Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no widze ze szykuje sie 11 aut z załogami...wiec spot bedzie udany :wink4:

1. Reniu

2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%)

3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P )

4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy

5. Zuzk@

6. Grzechu (0,99%)

7. karolusss 2,5‰

8. ArturB6 wstawiony na jakies 60% - reszta zdazy odparowac

9. Kierownik (jak spirytus 95% kox )

10. MichalG23

11. Felipe+rodzina 99%

Jak na moje to 5 samochodów :) Felipe na 99% wiec zawsze jest szansa ze nie przyjedzie, kieras juz ciut mniej, potem Ty, Tomiczka, Ja (2,5‰ to nie to samo co 2,5% :D) a stawkę zamyka Grzechu 0,99% to tak jakby od razu mówił ze nie przyjedzie :polew:

A tak wogóle to cześć wszystkim :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

miłego dzionka :good:

Opublikowano

:bry:

dzien czas zaczynac :gwizdanie:

Opublikowano

Karol... bezie grubo bo z pewnością pojawią sę nawet6 Ci, którzy nie wpisali się na listę :decayed:

Tymczasem serwuję kawkę :kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć Wam. :hi:

Artur, zamykaj kompa i zbieraj się do wyjazdu. Ja już czekam zwarty i gotowy, na naprawę Twojej niuni.

Opublikowano

Tomiczka...ide zaraz z psem na spacer i o 10:20 ruszam w Twoim kierunku :cool1:

Powiedz co ja bym bez Ciebie zrobil :tongue4:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 09:14_________________________________________________spokojnie o 10 musze sie wstawic w zoologicznym :evil: i z tamtad bede ruszal do Ciebie

Opublikowano

Po spacerze pies pewnie będzie tak zadowolony:

funny-dog.jpg

Opublikowano

moj pies po spacerze wyglada tak:

5de46680fdddeebemed.jpg

pozniej pol dnia lezy i sie nie rusza :polew:

Opublikowano

Po spacerze pies pewnie będzie tak zadowolony:

funny-dog.jpg

Tak zadowolony będzie Artur dzisiaj :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 09:23_________________________________________________

moj pies po spacerze wyglada tak:

5de46680fdddeebemed.jpg

pozniej pol dnia lezy i sie nie rusza :polew:

A tak będę wyglądał ja, po dzisiejszej i niedzielnej pracy :polew:

Opublikowano

:polew: Tomek nie bedzie az tak zle...

Dobra to ja mykam

Opublikowano

Po spacerze pies pewnie będzie tak zadowolony:

funny-dog.jpg

Tak zadowolony będzie Artur dzisiaj :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 09:23_________________________________________________

moj pies po spacerze wyglada tak:

5de46680fdddeebemed.jpg

pozniej pol dnia lezy i sie nie rusza :polew:

A tak będę wyglądał ja, po dzisiejszej i niedzielnej pracy :polew:

ależ on sie musi ślinić.... ja bym go do wozu nie wpuścił.. :shocked:

Opublikowano

ależ on sie musi ślinić.... ja bym go do wozu nie wpuścił.. :shocked:

Daras,jak już mam wsiąść do auta to się wycieram, a na wszelki wypadek śliniak zakładam :polew:

Opublikowano

ależ on sie musi ślinić.... ja bym go do wozu nie wpuścił.. :shocked:

Daras,jak już mam wsiąść do auta to się wycieram, a na wszelki wypadek śliniak zakładam :polew:

:nabijasie: :nabijasie: ciekawe jak artur sobie z tym radzi

Opublikowano

moj pies po spacerze wyglada tak:

5de46680fdddeebemed.jpg

pozniej pol dnia lezy i sie nie rusza :polew:

moj tez moze cos powiedziec na temat nie ruszania sie po spacerze bo w tej pozycji przylepiony do plytek jak glonojad spedza ze 2h :polew:

2a677sg.jpg

Opublikowano

ależ on sie musi ślinić.... ja bym go do wozu nie wpuścił.. :shocked:

Daras,jak już mam wsiąść do auta to się wycieram, a na wszelki wypadek śliniak zakładam :polew:

:nabijasie: :nabijasie: ciekawe jak artur sobie z tym radzi

:naughty:

up_dog.jpg

Opublikowano

A czaicie mnie za kierownicą w takim kołnierzu? :polew::nabijasie:

Opublikowano

ależ on sie musi ślinić.... ja bym go do wozu nie wpuścił.. :shocked:

Daras,jak już mam wsiąść do auta to się wycieram, a na wszelki wypadek śliniak zakładam :polew:

:nabijasie: :nabijasie: ciekawe jak artur sobie z tym radzi

:naughty:

up_dog.jpg

aaaaaaaahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Dzień dobry, ale tu dzisiaj wesoło!!! :polew: Podobają mi się wasze pieski... :naughty: szkoda, że ja nie mam zwierzaka, a bardzo bym chciała... :(

Opublikowano

:bry:

dziś ok 18 wypad nad morze :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.