Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

BRAVO BRAVO BRAVO Española!!! :>

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kogo ten czerwony avant ze zderzakiem od eS :gwizdanie: ?

Opublikowano

a kogo ten czerwony avant ze zderzakiem od eS :gwizdanie: ?

a trzeba bylo byc to bys wiedzial :polew: a tak powaznie to kolega juz drugi raz byl na spocie :wink4:

wiec widac ze ktos sie ociaga :cool1:

Opublikowano

witam wszystkich!

niestety nie zdążyłem dojechać na spota bo przed 19 dojeżdżałem do Bydgoszczy. przejeżdżałem przez Łuczniczkę, ale nikogo już nie było. trasa - masakra, 5 godzin drogi, 200 zł i 6pkt karnych (pierwszy mandat w życiu :decayed:) i popsute CB :kwasny:. meczyk nudny jak każdy finał, ale cieszy mnie wynik :gwizdanie:

Opublikowano

witam wszystkich!

niestety nie zdążyłem dojechać na spota bo przed 19 dojeżdżałem do Bydgoszczy. przejeżdżałem przez Łuczniczkę, ale nikogo już nie było. trasa - masakra, 5 godzin drogi, 200 zł i 6pkt karnych (pierwszy mandat w życiu :decayed:) i popsute CB :kwasny:. meczyk nudny jak każdy finał, ale cieszy mnie wynik :gwizdanie:

za co ten mandacik?? predkosc??

Opublikowano

predkosc pewnie i wyprzedzanie na podwójnej :decayed: bo za duzo coś punktów

Opublikowano

po spocie pojechalem poujezdzac crosika 250ccm...wrazenia bez cenne...upadek w lesie...bol bezcenny...ale i tak wrazenie poprostu cos pieknego :evil:

w japonkach go ujeżdzałeś?? :shocked:
Opublikowano

po spocie pojechalem poujezdzac crosika 250ccm...wrazenia bez cenne...upadek w lesie...bol bezcenny...ale i tak wrazenie poprostu cos pieknego :evil:

w japonkach go ujeżdzałeś?? :shocked:

nie w bagazniku byl stroj :evil:

Opublikowano

meczyk nudny jak każdy finał, ale cieszy mnie wynik :gwizdanie:

w 2002 finał był arcyciekawy (przypomne - Ronaldo :notworthy: 2x) :cool1:
Opublikowano

Artur prędkość prędkość.. miało być 300 i 8pkt, ale pani policjantka, nawiasem mówiąc bardzo ładna blondynka :decayed:, zlitowała się bo sprawdziła, że nigdy wcześniej nie miałem żadnego mandatu...

Opublikowano

a kogo ten czerwony avant ze zderzakiem od eS :gwizdanie: ?

a trzeba bylo byc to bys wiedzial :polew: a tak powaznie to kolega juz drugi raz byl na spocie :wink4:

wiec widac ze ktos sie ociaga :cool1:

Niestety nie moglem jechać ;( juz drugi spot pod rząd opuszczony . Na nastepnego spota postaram sie poprawić !

Opublikowano

najlepsze ujęcie finału :polew:

febc239091460c005e6a6d218ebf2375,12,1.jpg

Opublikowano

najlepsze ujęcie finału :polew:

febc239091460c005e6a6d218ebf2375,12,1.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jimmy Jump! Uwielbiam jego akcje na największysz imprezach sportowych :D Finał... Nie po mojej myśli. Ale gdy Niemcy odpadli już wszystko było mi obojętne...

Grzechu, żabka się prezentuje genialnie :good: A jeśli masz czas to od wtorku może się prezentować jeszcze lepiej :gwizdanie:

Opublikowano

Grzechu, żabka się prezentuje genialnie :good: A jeśli masz czas to od wtorku może się prezentować jeszcze lepiej :gwizdanie:

:kox: Zespolone lampiony :naughty:

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry: wszystkim i milego dnia zycze :hi:
Opublikowano

:bry: wszystkim

miłego dnia i tygodnia

Opublikowano
:heat:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.