Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowek odpada poki co mam angine ropna ;( Wyrko wyrko i nic wiecej

To za karę, za próbę wkręcania mnie, hahaha!!! :tongue4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Jadę do Bydgoszczy na awarię,może kogoś spotkam :mysli:
Opublikowano

:hi:

dzien dobry wszystkim

milego dnia, pozdrawiam :cool1:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siemano :kawa:

Opublikowano

mam pytanie, kiedy wkoncu jest spot w piatek, czy moze w sobote ??

Opublikowano

Sądzę, że stanęło na piątku :mysli:

Opublikowano

no i co z tym artykułem w InfoFordon.pl??

pewnie jak zwykle z braku inicjatywy "starszyzny" nic z tego nie wyjdzie :wallbash:

Opublikowano

A dlaczego tylko starszyzny? Może któryś ze świeżaków ma talent dziennikarski :gwizdanie:

Opublikowano

A dlaczego tylko starszyzny?

no raczej starszyzna powinna podejmować decyzje czy robić coś czy nie :cool1:

a sam artukuł to nie wiem kto ogarnie....ja tam nie mam talentu do tego :kwasny:

Opublikowano

:hi:

A dlaczego tylko starszyzny? Może któryś ze świeżaków ma talent dziennikarski :gwizdanie:

Reniu, z racji doświadczenia zawodowego, raczej najlepiej to ogarniesz :notworthy:

Opublikowano

Bry wszystkim...

Opublikowano

:hi:

A dlaczego tylko starszyzny? Może któryś ze świeżaków ma talent dziennikarski :gwizdanie:

Reniu, z racji doświadczenia zawodowego, raczej najlepiej to ogarniesz :notworthy:

Nie jestem dziennikarzem :gwizdanie: Jestem zdania, że jak coś robić to porządnie więc nie porywam się na coś czego nie potrafię.

PS. moje nastawienie obrazuje obrazek w podpisie :kox:

Opublikowano

:hi:

A dlaczego tylko starszyzny? Może któryś ze świeżaków ma talent dziennikarski :gwizdanie:

Reniu, z racji doświadczenia zawodowego, raczej najlepiej to ogarniesz :notworthy:

Nie jestem dziennikarzem :gwizdanie: Jestem zdania, że jak coś robić to porządnie więc nie porywam się na coś czego nie potrafię.

PS. moje nastawienie obrazuje obrazek w podpisie :kox:

No ale pracujesz w redakcji i możesz liczyć wszak na pomoc ekspertów, prawda?

A co do obrazka w podpisie, to u mnie też ŻAJEBIŚCIE :polew:

Opublikowano

Sądzę że masz lepszy kontakt jednym z ekspertów, opowiadałeś mi ostatnio ;)

Opublikowano

Sądzę że masz lepszy kontakt jednym z ekspertów, opowiadałeś mi ostatnio ;)

Stara znajomość i kontakt dawno się urwał niestety.

Opublikowano

Wróciłem z Bysi.Nikogo nie spotkałem,tylko misiaki stali w dwóch miejscach.Teraz w domku i latam po forum.Czy Wam też tak długo ładują sie strony na naszym forum? :kwasny:

Opublikowano

U mnie cyka od kliknięcia, ale Newman pisał na GG że mu nie działa.

Opublikowano

mi również działa aż miło. wcześniej miałem problem (2 godziny temu), ale był to problem sieci w firmie i teraz już jest ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.