Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

to może i ja dołączę się do podziękowań wszystkim za udanego spota :good::notworthy::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ale mnie się popierdzieliło :decayed: nie ide jutro do pracy....tylko w czwartek :kox:

co jak co ... ale ciebie nigdy bym nie posądzał ... o takie " popierdzielenie " :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałuje ale nie mogłem dojechać.Dopiero około 17:40 byłem w Toruniu(nie było sensu jechać do Bysi).Mam pytanko.Może ktoś z Was był w aquaparku koło Berlina.Od 3 sierpnia mam urlop i zastanawiam się nad wyjazdem do Berlina albo objazdówka Kraków,Częstochowa,Wieliczka.Proszę o jakieś namiary (hotele,ceny i wrażenia).Za każda wskazówkę dziękuję.Jedziemy w 4 osoby.Może napisać do kolegów z forum(z okolic Krakowa,bym miał okazję podjechać do nich na spota)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Bardzo żałuje ale nie mogłem dojechać.Dopiero około 17:40 byłem w Toruniu(nie było sensu jechać do Bysi).Mam pytanko.Może ktoś z Was był w aquaparku koło Berlina.Od 3 sierpnia mam urlop i zastanawiam się nad wyjazdem do Berlina albo objazdówka Kraków,Częstochowa,Wieliczka.Proszę o jakieś namiary (hotele,ceny i wrażenia).Za każda wskazówkę dziękuję.Jedziemy w 4 osoby.Może napisać do kolegów z forum(z okolic Krakowa,bym miał okazję podjechać do nich na spota)

tutaj masz dośc sporo opisane

http://www.tropical-islands.de/pl/

masz cennik,atrakcje,noclegi,i ogólne informacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu tu szukalem.Moze ktos z Was byl i ma jakies wrazenia.Powie czy warto czy nie.Napisalem tez do kolegow z Malopolski(chodzi mi o wyjazd do Krakowa),moze bym podjechal tam i przy okazji byl na spocie malopolskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , dzięki za foty :wink4: podziękowania dla twojej małżonki za to że uwieczniała nas , ale widze ze na żadnym zdjęciu się nie załapała ... córka z resztą też :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Tomek , dzięki za foty :wink4: podziękowania dla twojej małżonki za to że uwieczniała nas , ale widze ze na żadnym zdjęciu się nie załapała ... córka z resztą też :decayed: :gwizdanie:

jak to nie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota! było miło jak zawsze i frekwencja też nawet dopisała (11 autek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 19.50 zacząłeś wstawiać fotki Tomiczka.... o 21.12 koniec wklejania zdjęć :shocked:

:polew:

No co?

Obrabiałem na bieżąco, jadłem, rozmawiałem z biesiadnikami, serwowałem drinki, dyskutowałem przez chwilę z teściem, poszedłem się cieplej ubrać, ... ............ .................. .................., a do tego robiłem to pierwszy raz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...