Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lekko przygrzeje mnie dzisiaj w pracy :heat::wallbash:

Tymczasem kawka :kawa:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na szczęście u mnie jest klima w pracy :decayed: tylko kurde przez cały weekend została włączona na na 15 stopni i zimno w środku :wallbash:

Opublikowano

Grzechu, żabka się prezentuje genialnie :good: A jeśli masz czas to od wtorku może się prezentować jeszcze lepiej :gwizdanie:

dzięki :hi: ...w końcu serce w nią wkładam :decayed:

co do wtorku to tylko czekam na te chwile :kox:

Opublikowano

Zapraszam do mnie :naughty: już mam 30 :blink:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 08:54_________________________________________________

na szczęście u mnie jest klima w pracy :decayed: tylko kurde przez cały weekend została włączona na na 15 stopni i zimno w środku :wallbash:

Zapraszam do mnie :naughty: już mam 30 :blink:

Opublikowano

to wolę swoje 15 :P chociaż teraz skręciłem na 20 :naughty: muszę umyć autko bo jest całe upier... od owadów.. poza tym ptaki mnie "ukochały", a jutro na 10 więc będzie okazja umycia auta rano :decayed:

Opublikowano
:bry: a ja dzis pojade znowu sie wyżyć do lasu chyba...i mam nadzieje ze dzis nie spadne :polew:
Opublikowano

:heat:

dokladnie... u mnie w domu jest 30 stopni... prawie nie spałem w nocy..

Opublikowano

No to mamy Tropiki :polew:

u mnie w pracy w komorach jest +/- 40 st. o ile nie wlaczymy suszenie...bo tak podchodzi po 60 :evil:

Mam tu swoje male pieklo z 40-ka malych diablów :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja mam urlop i nie garuje w pracy :kox:

zaraz nad wode śmigam :decayed:

Opublikowano

a ja mam urlop i nie garuje w pracy :kox:

zaraz nad wode śmigam :decayed:

taki to ma dobrze :naughty:

Opublikowano

A tam dobrze... pewnie tam jest zupełnie niefajnie nad tą wodą :thumbdown: pewnie za zimna jest, słońce też pewnie wcale nie przygrzewa, komarów masa i w oggóle feee... wcale nie chciał bym być teraz nad taką wodą :disgust:

:polew:

Opublikowano

A tam dobrze... pewnie tam jest zupełnie niefajnie nad tą wodą :thumbdown: pewnie za zimna jest, słońce też pewnie wcale nie przygrzewa, komarów masa i w oggóle feee... wcale nie chciał bym być teraz nad taką wodą :disgust:

:polew:

pewnie pisząc to miałeś taką mine - ;(

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:pleasantry:
Opublikowano

BYDGOSKIE PHOTO STORY :polew:

e86d35c337b1d86c.jpg

TO BE CONTINUED :polew:

Opublikowano

No to ja też śmigam na działkę i nad wodę! Do jutra!

Opublikowano

nie za dobrze macie? :decayed:

Opublikowano

Ktoś musi odpoczywać, żeby pracować mógł ktoś :cool1::tongue4:

Opublikowano

Ktoś musi odpoczywać, żeby pracować mógł ktoś :cool1::tongue4:

dokładnie :naughty:
Opublikowano

;( ale ja się jednak cieszę, że mogę pracować w chłodnym, klimatyzowanym pomieszczeniu - w którym, póki co, jest mało pracy :decayed:

Opublikowano

Dobre Grzechu:> też coś mam :naughty:

spot20100711081.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.