Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My w klubie musimy trzymać się razem :cool1:

:good: :good: :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

My w klubie musimy trzymać się razem :cool1: i piszę to do wszystkich!!! :chytry:

My w klubie musimy trzymać się razem :cool1:

:good: :good: :good:

Jestem za :good:

Niektórym panom przydałoby się to zrozumieć i wprowadzić w życie.

Opublikowano

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy

5. Zuzk@

6.Grzechu (0,99%)

:decayed:

Opublikowano

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy

5. Zuzk@

6.Grzechu (0,99%)

:decayed:

7. 2,5‰ :polew:

8. ...

Opublikowano

od razu widać że procentowa ekipa :drunk:

:polew:

Opublikowano

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy

5. Zuzk@

6. Grzechu (0,99%)

7. karolusss 2,5‰

8. ...

Opublikowano
newman najleprzego

:naughty:

Newman nie ma dzisiaj urodzin... ma źle wpisane w GG :naughty:

Łukasz a Ty jak? Podjedziesz w niedzielę? :cool1:

Opublikowano

dzieki .. ale

juz skorygowałem... sorry za zamieszanie :wallbash:

Opublikowano

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy

5. Zuzk@

6. Grzechu (0,99%)

7. karolusss 2,5‰

8. ArturB6 wstawiony na jakies 60% - reszta zdazy odparowac :polew:

No i stalo sie juz jestem w pracy :polew: :polew: :polew: ale ni bojcie sie o mnie nie przemecze sie :polew:

Opublikowano

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy

5. Zuzk@

6. Grzechu (0,99%)

7. karolusss 2,5‰

8. ArturB6 wstawiony na jakies 60% - reszta zdazy odparowac :polew:

9. Kierownik (jak spirytus 95% :kox: )

Opublikowano

Michal w niedzielie jestes na spocie??

Opublikowano

No cóż aby nie być gorszym od kolegów i koleżanki więc też dopisuje sie do listy obecnych :good:

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy

5. Zuzk@

6. Grzechu (0,99%)

7. karolusss 2,5‰

8. ArturB6 wstawiony na jakies 60% - reszta zdazy odparowac

9. Kierownik (jak spirytus 95% kox )

10. MichalG23[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 17:45_________________________________________________

Michal w niedzielie jestes na spocie??

Jestem no chyba ze w pracy sie cos zmieni :>

Opublikowano

Witamy, witamy :hi:

Opublikowano

Witam.Jeszcze nie miałem okazji byc na spocie w Bydgoszczy :thumbdown: Teraz też nie bede :wallbash: Jade z rodzinka do Sianożęt koło Kołobrzegu na jeden dzień. :notworthy: prosze o wybaczenie ,ale siła wyższa.

Opublikowano

No cóż aby nie być gorszym od kolegów i koleżanki więc też dopisuje sie do listy obecnych

Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy

5. Zuzk@

6. Grzechu (0,99%)

7. karolusss 2,5‰

8. ArturB6 wstawiony na jakies 60% - reszta zdazy odparowac

9. Kierownik (jak spirytus 95% kox )

10. MichalG23

11. Petara :evil:

Opublikowano

Mam pytanie

Czy ktoś sie orientuje w temacie "rezania" prawego lusterka od Anglika do B5 ?

Czytałem ze to szkło jest zwierciadłowe ... i moze byc problem z widocznościom , ale tez wiem że binek miał takiego moda , lecz kurcze na forum to chyba go od dawna nie bylo , a chciałbym wiedziec jak on sobie z tym poradził :hi: ...

Opublikowano

Wiem ze Binas narzekał na widoczność w tym lusterku.Jak coc to moge dac numer na PW do niego

Opublikowano

Mam pytanie

Czy ktoś sie orientuje w temacie "rezania" prawego lusterka od Anglika do B5 ?

Czytałem ze to szkło jest zwierciadłowe ... i moze byc problem z widocznościom , ale tez wiem że binek miał takiego moda , lecz kurcze na forum to chyba go od dawna nie bylo , a chciałbym wiedziec jak on sobie z tym poradził :hi: ...

trzeba zostawic podstawe ze starego lustra (malego) a cala reszte z duzego i powinno byc oki, ale musisz jeszcze chyba uwazac bo sa jakies roznice w zaleznosci od roku (chociaz w 100% nie jestem pewny)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.