Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jacy nasi??!! Podolski owszem nie zaprzecza że ma polskie korzenie,ale Klose to dla mnie zdradziecka menda

ta pani wie najlepiej kto wygra

brazil_worldcup_20141262895004.jpg

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nienawidze niemców :thumbdown:

nie zapominaj kto audi składa :mysli:

Opublikowano

nienawidze niemców :thumbdown:

nie zapominaj kto audi składa :mysli:

mówie o drużynie piłkarskiej a nie o całym narodzie :hi:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 21:37_________________________________________________nie jestem rasista....i mam w niemczech rodzine :cool1:
Opublikowano

Niemcy - Australia

4 - 0 :good:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 21:57_________________________________________________

jacy nasi??!! Podolski owszem nie zaprzecza że ma polskie korzenie,ale Klose to dla mnie zdradziecka menda

ta pani wie najlepiej kto wygra

brazil_worldcup_20141262895004.jpg

:naughty:

9f524c2eba274ac2med.jpg

:good:

Opublikowano

Hejo! JA niedawno wróciłem ze Słupska,równiez dobrze jak Tomek sie bawiłem :tongue4: Ale widze spocik git :gwizdanie: Wydaje mi sie ze od najblizszego spotu bede sie starał regularnie przyjezdzac do pazdziernika poki nie zacznie sie nowy semestr na uczelnii :evil: A odnosnie NIemców...Z tego co mam ustalone z RPA nie maja szans na wygrana w tym roku...Za młodych zioków wstawili do reprezentacji :polew:

Opublikowano

Panowie, nie wiecie, gdzie DOKŁADNIE, jest odpływ skroplin z klimy? Zalewa mi wnetrze ciagle. Próbowałem od środka sprezonym powietrzem przedmuchac, ale to nic nie daje, musze sie tam dostac od zewnetrznej strony...

Opublikowano

Panowie, nie wiecie, gdzie DOKŁADNIE, jest odpływ skroplin z klimy? Zalewa mi wnetrze ciagle. Próbowałem od środka sprezonym powietrzem przedmuchac, ale to nic nie daje, musze sie tam dostac od zewnetrznej strony...

Odprowadzenie skroplin z klimy musisz sprawdzić pod tapicerką w nogach pasażera.

Wężyk powinien być pod prawym progiem w okolicy przedniego koła

Opublikowano

Czołem koledzy :hi: Fajny weekend był, aż nie chce się znowu tyrać :lazy:

Opublikowano

siemka Reniu ...no weekend byl gruby aż za bardzo :embarrassed:

ja dzisiaj na 14 do tyry

Opublikowano

a ja juz siedze w robocie :kwasny:

Opublikowano

Panowie, nie wiecie, gdzie DOKŁADNIE, jest odpływ skroplin z klimy? Zalewa mi wnetrze ciagle. Próbowałem od środka sprezonym powietrzem przedmuchac, ale to nic nie daje, musze sie tam dostac od zewnetrznej strony...

Odprowadzenie skroplin z klimy musisz sprawdzić pod tapicerką w nogach pasażera.

Wężyk powinien być pod prawym progiem w okolicy przedniego koła

Jak pisałem od wewnątrz samochodu już robiłem, ale to nic nie dało. Nie moge znaleźć tego odpływu od zewnątrz...

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Hey chłopaki!!! No wróciłam... sorry Majki za to zajeżdżanie, ale jakoś tak mi się z rozpędu jechało...

Nie było mnie kilka dni, a tu milion stron do czytania. Widzę, że spot się udał. Liczę na jakiś spontan w najbliższy weekend.

O i jeszcze jedno... pojawił się klubowicz z Ina, może jakiś mały meeting zapoznawczy w rodzinnym mieście???

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 11:33_________________________________________________Karolusss mam pytanie... czy jakąś rybkę też dałoby się uwędzić??? Jakby co, ja się piszę tylko daj znać kiedy i jak się przygotować...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.