Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a to na poprawe humoru dla ludzi pracy

slina slina slina

AUDI A8 W12 Quattro tylko że z 2002 roku :cool1: za 37tys zł, stoi na wylotówce na Lubicz, na BLISKIEJ w komisie

67ee964478.jpeg

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a to na poprawe humoru dla ludzi pracy

slina slina slina

AUDI A8 W12 Quattro tylko że z 2002 roku :cool1: za 37tys zł, stoi na wylotówce na Lubicz, na BLISKIEJ w komisie

67ee964478.jpeg

tutaj troche droższa :slina:

http://otomoto.pl/audi-a8-l-w12-security-pancerny-C14283001.html

Opublikowano

tyle kasy za samochód z wystrzeloną poduchą? podziękowałbym..

Opublikowano

zrobiłem mody żabce :kox: czarny dach i felunek :naughty:

signal4700.jpg

Opublikowano

zrobiłem mody żabce :kox: czarny dach i felunek :naughty:

signal4700.jpg

aaaaaa ja chce takie fele!!! :slina:

Opublikowano

obleśny kolor do B7.. kompletnie nie pasuje moim zdaniem. Karol po co Ci takie fele jak sprzedajesz auto? :decayed:

Opublikowano

A my dzisiaj z mloda weszlismy na Kasprowy Wierch.... i zeszliśmy.... umieramy....

Opublikowano

Darek gratulacje! miłego wypoczynku życzę :)

Petara, co Ty tak zapierd*lasz? :decayed:

Opublikowano

Ja dzis wrociłem z england pocinalem sobie takim wolnym passakiem:P 3.6fsi :shocked: :shocked: patrze co jest on tylko 160 a to mile heeee pozdrowka panowie teraz piwo :gwizdanie:

Opublikowano

poraszka jutro do pracy :wallbash:

Opublikowano
a to na poprawe humoru dla ludzi pracy

slina slina slina

AUDI A8 W12 Quattro tylko że z 2002 roku :cool1: za 37tys zł, stoi na wylotówce na Lubicz, na BLISKIEJ w komisie

67ee964478.jpeg

juz sprzedana, ale zdażyłem chociaz jako pasażer nią jechać opowiadałem ostatnio chłopakom na spocie :naughty::kox:

Opublikowano

i co sie chwalisz :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

obleśny kolor do B7.. kompletnie nie pasuje moim zdaniem. Karol po co Ci takie fele jak sprzedajesz auto? :decayed:

no z tym sprzedawaniem to bym nie powiedzial... :) Poza tym zawsze mozna przelozyc do nowej niuni :)

Opublikowano

Witam wszystkich po przerwie!

Zjechaliśmy z kumplami trochę wcześniej z eurotripa, niestety finansowo nie wydoiliśmy ;)

Wrażenia niesamowite. Niemcy, Austria, Włochy i mnóstwo Lambo, MONAKO!! - tam widziałem wiele: Bugatti Veyron :kox:, R8 :kox:, DBS, :kox: niezliczona ilość Ferrari, SLS AMG, SLR McLaren i innych fajnych zabawek. Później Francja i na końcu Holandia - tam jechałem kulturalnie autostradą 140km/h, nie zdążyłem się obejżeć a z lewej strony Veyron był i już nie było... Jutro będę siedział nad fotkami to wrzucę kilka.

Moja furka już ogarnięta :good: Jak spot wypada teraz?

Opublikowano
:bry: Teraz spot powinien być w Bydgoszczy
Opublikowano

:bry: Teraz spot powinien być w Bydgoszczy

:hi:

ostatnio by w bydgoszczy :gwizdanie:

teraz kolej na toruń :good:

ci co byli w bydzi to wiedzą :cool1:

miego dnia

Opublikowano

:bry:

no teraz Toruń jakby nie patrzeć :gwizdanie:

Opublikowano
:bry: jakby nie patrzeć to ostatnio ten planowany spot odbył się w piątek w Toruniu... a ci co nie mogli być w piątek spotkali się po prostu w niedzielę w Bydgoszczy..
Opublikowano

wiekszość spotkała się w niedziele w Bydgoszczy ...więc czas by teraz większość ruszyła dupska do Torunia :naughty:

bo to co było w piątek to trudno nazwać spotem :decayed:

Opublikowano

ciekawe kiedy większość z Torunia u nas zagości, a nie sam Majki..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.