Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wczoraj z Torunia wracałem to wpadłem w dziurę i pękła mi się osłona silnika :P Cały czas z Torunia 140-160 i osłony nie ma w ogóle... ;D Ma ktoś dostęp do kanału? Muszę odkręcić przednią część, kupić nową osłonę i zamontować...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: ale tu dyskusje sie kreca :tongue4:
Opublikowano

Coś mało naskrobaliście od rana... :mysli

* * *

Komentarz Komara do ostatnich fotek:

baja! :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 08:33_________________________________________________aha przydały by sie jakies pinezki kto jest kto bo ja pamiec do twarzy mam ale do imion ciezko i potrzeba kilka spotow zanim ogarne :decayed:

Tu należy się dopisać i przedstawić siebie i wozidełko :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=121426.0

Opublikowano

Witam wszystkich coś ostatnio nie miałem czasu do was zajrzeć na forum :embarrassed:

Ożeniłem sie i tak jakoś nie było czasu ale zrobiłem sobie szybki na ciemno , aha może ktoś chce kupić felgi 15"

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153433.0

trafiły mi sie dobre oponki zimowe ale 16" i będe szukał stalówek może alu :)

Opublikowano

No to gratulujemy :good:

Opublikowano

wszyscy :drunk:

Opublikowano

oczywscie trzeba opic minony i wypic za ten ,aby dobrze sie skonczyl :cool1:

jak tam biala parówka ci sie sprawuje krzysiek , nie miaelm jeszcze okazji zobaczyc jej po sprzedaży przez dawida , ale mam nadizeje ze bedziesz ja modził ? ;>

Opublikowano

Mój wieczor sponsorowany jest przez Debowe mocne :naughty:

Opublikowano

dokładnie... tak na początek tygodnia :drunk: :th:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 21:19_________________________________________________a mój wieczór dzis przez Warkę :gwizdanie:

Opublikowano

No ogolnie sprawuje się bdb, jedynie turbo jest do wyczyszczenia bo nie ciągnie więcej niż 120 km/h :wallbash: a tak super no z czasem mysle nad podniesieniem mocy w planach ok 130-140 kucyków :naughty:

Opublikowano

AHH to mozna krecic :naughty: a cos z wizualnego ? bialy teraz w modzie jest do modzenia

Opublikowano

W sumię nad wizualnym nie myślałem ma wszystko co chciałem mieć duże fajne koła, lampy typu xenon także narazie nad tym nie myślałem :)

Opublikowano

do ciebie bardzo pasował by czarny dach ... nie zdązyłem powiedziec dawidowi o tym , ale chyba i tak to wiedizał :slina::shocked:

Opublikowano

Dziś właśnie widziałem golfa 4 ale czarnego z białym dachem i wyglądał wypaśnie ;d :decayed:

Opublikowano

oczywiscie ze sa takie folie i bardzo dobrze to wyglada jak to zrobi ktos kto sie na tym zna ! :wink4:

Nie nie było by problemow ze sladami bo to praktycznie mniej wiecej wygladalo by to tak jak folia na szyby :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.