Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a propo upałów:

Autobus tonie w asfalcie.avi

no takiej niestety jakości mamy asfalt :wallbash:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To byłby już 3 Weitec u nas :gwizdanie:

Opublikowano

zobaczymy bo plany sa...ale zycie je toczy sie swoim torem i nieraz plata figle :evil:

no przyznaj że zobaczyłeś jak żabka zeszła w dół i Ci się spodobało :evil:

:polew:

jesteśmy jak rodzina...nie wstydźmy się wyrazać Swoich emocji i opinii :polew:

Opublikowano

tak Grzechu Twoja zabka mi sie spodobala...ale nie to mnie pchnelo w tym kierunku :evil:

powod jest zupelnie inny :tongue4:

Opublikowano

tak Grzechu Twoja zabka mi sie spodobala...ale nie to mnie pchnelo w tym kierunku :evil:

powod jest zupelnie inny :tongue4:

jak dasz glebe to dokładke zostawiasz??
Opublikowano

to co z tym dzisiejszym spontanicznym spotem o 20.00??

Opublikowano

no odbywa się na Łuczniczce :) heretic, czy my się mijaliśmy w poniedziałek w Starym Fordonie? :decayed:

Opublikowano

tak Grzechu Twoja zabka mi sie spodobala...ale nie to mnie pchnelo w tym kierunku :evil:

powod jest zupelnie inny :tongue4:

jak dasz glebe to dokładke zostawiasz??

no a jak inaczej :wink4:

Opublikowano

no odbywa się na Łuczniczce :) heretic, czy my się mijaliśmy w poniedziałek w Starym Fordonie? :decayed:

:yes2:

Opublikowano

kurde sory chłopaki,miałem podjechać(nawet byłem niedaleko) ale młoda chciała do domu jechać i mi marudziła :wallbash:

Opublikowano

Grzechu możesz żałować bo fajny spocik był (7 samochodów) :) ja niedawno wróciłem, a Nowek, Weronika i Hbd jeszcze zostali jak odjeżdżałem

Opublikowano

mile spotkanko bylo :hi: pozdrawiam

Opublikowano

no 7 autek to spontan jak sie patrzy :good:

Kto byl?? jakies fotki??

Opublikowano

Weronika, Nowek, Patrycja, Aska & Rafi, Heretic, Hbd, ja - fotek chyba nikt nie robił, bo aparatu nie było :(

Opublikowano

a kto to jest Weronika? jakas nowa kolezanka?? :wink4:

Opublikowano

niestety nie dałem rady podjechać :confused4:

rozmawiałem z Hbd przez tel i pozdrawiałem uczestników :cool1:

mam nadzieje że pozdrowienia zostały przekazane :mysli:

pozdrowionka dla wszystkich :good:

Opublikowano

Majki, Bartek przekazywał pozdrowienia i mówił, że rozmawialiście :) a Weronika to klubowiczka z dłuższym już stażem

Opublikowano

a kto to jest Weronika? jakas nowa kolezanka?? :wink4:

:polew:

chyba za bardzo zajety jesteś zawsze na spotach innymi,yyyy inną koleżanką że Weroniki nie znasz :tongue4:

Weronika to jest laska która fajną czerwoniutką audiczką jeżdzi :naughty: :>[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 23:35_________________________________________________

Majki, Bartek przekazywał pozdrowienia i mówił, że rozmawialiście :) a Weronika to klubowiczka z dłuższym już stażem

cieszę się :cool1:

i jeszcze raz pozdrawiam :good:

Opublikowano

a kto to jest Weronika? jakas nowa kolezanka?? :wink4:

była obecna na moim 1-szym spocie :decayed: w grudniu

potem była w Toruniu zimą....co pod MotoArene jechaliśmy i była zajawka z tamtąd do niedawna[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 00:08_________________________________________________proszę mi w Toruniu ładnie posprzątać i dziury załatać....jutro rano będe u naszego klubowego kolegi :evil:

Opublikowano

Honda tak pierdziela nam pod uchem no i cos kuni jej zabrakło :gwizdanie: Spo-ntan fajny nie narzekam nawet mala atrakcja :polew: Co do Panny weroniki Ma staż co inni go nie maja tylko obecnosc gorsza ale ogarnia forum :rolleyes:To by było na tyle milej nocy no i dzisiejszej pracy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.