Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

a mi prawdopodobnie padła sprężarka klimy :wallbash:

szrot zasrany :wallbash:

Mnie to kosztowało 950 ;(

o ja pier*ole :blink::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

a mi prawdopodobnie padła sprężarka klimy :wallbash:

szrot zasrany :wallbash:

Mnie to kosztowało 950 ;(

z tego co na allegro widze to używaną można kupić za ok 300zł sprężarke...ale to też pewnie szrot :wallbash:

kur*a !!!!!!!!!!!! :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi prawdopodobnie padła sprężarka klimy :wallbash:

szrot zasrany :wallbash:

Mnie to kosztowało 950 ;(

z tego co na allegro widze to używaną można kupić za ok 300zł sprężarke...ale to też pewnie szrot :wallbash:

kur*a !!!!!!!!!!!! :ranting1:

Grzes kup sobie wiatraczek :JC_fan: idą chłodne dni :polew: Sorki szukaj takiej co sprężarki co daja gwarancje na rozruch.[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 21:12_________________________________________________Fajne te :JC_fan: były w Polonezach(oczywiście samemu montowane).Zrywały peruki :polew: ,ale Ty jeszcze młody wiec nie nosisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

a mi prawdopodobnie padła sprężarka klimy :wallbash:

szrot zasrany :wallbash:

Mnie to kosztowało 950 ;(

z tego co na allegro widze to używaną można kupić za ok 300zł sprężarke...ale to też pewnie szrot :wallbash:

kur*a !!!!!!!!!!!! :ranting1:

Grzes kup sobie wiatraczek :JC_fan: idą chłodne dni :polew: Sorki szukaj takiej co sprężarki co daja gwarancje na rozruch.

przesiadam się na autobusy miejskie :evil:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 21:14_________________________________________________albo na Fiata 126p :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie znacie auto marki Polonez?Takie obciosane co paliło jak smok wawelski?Ja to weteran,nauke jazdy miałem na fiaciku 126,a pózniej po polach jeżdziłem Lublinem cięzarowym co miał taką dzwignię na kierunki i wywalały sie takie tam lizaki :kox: Stare dobre czasy,a pozniej dwusów Wartburg,ten miał kopa jak na tamte czasy,wybaczcie jakoś mnie natchneło na stare dobre czasy(w garazu zawsze stało około 400 litrów tej gorszej oktanówki(ojciec jezdził na postoju i miał wieksze limity na kartki),pewnie mało kto to pamięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grześ , powiem tak ... nie zylem w tamtych czasach , ale nie ukrwyam ze bardzo fajnie czasami posluchac o nich , a zwlaszcza jak np moj ojcec opowiada jak to kiedys bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grześ , powiem tak ... nie zylem w tamtych czasach , ale nie ukrwyam ze bardzo fajnie czasami posluchac o nich , a zwlaszcza jak np moj ojcec opowiada jak to kiedys bylo :)

Paweł było inaczej jakos.Wiesz ile miałem kasy jak jezdziłem wartburgiem na taxi :gwizdanie: Bardzo dużo.Takie były czasy,a teraz w normalnej pracy od 5 rano do 16 a pózniej ide na fuchy aby dorobić :kwasny: Dorobić aby miec cos więcej kasy na swoje wydatki.Moja rodzina to 4 osoby( córka 18 lat a syn 17,wiadomo jakie maja zapotrzebowanie na kasę),ale ja trzymam ręke na pulsie hahahahah,ale też trzeba im dac.I z kazdym rokiem coraz więcej.Może niech wypowiedzą się forumowicze w moim lub zblizonym wieku.Taka prawda,musisz dorobić aby pomagać dodatkowo rodzinie.[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 21:52_________________________________________________Wiecie czasem ( nikomu nie mówie),po tylu godzinach pracy normalnej i tej dodatkowej,wypije 2 !!!!!! tylko 2 piwa i już ide spać,zmeczenie daje znac.Powiem to co mówie swoim latoroslą.Uczcie sie tak dlugo jak można,i osiągajcie coraz więcej wiedzy aby dalej zajść jak ja , i nie pracować fizycznie(zrozumiałe że inne etaty i inna kasa).Ja najbardziej nalegam(swoje dzieci) na jezyki obce.W tym jest przyszłośc.Będąc kierowcą tira kiedys tam,pojechałem do Portugalii.A tam ani niemiecki ani angielski(i tak mało mówie w tych językach) a mówili do mnie po francusku.Czułem sie jak inwalida.Dopiero jak narysowali i napisali na kartce to zrozumiałem że mam załadunek jutro.Ale to było dawno i pewnie już nie te czasy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święte słowa grześ :notworthy::good: , teraz troche glupio mi tak to pisac po imieni ... bo faktycznie , jestem rowiesnikiem twoich dzieci , no ale jak by to ci przeszkadzalo to mow smialo :cool1:

:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie znacie auto marki Polonez?Takie obciosane co paliło jak smok wawelski?Ja to weteran,nauke jazdy miałem na fiaciku 126,a pózniej po polach jeżdziłem Lublinem cięzarowym co miał taką dzwignię na kierunki i wywalały sie takie tam lizaki :kox: Stare dobre czasy,a pozniej dwusów Wartburg,ten miał kopa jak na tamte czasy,wybaczcie jakoś mnie natchneło na stare dobre czasy(w garazu zawsze stało około 400 litrów tej gorszej oktanówki(ojciec jezdził na postoju i miał wieksze limity na kartki),pewnie mało kto to pamięta

Ja uczyłem się na Polonezie, na egzaminie wsadzili mnie pierwszy raz w życiu do malara :blink::decayed: zdałem za pierwszym razem :pali:

Prywatnie też miałem Poloneza... białe Caro... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed audi miałem 7 aut :naughty:

w żadnym nie miałem klimy, gdy audi kupiłem tez nie działała i jakos nie ubolewem :tongue4:

do dziś dnia nie ogarnąłem klimy a przejechałem prawie 100 tyś przez 2 lata

kwestia przyzwyczajenia, nie przesadzajmy, teraz juz tylko musze napełnić ale też się nie rwie do tego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bez klimy teraz już auta bym nie mógł mieć... :P łatwo się można przyzwyczaić do dobrych rzeczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz raczej auta bez klimy bym nie kupil ... no chyba ze cabrio , ale to pewnie teraz juz tez w większości ma klime :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bez klimy teraz już auta bym nie mógł mieć... :P łatwo się można przyzwyczaić do dobrych rzeczy..

dokładnie :>

jak ja miałem już dużego Fiata po dwóch maluchach i 2 lata prawo jazdy to Jędrek miałeś wtedy 8 lat :gwizdanie:

dlatego tekie poglądy są, ale co tam, mam taka prace teraz i wiem że elastycznym trzeba być i z młodzieżą sie rozumię :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak miałem 8 lat to mieliśmy białego Passata 2.0 benzyna syncro 150 kucyków :kox: ale klimy nie było niestety... za to był szyber i 4 szyby w prądzie... za***rdalał aż miło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

to kurde gdzie ty majki w koncu pracujesz ? w szkole ? w monar-ze ? :naughty:

w MAFII :polew:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 23:06_________________________________________________albo przedszkolu :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było niedomówień :tongue4:

prawo jazdy 1995 r

1. maluch 1977r orginał włoski silnik 600 cm3

2. maluch 1985r

3.FSO 125p

4.polonez 1975 które szły na eksport do afryki

5.polonez CARO

6. skoda 105 L

7. renault 5 1.6

8. wolksvagen golf 2 1.6

9. honda accord 2.0

10. audi a4 2.8

oooo kurde jakie wspomnienia, az 10 naliczyłem, i wszystkie własne za własne zarobione pieniądze :naughty:

pozdrowionka :good:

ale będzie mi sie dzis spało po takich wspomnieniach :kox:

jeszcze mogę wam kolory tych aut napisać jak chcecie :polew::tongue4:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 23:08_________________________________________________

to kurde gdzie ty majki w koncu pracujesz ? w szkole ? w monar-ze ? :naughty:

karoluss wie gdzie pracuje a Grzechu widział gnata :naughty::kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki też wiem gdzie pracujesz :gwizdanie:

sam mi to mówiłeś jak ostatnio w Toruniu w deszczu Bydgoszcz reprezentowałem :evil:

noo

to nie rozwijamy juz tematu :tongue4:

ide w kimono :sexinbed:

narka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...