Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie martw się... mój też jest brudas :wallbash:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 10:57_________________________________________________wysłałem zapytanie do kolejnych 5-ciu firm z całej Polski dotyczące wykonania dla nas koszulek + ceny wysyłki do Bydgoszczy. Ilość koszulek 26

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bh3irt1lx2dr

niezłe autko :sick3: :sick3:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panie i Panowie czy ktoś się pisze na piątkowy "TRN" w Piernikowie??? jest jeszcze troche czasu ale pogoda ma być w miarę ....

Opublikowano

Panie i Panowie czy ktoś się pisze na piątkowy "TRN" w Piernikowie??? jest jeszcze troche czasu ale pogoda ma być w miarę ....

:good: oczywiście
Opublikowano

ja będę w Gdańsku wtedy.. a jak nie to na 90% jadę na Vagi..

Opublikowano

Panie i Panowie czy ktoś się pisze na piątkowy "TRN" w Piernikowie??? jest jeszcze troche czasu ale pogoda ma być w miarę ....

pod aula normalnie? :naughty:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema:

dzisiaj zauważyłem i Sobie uświadomiłem ile juz spadło liści z drzew :shocked: ;(

Opublikowano

Cieplej napewno nie będzie :thumbdown:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 15:14_________________________________________________Ale na głowe nie pada bo jest :audi::a4fan:

Opublikowano

ja będę w Gdańsku wtedy.. a jak nie to na 90% jadę na Vagi..

Jedrek gdzie sie odbywaja VAG`gi??

Jest jakies forum?? Jakie autka przyjazdrzaja??

Opublikowano

Panie i Panowie czy ktoś się pisze na piątkowy "TRN" w Piernikowie??? jest jeszcze troche czasu ale pogoda ma być w miarę ....

pod aula normalnie? :naughty:

tak ale można sie umówić w innym miejscu i podjechać razem

Opublikowano

Artur, strona to www.vagkujawy.pl, odbywają się zawsze w Piątki o 20 pod Tesco. auta przyjeżdżają różne.. najczęściej jednak są to Golfy i generalnie VW.. kiedy zawsze ja byłem, przyjeżdżałem jedynym Audi... ludzie ogólnie są spoko, tylko wkurza mnie zawsze, że mówią mi zawsze o większej glebie w A3 :/

Opublikowano

zajawka :good:

tylko szkoda że dupcie a nie dziubki Audiczek :wink4:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

oceńcie,doradźcie co zmienić :hi:

to "zaproszenie" do działu Newbie (wklejam tylko gdy jest ktoś z naszego regionu) :decayed:

601fc81f5057caff.jpg

Opublikowano

Za duża kompresja i kolorki się sprały :gwizdanie:

Jestem w trakcie przygotowywania czegoś innego :cool1: poza tym możesz wrzucać naszą ogólna zajawkę.

Opublikowano

Za duża kompresja i kolorki się sprały :gwizdanie:

Jestem w trakcie przygotowywania czegoś innego :cool1: poza tym możesz wrzucać naszą ogólna zajawkę.

spoko.właśnie o konkretną ocene mi chodzi :good:

a co tam przygotowujesz?? :naughty::kox:

Opublikowano

A może zorganizujmy coś we Włocławku?

Opublikowano

A może zorganizujmy coś we Włocławku?

hmmmm :mysli:

ja chętnie bym sie kiedyś wybrał.ale szczerze to nie mam pojęcia kiedy możnaby takiego spota zorganizawać :decayed:

niech się reszta wypowie bo to tylko moje zdanie :hi:

Opublikowano

A może zorganizujmy coś we Włocławku?

pewnie, ze moznaby zorganizowac cos we Włocławku...tylko pytanie ile osob miejscowych we Włocławku by sie zebralo :mysli:

Opublikowano

oceńcie,doradźcie co zmienić :hi:

to "zaproszenie" do działu Newbie (wklejam tylko gdy jest ktoś z naszego regionu) :decayed:

601fc81f5057caff.jpg

teraz tak się przyjrzałem... i za bardzo przypomina Demotywatory :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.