Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

cisza, cisza... pochowali się chyba.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dopiero wrocilem z pracy :kwasny: Zaraz znikam bo jutro na 5 do pracy .Miłej nocki :naughty:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 21:56_________________________________________________Nie wiem czy już widzieliście autko które ma super osiągi,Dagger GT zostanie wyposażony w turbodoładowany silnik 9,4-litra V8 o mocy 2000 KM, generujący kosmiczny moment obrotowy sięgający 2710 Nm! Osiągi też mają powalać: setka w 1,5 s, a 1/4 mili w 6,7 s. Prędkościomierz będzie się zatrzymywał na 483 km/h. A tu podam link:

http://jegoego.pl/kat,112874,title,Dagger-GT-Drogowy-potwor,wid,12465811,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Nie wiem czy już widzieliście autko które ma super osiągi,Dagger GT zostanie wyposażony w turbodoładowany silnik 9,4-litra V8 o mocy 2000 KM, generujący kosmiczny moment obrotowy sięgający 2710 Nm! Osiągi też mają powalać: setka w 1,5 s, a 1/4 mili w 6,7 s. Prędkościomierz będzie się zatrzymywał na 483 km/h. A tu podam link:

http://jegoego.pl/kat,112874,title,Dagger-GT-Drogowy-potwor,wid,12465811,wiadomosc.html

Majki objedzie go na wstecznym Swoją niebieską bestią :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam wiara :mysli:

widzę że sie tu nie rwie za bardzo do pisania :gwizdanie:

Zuzki nie ma to i Artur nie zagląda :mysli::tongue4:

Ja to wiadomo, od czasu do czasu tradycyjnie, ale w miare systematycznie :cool1:

pogoda się powoli znowu klaruje, wiec zapowiada się całkiem przyjemny weekend :naughty:

Reniu na stanowisku z rana zawsze przy kawce :good:

Grzechu do roboty wrócił po urlopie :kox:

Rafi ma urlop ale się nie wychyla za bardzo widze :mysli:

Guraban sie stara :tongue4:

no

ale co tam, dajem rade, będzie git, zrobimy spota kiedy i wróci wszystko do normy :>

nie wiem czy w ten weekend bede miał czas ale w natepny mozna pomysleć konkret o spocie :good:

pozdrowionka dla wszystkich :notworthy:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 22:46_________________________________________________

Nie wiem czy już widzieliście autko które ma super osiągi,Dagger GT zostanie wyposażony w turbodoładowany silnik 9,4-litra V8 o mocy 2000 KM, generujący kosmiczny moment obrotowy sięgający 2710 Nm! Osiągi też mają powalać: setka w 1,5 s, a 1/4 mili w 6,7 s. Prędkościomierz będzie się zatrzymywał na 483 km/h. A tu podam link:

http://jegoego.pl/kat,112874,title,Dagger-GT-Drogowy-potwor,wid,12465811,wiadomosc.html

Majki objedzie go na wstecznym Swoją niebieską bestią :cool1:

no w to to chyba nikt nie wątpi :mysli:

grzechu zawsze mósi sprostowac sprawę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie se zimnego Heinka otworzyłem :naughty:

kurde............. jaki pyszny

zmykam

pozdrowionka dla wszystkich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechu zawsze mósi sprostowac sprawę :good:

sprostowanie..."musi" pisze się przez "u" otwarte :polew:

dobra dobra, skapnęłem się, nie musisz tak oficjalnie :polew:

mogłeś na priv, może nikt by sie nie skapnął :tongue4:

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Artur zaglada regularnie ale jak temetu nie ma to sie nie wychylam...a co prawda to prawda...spamowac teraz nie mam z kim :wink4:

Co do spota w ten weekend to odpadam bo zaczynam urlop i robie wyjazd na pare dni...ale za to w nastepny jak najbardziej :good:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już widzieliście autko które ma super osiągi,Dagger GT zostanie wyposażony w turbodoładowany silnik 9,4-litra V8 o mocy 2000 KM, generujący kosmiczny moment obrotowy sięgający 2710 Nm! Osiągi też mają powalać: setka w 1,5 s, a 1/4 mili w 6,7 s. Prędkościomierz będzie się zatrzymywał na 483 km/h. A tu podam link:

http://jegoego.pl/kat,112874,title,Dagger-GT-Drogowy-potwor,wid,12465811,wiadomosc.html

Nie wiem czy zauważyliście, że tego czegoś nie ma :przebiegly: Wszystko jest pisane w czasie przyszłym :naughty: takie SF :cool1:

No a skoro to nie jest zmaterializowane to z pewnością Majki wyjaśni malarem nawet na wstecznym :evil:

Pozdrowienia od Dębowego Mocnego :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

oby tylko w weekend było słonecznie bo znowu mi się zapowiada wypad nad morze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...