Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale mnie się popierdzieliło :decayed: nie ide jutro do pracy....tylko w czwartek :kox:

takie sa skutki picia wodki :)

:embarrassed:

:polew:

Opublikowano

Ja również dołączam się do podziękowań :hi::notworthy:

Bylo super :good:

Opublikowano

foto :kox:

Opublikowano

Bardzo żałuje ale nie mogłem dojechać.Dopiero około 17:40 byłem w Toruniu(nie było sensu jechać do Bysi).Mam pytanko.Może ktoś z Was był w aquaparku koło Berlina.Od 3 sierpnia mam urlop i zastanawiam się nad wyjazdem do Berlina albo objazdówka Kraków,Częstochowa,Wieliczka.Proszę o jakieś namiary (hotele,ceny i wrażenia).Za każda wskazówkę dziękuję.Jedziemy w 4 osoby.Może napisać do kolegów z forum(z okolic Krakowa,bym miał okazję podjechać do nich na spota)

Opublikowano

Bardzo żałuje ale nie mogłem dojechać.Dopiero około 17:40 byłem w Toruniu(nie było sensu jechać do Bysi).Mam pytanko.Może ktoś z Was był w aquaparku koło Berlina.Od 3 sierpnia mam urlop i zastanawiam się nad wyjazdem do Berlina albo objazdówka Kraków,Częstochowa,Wieliczka.Proszę o jakieś namiary (hotele,ceny i wrażenia).Za każda wskazówkę dziękuję.Jedziemy w 4 osoby.Może napisać do kolegów z forum(z okolic Krakowa,bym miał okazję podjechać do nich na spota)

tutaj masz dośc sporo opisane

http://www.tropical-islands.de/pl/

masz cennik,atrakcje,noclegi,i ogólne informacje :good:

Opublikowano

Grzesiu tu szukalem.Moze ktos z Was byl i ma jakies wrazenia.Powie czy warto czy nie.Napisalem tez do kolegow z Malopolski(chodzi mi o wyjazd do Krakowa),moze bym podjechal tam i przy okazji byl na spocie malopolskim

Opublikowano

Tomek , dzięki za foty :wink4: podziękowania dla twojej małżonki za to że uwieczniała nas , ale widze ze na żadnym zdjęciu się nie załapała ... córka z resztą też :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek , dzięki za foty :wink4: podziękowania dla twojej małżonki za to że uwieczniała nas , ale widze ze na żadnym zdjęciu się nie załapała ... córka z resztą też :decayed: :gwizdanie:

jak to nie :gwizdanie:
Opublikowano

dzięki za spota! było miło jak zawsze i frekwencja też nawet dopisała (11 autek)

Opublikowano

o 19.50 zacząłeś wstawiać fotki Tomiczka.... o 21.12 koniec wklejania zdjęć :shocked:

:polew:

Opublikowano

o 19.50 zacząłeś wstawiać fotki Tomiczka.... o 21.12 koniec wklejania zdjęć :shocked:

:polew:

No co?

Obrabiałem na bieżąco, jadłem, rozmawiałem z biesiadnikami, serwowałem drinki, dyskutowałem przez chwilę z teściem, poszedłem się cieplej ubrać, ... ............ .................. .................., a do tego robiłem to pierwszy raz :tongue4:

Opublikowano

a do tego robiłem to pierwszy raz :tongue4:

pierwszy raz?? :shocked::naughty:

to dlatego tak długo :polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

tak, pierwszy raz

Ale pamiętam o aparacie i robię foty ze spotów :tongue4:

Jak nie ja, to Artur wrzuca.

A Ty Grześ?????? Jedna wymiana koła uwieczniona ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale pamiętam o aparacie i robię foty ze spotów :tongue4:

:notworthy: dzięki za fotki :good:

Opublikowano

tak, pierwszy raz

Ale pamiętam o aparacie i robię foty ze spotów :tongue4:

Jak nie ja, to Artur wrzuca.

A Ty Grześ?????? Jedna wymiana koła uwieczniona ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:naughty:

:good:

Opublikowano

Tomiczka...piekne fotki szczegolnie ta z reklama klubu :tongue4:

Zaraz dodam 5 moich :evil:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 21:31_________________________________________________No i juz dodane :wink4:

Opublikowano

:cool1:

jak tam pany, widzę żę wiara zadowolona ze spotu i oczywiście ze spotkania z jedynym z torunia starym klubowiczem Majkim :naughty:

tak trzymać :good:

Grzechu ładną zajebkę złapałeś :polew::tongue4:

pozdrowionka :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.