Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja juz wiem z pewnego zrodla ze jeszcze jedno auto dojedzie (Tomiczki syn) :decayed:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________no i szkoda ze moja niunia nie moze byc 21-szym autem :wallbash:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i szkoda ze moja niunia nie moze byc 21-szym autem :wallbash:

możemy sholować je pod Łuczniczke a potem odstawimy pod serwis :sarcastic:
Opublikowano

no i szkoda ze moja niunia nie moze byc 21-szym autem :wallbash:

możemy sholować je pod Łuczniczke a potem odstawimy pod serwis :sarcastic:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema: Szykuje się db pogoda oby tak było też jutro albo i lepiej :>
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano

Przepraszam chłopaki ale dzisiaj już zawijam do domu wiec jutro mnie niestety nie będzie:( ale może dziś ktoś może wpaść pod Tesco jakoś koło 16-17?

Opublikowano
:hi: miłego dzionka
Opublikowano

niedziela, 19 września 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka lub dolny parking Tesco w razie deszczu

1. MADAS

2. TOPOR

3. JOZEK726

4. RAFI

5. jedrekx

6. krzychu-trn

7. Komar865

8. dropsone

9. Reniu

10.Damian

11. Newman

12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink

13. karolusss na 50% no moze 60% smiley

14. Kroghot

15. WIŚNIA (70%)

16. Zuzk@ 75%n

17. tomiczka

18. felipe.avant

19. makaveli mysli

20. wera

21. MRT (z rodzinką)

i mamy oczko ;p

Opublikowano
Przepraszam chłopaki ale dzisiaj już zawijam do domu wiec jutro mnie niestety nie będzie:( ale może dziś ktoś może wpaść pod Tesco jakoś koło 16-17?

Mi powinno się udać dojechać :good: Zgadamy się bliżej 16 :cool1:

Opublikowano

no i szkoda ze moja niunia nie moze byc 21-szym autem :wallbash:

możemy sholować je pod Łuczniczke a potem odstawimy pod serwis :sarcastic:

Albo zrobimy spota u konara ;)

Przepraszam chłopaki ale dzisiaj już zawijam do domu wiec jutro mnie niestety nie będzie:( ale może dziś ktoś może wpaść pod Tesco jakoś koło 16-17?

Generalnie mam dzisiaj turniej, ale jak się uda to wpadnę. Reniu, będę do ciebie dzwonił i pytał jak sytuacja.

Opublikowano

:hi:

miłego dzionka, może byc opcja że będe w tych godzinach w bydzi ale to tylko 50% także potwerdze jakby co Reniowi na kom. jak już

pozdrawiam :cool1:

Opublikowano

No dobra, właśnie się dowiedziałem, że turniej przeniesiony. Więc dzisiaj wpadam, umówmy się tylko na konkretną godzinę.

Opublikowano

Ja czekam na auto bo żona jest na wyjeździe, myślę że uda się jej wrócić tak bym dotarł na 16.

Opublikowano

No to 16 pod Tesco?:)

Opublikowano

Niech tak będzie :kox:

Opublikowano

No to 16 pod tesco ;)

Opublikowano

do 14 pracuje, ale jeśli się wyrobie to może także podjade na 16 ;) pozdrowionka

Opublikowano

na jakiej ulicy jest to tesco? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.