Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

spot jak zawsze udany :wink4:

no i fotograf jak zawsze na wyokim poziomie :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 21:33_________________________________________________po spocie pojechalem poujezdzac crosika 250ccm...wrazenia bezcenne...upadek w lesie...bol bezcenny...ale i tak wrazenie poprostu cos pieknego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEDZIAŁEM

:oklaski:

9a38a4dd217584fa.jpg

szacun dla holandi, hiszpania byla lepsza

wygrała druzyna której kibicowałem, humorek dopisuje :drunk:

najpierw dzionek nad morzem spędzony a w finale na koniec dnia taka wygrana :naughty:

pozdro dla wszystkich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kogo ten czerwony avant ze zderzakiem od eS :gwizdanie: ?

a trzeba bylo byc to bys wiedzial :polew: a tak powaznie to kolega juz drugi raz byl na spocie :wink4:

wiec widac ze ktos sie ociaga :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

niestety nie zdążyłem dojechać na spota bo przed 19 dojeżdżałem do Bydgoszczy. przejeżdżałem przez Łuczniczkę, ale nikogo już nie było. trasa - masakra, 5 godzin drogi, 200 zł i 6pkt karnych (pierwszy mandat w życiu :decayed:) i popsute CB :kwasny:. meczyk nudny jak każdy finał, ale cieszy mnie wynik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

niestety nie zdążyłem dojechać na spota bo przed 19 dojeżdżałem do Bydgoszczy. przejeżdżałem przez Łuczniczkę, ale nikogo już nie było. trasa - masakra, 5 godzin drogi, 200 zł i 6pkt karnych (pierwszy mandat w życiu :decayed:) i popsute CB :kwasny:. meczyk nudny jak każdy finał, ale cieszy mnie wynik :gwizdanie:

za co ten mandacik?? predkosc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

po spocie pojechalem poujezdzac crosika 250ccm...wrazenia bez cenne...upadek w lesie...bol bezcenny...ale i tak wrazenie poprostu cos pieknego :evil:

w japonkach go ujeżdzałeś?? :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po spocie pojechalem poujezdzac crosika 250ccm...wrazenia bez cenne...upadek w lesie...bol bezcenny...ale i tak wrazenie poprostu cos pieknego :evil:

w japonkach go ujeżdzałeś?? :shocked:

nie w bagazniku byl stroj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur prędkość prędkość.. miało być 300 i 8pkt, ale pani policjantka, nawiasem mówiąc bardzo ładna blondynka :decayed:, zlitowała się bo sprawdziła, że nigdy wcześniej nie miałem żadnego mandatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kogo ten czerwony avant ze zderzakiem od eS :gwizdanie: ?

a trzeba bylo byc to bys wiedzial :polew: a tak powaznie to kolega juz drugi raz byl na spocie :wink4:

wiec widac ze ktos sie ociaga :cool1:

Niestety nie moglem jechać ;( juz drugi spot pod rząd opuszczony . Na nastepnego spota postaram sie poprawić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy Jump! Uwielbiam jego akcje na największysz imprezach sportowych :D Finał... Nie po mojej myśli. Ale gdy Niemcy odpadli już wszystko było mi obojętne...

Grzechu, żabka się prezentuje genialnie :good: A jeśli masz czas to od wtorku może się prezentować jeszcze lepiej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, żabka się prezentuje genialnie :good: A jeśli masz czas to od wtorku może się prezentować jeszcze lepiej :gwizdanie:

:kox: Zespolone lampiony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...