Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i stalo sie tomiczka (z moja pomoca :gwizdanie: ) wyczail ze kolega w brygadzie (mojej :tongue4:) tez jes posiadaczem b5...

no i zwerbowal go do ekipy :a4fan: na kolejnym spocie ktory odbedzie sie w Bydgoszczy sie pojawi (ja juz tego dopilnuje :evil:)

Artur, żebyś Ty wiedzial co ja mu obiecalem :mysli:

1. Wyższa pensja

2. Wszystkie możliwe premie

3. Status nietykalnego

4. I wiele innych "DROBNOSTEK"

Teraz mnie nie zawiedź przypadkiem :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i stalo sie tomiczka (z moja pomoca :gwizdanie: ) wyczail ze kolega w brygadzie (mojej :tongue4:) tez jes posiadaczem b5...

no i zwerbowal go do ekipy :a4fan: na kolejnym spocie ktory odbedzie sie w Bydgoszczy sie pojawi (ja juz tego dopilnuje :evil:)

Artur, żebyś Ty wiedzial co ja mu obiecalem :mysli:

1. Wyższa pensja

2. Wszystkie możliwe premie

3. Status nietykalnego

4. I wiele innych "DROBNOSTEK"

Teraz mnie nie zawiedź przypadkiem :polew: :polew: :polew:

Tomiczka nie ma problemu ale komus musze zabrac zeby Michalowi dac...i tak :mysli: :mysli: :mysli: i mam

Zabiore Tobie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i stalo sie tomiczka (z moja pomoca :gwizdanie: ) wyczail ze kolega w brygadzie (mojej :tongue4:) tez jes posiadaczem b5...

no i zwerbowal go do ekipy :a4fan: na kolejnym spocie ktory odbedzie sie w Bydgoszczy sie pojawi (ja juz tego dopilnuje :evil:)

Artur, żebyś Ty wiedzial co ja mu obiecalem :mysli:

1. Wyższa pensja

2. Wszystkie możliwe premie

3. Status nietykalnego

4. I wiele innych "DROBNOSTEK"

Teraz mnie nie zawiedź przypadkiem :polew: :polew: :polew:

Tomiczka nie ma problemu ale komus musze zabrac zeby Michalowi dac...i tak :mysli: :mysli: :mysli: i mam

Zabiore Tobie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nawet tak nie myś :bicz3:

Opublikowano

a co mi zrobisz ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Rany, chłopcy, umówcie się gdzieś po południu, a nie tak przy świadkach ... :polew:

Opublikowano

No i Hiszpania dostała po d*pie :good:

Opublikowano

Ale tutaj nuda, rozumiem, że to z powodu bandy facetów biegających za jedną piłką... :tongue4:

No dobra, nie czepiam się już...

Ale czy może ktoś przemyślał wędzonko u Karolusssa??? :naughty:

Opublikowano

ten weekend mam caly zajety , ja raczej odpadam :confused4:

Opublikowano

ja sobota, niedziela od 7 do 21 jestem w pracy więc odpadam :wallbash:

Opublikowano

myślałam o niedzieli, bo w sobotę mam fuchę dobrej cioci... ale zapytać najpierw trzeba Karola...

Opublikowano

Karol pisal chyba o sobocie :gwizdanie:

Opublikowano

Hej, ja i owszem pisalem ale niestety nie o tej :) Nie mam w ten weekend czasu, nie wiem czy wogole na spota zawitam :confused4:

Ps. Ale trzeba bylo przyjechac wczoraj na spontana do mnie :) Felipe posmakowal moich wyrobow i taki uradowany wychodzil ze az kurtki zapomnial :polew:

Opublikowano

to na prawde musiało filipowi smakować twoje uwędzone mięcho :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

SPONTAN BY CAROLUSS :kox:

6e638537c4ff547emed.jpg

b44f428bca0c4e27med.jpg

89990ed9325d27a6med.jpg

Opublikowano

No na tym ostatnim zdjeciu to juz grubo bylo... :polew:

Opublikowano

A czy ktoś wiedział o jakimś spontanie???

Opublikowano

Panowie, jak takie akcje urządzacie to dajcie znać, z chęcią wpadnę ;) Jak ogarnę ogród, zapraszam do siebie na grilla ;P

Zuza... Olali nas :P Taki spontan, bo mieszkają obok siebie :P Nic nie powiedzieli skubańcy

Opublikowano

Aaatam zaraz olali... mozna bylo zadzwonic i zapytac czy czasem sie jakis spontan u mnie nie odbywa :gwizdanie: W koncu Brazylia grala no nie? :)

Opublikowano

Szwajcaria i Urugwaj wygrali więc dzień uważam za MEGA pozytywny :)

Opublikowano

coś Wam cienko idze...niedawno po 10 godzinach było ze sześć stron do czytania a teraz tylko 2,5 :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.