Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na moim filmie jest deszczowo i może gościu z Veyrona nie chciał ryzykować :mysli:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Albo zapomniał przestawić auta w tryb high-speed.

Opublikowano

cos pokrecony ten film...

Opublikowano

dzisiaj widziałem S4 b8 czarne(felunek też black) na warszawskich blachach na rondzie toruńskim :slina:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 12:51_________________________________________________dzwoniłem do skupu katalizatorów - 50zł za kata dają :wallbash:

Opublikowano

Karolusss mam pytanie... czy jakąś rybkę też dałoby się uwędzić??? Jakby co, ja się piszę tylko daj znać kiedy i jak się przygotować...

Pewnie ze sie da :) Najlepiej Pstrag (tanio) i Wegorz (drogo) i jedno i drugie moge uwedzic, w zasadzie to kazda rybke moge uwedzic pod warunkiem ze jest "tlusta" ryba (leszczy sie nie wedzi :D)

A co do tego kiedy no to na pewno weekend (ktory? do wyboru do koloru), dzien wczesniej trzeba ryby przygotowac (odpowiednio wypatroszyc) i posolic zeby mozna bylo na nastepny dzien wedzic ot i cala historyja :naughty:

Opublikowano

To super, ja się piszę na najbliższe wędzenie.. powiedz tylko kiedy i jak mam wszystko przygotować...

Opublikowano

To napisz mi na PW jakies gygy do siebie czy cus nie bede zasmiecac forum a raczej zarybiac :polew:

Ps. Oczywiscie zapraszam innych do wspolnego wedzenia mysle ze w 1 weekend kilka osob moze sobie uwedzic rybke, samo wedzenie to raptem 1-2h

Otworze liste:

1. Zuz@

2. ...

Opublikowano

No nie mów że tyle płacą za kata :blink: może jakbyś TY chciał od nich kupić :mysli:

Opublikowano

No nie mów że tyle płacą za kata :blink: może jakbyś TY chciał od nich kupić :mysli:

Nie wiem tak na prawdę ile, ale taki skup znalazłem. Można zadzwonić i spytać. Jak był "Topór", to mówił, że za swojego dostał coś koło 300 pln.

Opublikowano

Ja już o moim zapomniałem, najwyżej sobie mechanior przykroił :wallbash:

Opublikowano

Na forum było już kilka razy że gruchot daje lipne plecionki :gwizdanie: Ja mam zostawioną puszkę kata, została tylko wybebeszona z wnętrzności.

Opublikowano

hm ja doswiadczylem sobie 2.5 v6 :gwizdanie:

Opublikowano

Na forum było już kilka razy że gruchot daje lipne plecionki :gwizdanie: Ja mam zostawioną puszkę kata, została tylko wybebeszona z wnętrzności.

Ja myślę o założeniu strumienicy do A4, bo cały łącznik elastyczny(harmonijka) jak i plecionka wokół są walnięte. Ale czekam na decyzję syna, przecież nie będę mu się narzucał :mysli:

Opublikowano

Nowek a cos wiecej bo Twoje ostatnie informacje sa bardzo okrojon z tresci :polew:

Opublikowano

Może to kolejny konkurs... :mysli:

Opublikowano

ja obstawiam ze Nowka chyba objechało 2.5 v6 :wink4:

Opublikowano

Albo się gaznął :naughty:

Opublikowano

nie no Nowek swoja otwartoscia zabija :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.