Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ja też się postaram dotrzeć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie bijcie jak przyjadę brudasem.. bo na trasie to może się trochę upierniczyć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie bijcie jak przyjadę brudasem.. bo na trasie to może się trochę upierniczyć :kwasny:

spoko ja nawet nie mam zamiaru swojego do tego czasu myc... :polew: bo non stop cos przy nim grzebie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek wpadasz na spota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek...kupiles juz cos?? chyba ze przyjedziesz na spot i nam opowiesz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolus ujzany na wojska polskiego potem u konara ale bym urwal w 306 i jeszcze sabba bym przyjol na dupe... :wallbash:

Nowek jezdzi jak szatan! Mowie Wam... Nie moze byc inaczej skoro przyjechal przede mna do Konara :polew: A Saabik faktycznie prawie bokiem poszedl :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPANIA[br] :oklaski: Dopisany: 07 Lipiec 2010, 21:44_________________________________________________w drugiej połowie troche niemcy się zdziwili poczatkowymi akcjami hiszpanów aż zrobiło się w końcu 1 : 0 :naughty:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 21:46_________________________________________________widzę że spot został ustalony w jakimś małym gronie :mysli: i tak zostało :kwasny:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 22:20_________________________________________________

a ja będę kibicowała Niemcom... podoba mi się ich technika gry i wydaje mi się, że pokonają Hiszpanię...

a poza tym Niemcy produkują super samochody CCCO :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:38_________________________________________________

w finale i tak przegrają :decayed: jutro za Hiszpanią będę i w finale również..

a kto powiedział, że Hiszpania będzie w finale???

Zuzk@ jednak wydawało Ci się :tongue4:

nooo Jędrek powiedział że hiszpania będzie w finale :naughty:

i tak zostało :good:

pozdrowionka[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 22:23_________________________________________________ESPANIA[br] :oklaski: [br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 22:28_________________________________________________jednak hiszpanie wycisnęli słabość z niemców :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kurcze ... bo jednak niemcy ładnie grali od początku turnieju ... duzo bramek , znakomite widowiska

Wygrali lepsi

ale i tak jestem za Holandią ! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja za Hiszpanią już teraz bo Brazylia odpadła :( a o 3 miejsce będę za Urugwajem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że spot został ustalony w jakimś małym gronie :mysli: i tak zostało :kwasny:

Majki za przeproszeniem... co Ty pier****? :blink: Od kilku ustalane jest miejsce spotu a Ty nagle się obudziłeś :thumbdown:

Newman nie ma dzisiaj urodzin... ma źle wpisane w GG :naughty:

Tymczasem kawka na obudzenie :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...