Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

A ja minę strażaka czy policmajstra który obrabiał zgłoszenie do wysłania :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

:hi:

Newman zajefajne demko :kox::good::notworthy:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 15:29_________________________________________________co do fotoradarów ...to słyszeliście o tym??

zwierzak.jpg

Niemiecka policja jest całkowicie bezsilna wobec szczególnie bezczelnego pirata drogowego z Wysp Brytyjskich. Wciąż go fotografują fotoradary. Tylko że to… Zwierzak z “Muppet Show”.

Sęk bowiem w tym, że brytyjskie Audi A4 pirata ma kierownicę po prawej stronie. W Niemczech – jak i u nas – siedzi tam pasażer, więc każdy fotoradar jego twarz zamazuje. Choć u nas – wycina. Kto otrzymał miłą korespondencję ze swym potretem autorstwa fotoradaru, ten wie.

Niemieccy policjanci z okolic Bayreuth, gdzie Zwierzak grasuje ostatnio, są bezsilni. Numery rejestracyjne to za mało, by udowodnić wykroczenie. Brytyjski kierowca, jak się zdaje, świetnie o tym wie – i celowo a złośliwie sadza koło siebie dzikiego perkusistę z orkiestry Muppetów, by go sobie fotoradary uwieczniały do woli.

Swoją drogą, choć bezczelny Brytyjczyk notorycznie przekracza w różnych częściach Bawarii prędkość i stwarza zagrożenie, jego pomysł jest w prostocie swej genialny. A jego poczucie humoru – co sami przyznają – zaczyna przemawiać nawet do niemieckich policjantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol możliwe, że miałbym kupca na Twoje A4.. jesteś zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 17:43_________________________________________________

exp07b.jpg

W niedzielę wieczorem przechodziłem koło tych wraków, ale nie wiedziałem co tam się wydarzyło :shocked:

Jak rozmawiałem z Rafim przez telefon to przeszkadzały nam jeżdżące karetki... teraz wiem dokąd jechały ;(

jak był ten wypadek akurat tankowałem na Piotrze i Pawle... masakrycznie to wyglądało...[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 17:45_________________________________________________Aha i panowie :notworthy: :notworthy: za filmiki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z opóźnieniem ale dziękuje wszystkim za spota ze sporą frekwencją :)

Nie udało mi się pogadać ze wszystkimi więc będziecie musieli mi wybaczyć

Co do Besti to oczywiście służy przelotem co jakiś czas :evil: bo to zła Bestia jest i latać lubi

co do filmików polecam:

i sporo innych niestety na kompie

gdzieniegdzie mnie widać a to macham flagą a to łażę w deszczu a to latam sobie bocurkiem. Niestety nie ma jeszcze filmów czarną Bestią. Uwieczniony jestem w poprzednim projekcie o kryptonimie Potiomkin (zresztą ksywa nadana furze na torze przez startującego w związku z tym że bujał się na śniegu, na swym seryjnym zawiasie, przy ostrym boku jak pancernik hehehehehe)

Do szczęścia brakuje nam tylko kilku palików i stopera i jakiejś taśmy (mam taką)

stawiamy jakąś ciasną próbę i już można polatać i powalczyć z czasem i ze sobą

P.S.

postuluję zmianę godziny

myślę że godzina po niedzielnym obiedzie np.16 była by optymalna. Już mi kobieta głowę suszy że sam jeżdżę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz oglądałem w Faktach...

http://moto.wp.pl/kat,106078,title,Smierc-na-obwodnicy,wid,12686892,wiadomosc.html?ticaid=1aed3[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 19:21_________________________________________________odnośnie latania ....

tez jest otwarty na propozycje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do braku modów u siebie jako wytłumaczenie mam to, że zbieram kasę na nową furę, więc i w tą już nie inwestuję ponad to, co jest niezbędne ;P o! :evil:

ale zostajesz przy :audi: moze b6 czy b7 :mysli:

Innej marki nie biorę pod uwagę :P

Zastanawiam się nad B6 z 2004r. Chyba, że uzbieram jeszcze więcej kasy i kupię B7... Aczkolwiek bardziej prawdopodobna jest wersja z B6:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...