Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:good:

Muszę zacząć poważnie myśleć nad tapicerem do siebie bo zaczyna mi się kubełek w 2gim miejscu przecierać :thumbdown:

wez od Weroniki oparcie z fotela pasazera i przeloz poszycie, bedziesz mial git :naughty: a jej zaloz to swoje :naughty: zawsze dwa przetarte fotele beda lepiej wygladaly niz jeden :decayed: :decayed:

:polew:

ja sie nie zgadzam :polew: :polew: ale pomysl dobry hehheh [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 18:53_________________________________________________widze ze nikt w domku przy kompie nie siedzi :> korzystaja z pogody :) oby jutro taka byla :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chlopaki ja teraz sie przeprowadzilem wkoncu na swoje i walcze o internet:) wiec dostep tylko w pracy ale jutro bede na bank pod piotrem o 18! pozdro i do jutra! :kox:

Opublikowano

Uwaga ul.Ks.I. Skorupki skrzyżowanie z ul. Czackiego

17u07J.jpg

Ok 1.5 metra ma

skrzyżowanie Powstańców Wlkp. i J.Wybickiego http://wikimapia.org/#lat=53.1298048&lon=18.0348623&z=17&l=28&m=b

mldsc0023036.jpg

Dziurka niby niepozorna, ale tu widać jedną z "ofiar" tej dziurki :kox:

mldsc0023177.jpg

btw. a może by tak założyć jakiś wątek związany właśnie z takimi pułapkami na naszych drogach?

Opublikowano

Petara namierzony dzisiaj na trasie przed Świeciem, a Tomek4don namierzony przed Kościołem ;)

Opublikowano

Witam panów:) mam pytanko,czy zawory w audi a4 1.8t 180km mają kolizje z tłokami? a tak na marginesie,kiedy jakiś zlocik w Bdg? :rolleyes:

Opublikowano

kolego nie maja kolizji ... podczac GZP ssania , albo wydechu zawory sa pochowane w gniazdach :hi:

Opublikowano

spot w Bydgoszczy pewnie za tydzień (planowo za 2 tygodnie)

Opublikowano

kolego nie maja kolizji ... podczac GZP ssania , albo wydechu zawory sa pochowane w gniazdach :hi:

i o to chodziło:) dzięki za info pozdrawiam.

Opublikowano
:bry: wszystkim
Opublikowano
:bry: kto rano wstaje...ten juz jest w pracy :polew:
Opublikowano

:hi:

witam wszystkich, pogoda jest elegancka widzę oby tak do końca dnia :cool1::good:

no, nic trzeba ogarnąć kawkę i śniadanko :kawa:

pozdrowionka dla wszystkich :>

jakaś aktualizacja listy z rana żeby te procenty obecności wyjaśnić

Najbliższy spot: niedziela, 5 września 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena

1. Reniu

2. ArturB6

3. Newman 50%

4. Komar865 75,9%

5. wera

6. krzychu-trn 70% cheesy

7. MichalG23

8. Majki77

9.

Opublikowano

1. Reniu

3. Newman 50%

4. Komar865 75,9%

5. wera

6. krzychu-trn 70% cheesy

7. MichalG23

8. Majki77

9.

mnie nie bedzie bo auto w naprawie :confused4:

Opublikowano

to nikt nie jedzie z bydgoszczy żebyś się zabrał :mysli:

czy to znowu zbieg okoliczności że w toruniu spot a bydgoszcz opornie z przyjazdem :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

mnie nie bedzie bo auto w naprawie :confused4:

Nie ma problemu bys się zabrał ze mną, jeśli oczywiście masz ochotę się wybrać :hi:

Opublikowano

mykam na chatę,do zobaczenia pewnie z niektórymi osobnikami :naughty:

pozdro... :good: miłego dzionka :cool1:

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

mnie nie bedzie bo auto w naprawie :confused4:

Nie ma problemu bys się zabrał ze mną, jeśli oczywiście masz ochotę się wybrać :hi:

ochote jechac to ja mam ale w pracy jestem i nie wiem o ktorej skoncze :confused4:

Opublikowano

też oferowałem podwózkę :hi: Także daj znać Artur, mam dług za Inowrocław ;) Ode mnie do ciebie minuta samochodem, wiec nie ma żadnego problemu.

Opublikowano

ale mam dluznikow :polew:

Opublikowano

A jak ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.