Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Majki czyzbys byl zazdrosny?? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jednak Majki wkręcił się w telenowelę :naughty:

Opublikowano

czy sie wkrecil czy nie wkrecil ale zazdrosc jest :gwizdanie:

Ja powiem tak...SKONCZMY JUZ TEN TEMAT telenoweli...bo robi sie nudny...dla glownych bohaterow :notworthy:

Opublikowano

Zgadzam sie z Arturem... nie chcialbym zeby zaraz sobie chlopaki zaczeli "wyjasniac" jakies niedomowienia... niestety odcinek pilotazowy sie nie przyjal :polew:

Nakrecono tylko odcinek finalowy a brzmial on jakos tak: "... i wszyscy zyli dlugo i szczesliwie" KONIEC :wink4:

Opublikowano

:nabijasie:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 17:24_________________________________________________a tymczasem :naughty:

Unibax vs Polonia :>[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 17:25_________________________________________________narazie remis :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 17:52_________________________________________________a na wyborach ludziska byli :mysli: głosowac na prezydenta :>

ja mogę wam zdradzić, że głosowałem na kandydata którego nazwisko jest na literę K :polew:

Opublikowano

Ja powiem więcej głosowałem na K...skiego :polew:

Opublikowano

Unibax vs Polonia

51 : 39

:oklaski:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 18:49_________________________________________________

Ja powiem więcej głosowałem na K...skiego :polew:

:nabijasie:

Opublikowano

Graty dla Torunia za mecz zuzlowy!!

Ale i tak Bydgoszcz wraca z bonusem :cool1:

Opublikowano

Nie no nie ma Zuzy, nie ma serialu :kox: Zuza wróci znowu będą podchody :polew:

Tymczasem koledzy ja korzystam z ostatnich chwil weekendu przed kolejnym pracowitym tygodniem... powinienem sobie reset pierdzielnąć :co:

Opublikowano

Reniu pisz szczerze podchody do czego??

Opublikowano

Serial się skończył... podchody... złe słowo... niewinny flirt, lekka kokieteria... bez podtekstów, nic złego nie miałem na mysli :hi:

Opublikowano

Cześć Pany :decayed:

Ja pierdziu, ile stronic musiałem przebrnąć, żeby móc się przywitać :polew:

Opublikowano

Nie no nie ma Zuzy, nie ma serialu :kox: Zuza wróci znowu będą podchody :polew:

Tymczasem koledzy ja korzystam z ostatnich chwil weekendu przed kolejnym pracowitym tygodniem... powinienem sobie reset pierdzielnąć :co:

:mysli: zuzk@ dopiero we wtorek będzie :(

nie dupuszczam,hmm, tzn staram sie niedopuszczac mysli że ten weekend sie kończy :wallbash:

juz dawno takiego nie miałem , ja bynajmniej :good:

pozdrawiam :>[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:27_________________________________________________ :beer1: :JC_fan::pali: :cwaniak1:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:51_________________________________________________tak widze ze w niedziele o takiej porze to conajmniej zagadkowa frekwencja :mysli:

Opublikowano

Dopiero wróciłem z Sopotu.Było super.Troszke autko przedmuchałem na A1 :naughty: Jakieś 210 poszło i jeszcze można było wiecej ale jakoś zabrakło drogi :polew::kox: W AQaparku było super.Ceny piwa :thumbdown: po 7 zł.Też jak Majki za mocno spiekłem się .Miłego i spokojnego tygodnia wszystkim :>

Opublikowano

pogoda w ten weekend byla super :good:

Opublikowano

żabka pięknie zglebowana :kox:

Opublikowano

Grzechu zapdaj jakies foto cos masz na bank :decayed:

Opublikowano

jeszcze nie mam bo przed praca odebrałem żabke a po 22 już pupa nie zdjęcia

Opublikowano

Grzechu , mam nadzieje ze zadowolony jesteś :decayed:

Opublikowano

Grzechu , mam nadzieje ze zadowolony jesteś :decayed:

dużo nie miałem okazji pojeździć ale jak na razie git :good:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 23:02_________________________________________________ogólnie nie myślałem że na tych weitec-ach -30/-30 będzie taka różnica :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.