Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do zobaczenia na spocie :good:

jade pokibicowac Zuzi na sciance wspinaczkowej :naughty:

pozdro...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale mnie łeb..................... ;(

Opublikowano

klina polecam ;)

Opublikowano

czyli rozumiem, że Ciebie Newman nie będzie :decayed:

Opublikowano

co wy za berberuchy pijecie , ze was tak glowy bolą :gwizdanie: ?

Opublikowano

Może Etopiryna pomoże, a jak nie, to Goździkowa ma wpier.. :polew:

Opublikowano

I jak tam ? Autka wypucowane ? :naughty:

Opublikowano

Moje tak tylko troszkę.Paweł a Ty będziesz na spocie?Kurcze po 17 ma padać :wallbash:

Opublikowano

Karoluss, auto sprzedane? Daję głowę, że wszyscy trzymali kciuki :P

Opublikowano

Do zobaczenia na spocie :hi:

Opublikowano

ja juz w domu...dziekuje za spota :notworthy:

Opublikowano

Ja też już w domu.Pogoda do d..y,szkoda.Może łaskawsza będzie w Bysi za 2 tygodnie.[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 20:21_________________________________________________Paweł udało Ci się utrzymać w tajemnicy zakup auta.Szerokości i bezawaryjności. :good:

Opublikowano

Czas przejazdu 14 min deszcz masakra... :confused4: No ale to 2.0 rafiego ładnie śmiga.Dzięki za spota spoko zuza troche atrakcji i śmiechu dzięki tobie :polew:.Rafi chyba 200 zaliczyłeś co?? Ja 190 i myślałem ze mi samochód się rozpadnie takie drgania mam :confused4:No ale najleprze było Jestem hardcorowym :polew: :polew: Ja i Jedrek na wysepkach :naughty::kox: :gwizdanie:

Ja skończyłem z awaria ;( Nie wiem o co chodzi po wymianie wahaczy jakoś d*pa mi skacze czy drga samochód cały się trzęsie ale może przez wodę...Przy ok 120 się to zaczyna :embarrassed:

Opublikowano

nowek a jak Ci polecilem mechanika to pojechales "gdzies" :evil: teraz masz efekty :wallbash:

Opublikowano

Fajnie, że mieliście ze mnie dzisiaj ubaw, hehehe

Przynajmniej wesoło było i jakaś odmiana...

Zajechałam szczęśliwie do domku, chociaż za Gniewkowem tak się rozlało, że korek się zrobił i samochody jechały 50 km/h. Grzeczna Zuzia też, bo akurat na zapasówce :polew:

Opublikowano

To coś innego chyba oponki...Tak odprowadzają wodę...

ue16A.jpg

Opublikowano

A z tym wymuszeniem, to by go nie było, gdybym nie jechała zestrachana na niedopompowanej zapasówce... :kwasny:

Opublikowano

To wina Karola on zrobił podstęp ...Wtedy już dopompowałaś.Dobrze że wszyscy cało i zdrowo :rolleyes:

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za spota w imieniu swoim i Patrycji , Toruń niestety nas nie ugościł pogodą . Przyjechaliśmy zaczęło padać , wyjeżdżaliśmy przestało :decayed:.

Czekam za zdjęciami i oczywiście pozdrawiam wszystkich :naughty:

Opublikowano

kierownik czas na wstwienie oznaczen do profilu :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.