Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy już widzieliście autko które ma super osiągi,Dagger GT zostanie wyposażony w turbodoładowany silnik 9,4-litra V8 o mocy 2000 KM, generujący kosmiczny moment obrotowy sięgający 2710 Nm! Osiągi też mają powalać: setka w 1,5 s, a 1/4 mili w 6,7 s. Prędkościomierz będzie się zatrzymywał na 483 km/h. A tu podam link:

http://jegoego.pl/kat,112874,title,Dagger-GT-Drogowy-potwor,wid,12465811,wiadomosc.html

Majki objedzie go na wstecznym Swoją niebieską bestią :cool1:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tam wiara :mysli:

widzę że sie tu nie rwie za bardzo do pisania :gwizdanie:

Zuzki nie ma to i Artur nie zagląda :mysli::tongue4:

Ja to wiadomo, od czasu do czasu tradycyjnie, ale w miare systematycznie :cool1:

pogoda się powoli znowu klaruje, wiec zapowiada się całkiem przyjemny weekend :naughty:

Reniu na stanowisku z rana zawsze przy kawce :good:

Grzechu do roboty wrócił po urlopie :kox:

Rafi ma urlop ale się nie wychyla za bardzo widze :mysli:

Guraban sie stara :tongue4:

no

ale co tam, dajem rade, będzie git, zrobimy spota kiedy i wróci wszystko do normy :>

nie wiem czy w ten weekend bede miał czas ale w natepny mozna pomysleć konkret o spocie :good:

pozdrowionka dla wszystkich :notworthy:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 22:46_________________________________________________

Nie wiem czy już widzieliście autko które ma super osiągi,Dagger GT zostanie wyposażony w turbodoładowany silnik 9,4-litra V8 o mocy 2000 KM, generujący kosmiczny moment obrotowy sięgający 2710 Nm! Osiągi też mają powalać: setka w 1,5 s, a 1/4 mili w 6,7 s. Prędkościomierz będzie się zatrzymywał na 483 km/h. A tu podam link:

http://jegoego.pl/kat,112874,title,Dagger-GT-Drogowy-potwor,wid,12465811,wiadomosc.html

Majki objedzie go na wstecznym Swoją niebieską bestią :cool1:

no w to to chyba nikt nie wątpi :mysli:

grzechu zawsze mósi sprostowac sprawę :good:

Opublikowano

grzechu zawsze mósi sprostowac sprawę :good:

sprostowanie..."musi" pisze się przez "u" otwarte :polew:
Opublikowano

własnie se zimnego Heinka otworzyłem :naughty:

kurde............. jaki pyszny

zmykam

pozdrowionka dla wszystkich :good:

Opublikowano

własnie se zimnego Heinka otworzyłem :naughty:

kurde............. jaki pyszny

zmykam

pozdrowionka dla wszystkich :good:

taki to ma dobrze ;(

pozdro :hi:

Opublikowano

grzechu zawsze mósi sprostowac sprawę :good:

sprostowanie..."musi" pisze się przez "u" otwarte :polew:

dobra dobra, skapnęłem się, nie musisz tak oficjalnie :polew:

mogłeś na priv, może nikt by sie nie skapnął :tongue4:

pozdro...

Opublikowano

nie spac.... :tongue4:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

nie spac.... :tongue4:

tja :kwasny:

o 4.40 pobudka

Opublikowano

hehe Artur zaglada regularnie ale jak temetu nie ma to sie nie wychylam...a co prawda to prawda...spamowac teraz nie mam z kim :wink4:

Co do spota w ten weekend to odpadam bo zaczynam urlop i robie wyjazd na pare dni...ale za to w nastepny jak najbardziej :good:

Pozdrawiam

Opublikowano

no ja mam jeszcze wolne :> i nie musze wstawac :tongue4:

Opublikowano

ja już nie pamietam co to wolne

ide spać

dobranoc wszystkim :hi:

Opublikowano

dobranoc ja tez mykam no i cos na lepsze spanie :beer1:

Opublikowano
Nie wiem czy już widzieliście autko które ma super osiągi,Dagger GT zostanie wyposażony w turbodoładowany silnik 9,4-litra V8 o mocy 2000 KM, generujący kosmiczny moment obrotowy sięgający 2710 Nm! Osiągi też mają powalać: setka w 1,5 s, a 1/4 mili w 6,7 s. Prędkościomierz będzie się zatrzymywał na 483 km/h. A tu podam link:

http://jegoego.pl/kat,112874,title,Dagger-GT-Drogowy-potwor,wid,12465811,wiadomosc.html

Nie wiem czy zauważyliście, że tego czegoś nie ma :przebiegly: Wszystko jest pisane w czasie przyszłym :naughty: takie SF :cool1:

No a skoro to nie jest zmaterializowane to z pewnością Majki wyjaśni malarem nawet na wstecznym :evil:

Pozdrowienia od Dębowego Mocnego :drinks:

Opublikowano
:bry: znowu pada :wallbash:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

oby tylko w weekend było słonecznie bo znowu mi się zapowiada wypad nad morze :decayed:

Opublikowano

:hi:

nareszcie znowu sloneczko świeci :cool1:

wiedzialem że weekend bedzie elegancki :>

pozdrowionka :good:

Opublikowano

Czołem koleżanki i koledzy :hi::kawa:

Opublikowano

Witaj Reniu :hi:

Opublikowano

:bry:

roleta zakupiona... za***iście sie udało... za 139 zeta... wyglada jak nówka.. jeszcze byla czyszczona wiec swieci sie jak psu jajca...

jeee.. audio bedzie mozna zacząc powoli

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.