Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale tu dzis spokoj...pewnie wszyscy auta pucuja na spota :polew:

Opublikowano

Ja przyjadę takim jakie jest :decayed: Wczoraj do 17 w pracy a dziś płyne na działkę aby zobaczyć jakie szkody są.Muszę zdjęcia zrobić do PZU.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

pozniej ma padac :wallbash:

Opublikowano

pozniej ma padac :wallbash:

już się chmurki zbierają powoli nad Fordonem :gwizdanie:

ale ja się nie przejmuje bo bede w pracy na zadaszonej hali :wink4:

oczywiście życze Wam dużo słońca :hi:

Opublikowano

spoko, spoko, nie straszyc tu i ciągle o pogodzie nie pisać :tongue4:

jak będzie to będzie coś sie wtedy pomysli :gwizdanie:

spotykaliśmy się w zimę i śnieg potrafił nawet padac także nie przesadzac proszę tak :good:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 10:44_________________________________________________słuchy mnie tu dochodzą klubowicze że cienko kujawsko-pomorskie wypada w sprawie

ZRZUTA NA SERWER http://www.a4-klub.pl/smf/odp_serwer_klubowy-t134351.120.html;topicsee

nie powinny do mnie takie rzeczy docierac :gwizdanie:

tym bardziej ze mamy w swoim gronie bogatych raczej klubowiczów bo większość drogimi a bynajmniej droższymi od benzyny dieslami jeździ :naughty:

pozdrawiam :audi::a4fan:

frekwencje na spocie widzę :evil:

Opublikowano

frekwencje na spocie widzę :evil:

wybacz ,ale ja Cie zawiode :sorry:
Opublikowano

frekwencje na spocie widzę :evil:

wybacz ,ale ja Cie zawiode :sorry:

wiem pisales wczesniej :cool1:

zatęsknisz bardziej :polew:

Opublikowano

spoko, spoko, nie straszyc tu i ciągle o pogodzie nie pisać :tongue4:

jak będzie to będzie coś sie wtedy pomysli :gwizdanie:

spotykaliśmy się w zimę i śnieg potrafił nawet padac także nie przesadzac proszę tak :good:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 10:44_________________________________________________słuchy mnie tu dochodzą klubowicze że cienko kujawsko-pomorskie wypada w sprawie

ZRZUTA NA SERWER http://www.a4-klub.pl/smf/odp_serwer_klubowy-t134351.120.html;topicsee

nie powinny do mnie takie rzeczy docierac :gwizdanie:

tym bardziej ze mamy w swoim gronie bogatych raczej klubowiczów bo większość drogimi a bynajmniej droższymi od benzyny dieslami jeździ :naughty:

pozdrawiam :audi::a4fan:

frekwencje na spocie widzę :evil:

:mysli:

jak na razie na liscie jest

manny90

zuzk@

rafi_a4

psocia4

ale Ciebie majki77 nie widze :tongue4::polew:

Opublikowano

ja narazie jestem w fazie zakupu kalendarza z którego dochód bedzie przeznaczony na pomoc dla kolegi który z klubu , ktory stracił dom w powodzi ii na serwer klubowy :wink4:

Opublikowano

spoko, spoko, nie straszyc tu i ciągle o pogodzie nie pisać :tongue4:

jak będzie to będzie coś sie wtedy pomysli :gwizdanie:

spotykaliśmy się w zimę i śnieg potrafił nawet padac także nie przesadzac proszę tak :good:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 10:44_________________________________________________słuchy mnie tu dochodzą klubowicze że cienko kujawsko-pomorskie wypada w sprawie

ZRZUTA NA SERWER http://www.a4-klub.pl/smf/odp_serwer_klubowy-t134351.120.html;topicsee

nie powinny do mnie takie rzeczy docierac :gwizdanie:

tym bardziej ze mamy w swoim gronie bogatych raczej klubowiczów bo większość drogimi a bynajmniej droższymi od benzyny dieslami jeździ :naughty:

pozdrawiam :audi::a4fan:

frekwencje na spocie widzę :evil:

:mysli:

jak na razie na liscie jest

manny90

zuzk@

rafi_a4

psocia4

ale Ciebie majki77 nie widze :tongue4::polew:

żadko sie pisze ale zawsze jestem :tongue4:

co niektórzy lepiej żeby do końca nie wiedzieli czy będe :polew:

Opublikowano

chodziło mi o serwer i dukaty na niego :polew:

Opublikowano

jest jeszcze karolusss[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 11:37_________________________________________________ok, wyjeżdżam już do TRN to nic nie zmieniajcie... do zobaczyska na spocie!!! :hi:

Opublikowano

Tak jak kierownik powiedział, dochód z kalendarza idzie na serwer, a myśmy (Kieras, Jedrek, Ja) po jednym zamówili :P Wpłacać panie i panowie. My już pomogliśmy ;)

Opublikowano

chodziło mi o serwer i dukaty na niego :polew:

spoko spoko :gwizdanie:

majki nigdy wstydu nie przynosi :tongue4:

kapitan zawsze ostatni ze staku schodzi :gwizdanie:

monitoruje sytuacje, a po za tym szykuje sie na konkrtena wplate albo osobiscie z Hugo sie spotkam w lublinie bo chyba sie wybiore w przyszlym tygodniu :good:

Opublikowano

:bry:

auto czyste mam nadzieję, że takie zostanie do spota :P

Opublikowano

:bry:

auto czyste mam nadzieję, że takie zostanie do spota :P

ja wczoraj zapierdalalem recznie pucowanie auta mam nadzieje ze zostanie tak do spotu o 17 :cool1:

Opublikowano

no ja od środy mam czysty samochód... w czwartek po deszczu zasuwałem w garażu i wycierałem żeby się błyszczał i póki co jest ciągle czysty :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.