Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko w kolejke sie juz umów pod koniec tego roku :tongue4: Bo ja musialem czekac ze 3 miesiace :wallbash: Ale jak dobrze pojdzie to w przyszłym roku tez go odwiedze i zrobimy"grupowy" i moze bedzie po rabacie :tongue4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: dzis smigam z nowekiem po furke do gniezna-wiec jedna :audi: dojdzie na spotach :naughty:
Opublikowano

Mam nadzieje ze sie uda jak tak to bedzie jedyna taka na naszych spotach :shocked: Tylko brakuje jeszcze miernika do lakieru ale ogarniemy bez... :naughty:

Opublikowano

no petara ladny wynik :good: dobra a my smigamy do gniezna :papa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemanko wszystkim :hi:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 08:32_________________________________________________

Siemka wszystkim:) Własnie wróciłem z Sopotu i autostradką dzis ja ładnie przegoniłem :kox: W koncu udało mi sie na moich 17/235 zamknąć budzika :kox:10d8d53c6d9cb791m.jpg

Nie myslalem ze w takiej temperaturze się da tak ładnie pociągnąć :evil: poł trasy A1 za białą Corvetą z blachami CT z 220 na budziku równa się to 0fa3d36ddd114345m.jpg

NIestety zaden klubowicz nie został namierzony ;( Pozdro

corveeta z torunia to fakt

ladnie pocisnaleś :good:

corvetta na wyscigi nieraz podjezdza wiesz gdzie sie odbywają :naughty:

pozdrawiam :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Petara...mam pytanie a gdzie Ty robiles chipa??

Petara zapomniał dodać że ma pół gratów w silniku zmienione :kox: Tak czy inaczej mistrz od programów jest rzeczywiście godny polecenia :good:

:kawa:

Opublikowano

hehe.. Petara.. wynik wypas

ja ostatnio z sopotu pociskałem autostrada... i tez go przegoniłem ostro... temp oleju mialem troche ponad 120st. ale upał był straszny... niestety przy tych predkosciach auto wpadało w turbulencje.... to zapewne wina łączników stabilizatora... które mam wytrzaskane - bede je robił w tym tygodniu.

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

CO Z KLUBOWYMI KOSZULKAMI ??!!??!!

Opublikowano

Co ze zdjęciem gleby? :naughty:

Opublikowano

Reniu najpierw wpłata 20zł na moje konto(zapytaj o nr konta na PW),potem aby zwiększyć Swoją szanse na zobaczenie gleby wyślij SMS-a o treści "chcę" na darmowy nr 7254(4,99zł z VAT za sms)

i może szczęście się uśmiechnie :polew:

Opublikowano

Aż tak zdesperowany nie jestem :evil:

+ za poczucie humoru :good:

Opublikowano

ok jade "gdzieś" to walne fotki :good:

Opublikowano

czesc wam podajcie mi linka do gieldy kuj-pom tu na forum nie moge znalesc

Opublikowano

:gwizdanie:

72562447d413cdaamed.jpg

12db697fb3b10c44med.jpg

za obślinione klawiatury właściciel żabki nie odpowiada :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.