Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oceńcie,doradźcie co zmienić :hi:

to "zaproszenie" do działu Newbie (wklejam tylko gdy jest ktoś z naszego regionu) :decayed:

601fc81f5057caff.jpg

teraz tak się przyjrzałem... i za bardzo przypomina Demotywatory :polew:

Siweta racja, albo nekrolog :polew: :polew: :polew:

Grzechu moze faktycznie lepeij wstawiaj poprostu zajawke :mysli:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:banan::banan2::banan3::punk:

Opublikowano

:banan::banan2::banan3::punk:

:slina: magiczny filmik :notworthy::good:
Opublikowano

RENIU filmik jest poprostu....hmmmm nie wiem co napisac... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mam pytanie, szukam bramy garażowej, otwieranej z pilota. Ma ktoś jakieś znajomości albo zna tanią solidną firmę?

Z góry dzięki za zainteresowanie :decayed:

Opublikowano

RENIU :notworthy::good::notworthy::good: :oklaski: Super filmik

Opublikowano

Dzięki koledzy :hi:

Opublikowano

Reniu, jesteś Wielki !!!

Jestem pełen uznania :good: :good: :good:

Opublikowano

:banan::banan2::banan3::punk:

Cóż za piękne Audi lanos na samym końcu :kox:

Opublikowano

Przynajmniej raz w życiu Lanos znalazł się w dobrym towarzystwie :naughty:

Opublikowano

Przynajmniej raz w życiu Lanos znalazł się w dobrym towarzystwie :naughty:

Reniu pamiętasz tą reklame RS4 ze ślimakiem?? na końcu ślima kumplom przy piwie opowiadał....tak samo właściciel Lanosa opowiada swoim kumplom :polew:
Opublikowano

Udało mu się wkręcić na zajebistego spota i nawet nikt go nie przeniósł za śmietnik :polew: :polew:

Opublikowano

:banan::banan2::banan3::punk:

Reniu :kox:

:notworthy::good:

Opublikowano

reniu :good:

Opublikowano

Pozdro ze Słupska Tyfusiaki :polew: Jak chlopaki sie chłopaki sprężą dla gościa z Kuj-Pom to moze uda mi sie jutro obczaić jakieś autka z Pomorskiego :kox:

Opublikowano

Jak chlopaki sie chłopaki sprężą

:wtf:

:polew:

Opublikowano

Bo one tutaj zasady mają :naughty: Sroda to środa w inny dzien nie wyruszają :shocked:

Opublikowano

Przynajmniej raz w życiu Lanos znalazł się w dobrym towarzystwie :naughty:

Tylko,że jakiś taki wstydliwy ten lanosik, bo tyłem do wszystkich stał ;P

Ja się szykowałem na spota, ale przeziębiony byłem, a wolałem już cały weekend przesiedzieć w domu (bo i po co innych klubowiczów mam zarażać :decayed:)

Poza tym patrząc na Wasze auta to chyba będę musiał kilka(naście) modów zrobić u siebie, bo aż wstyd mi się pokazać ;P

Opublikowano

Przynajmniej raz w życiu Lanos znalazł się w dobrym towarzystwie :naughty:

Tylko,że jakiś taki wstydliwy ten lanosik, bo tyłem do wszystkich stał ;P

Ja się szykowałem na spota, ale przeziębiony byłem, a wolałem już cały weekend przesiedzieć w domu (bo i po co innych klubowiczów mam zarażać :decayed:)

Poza tym patrząc na Wasze auta to chyba będę musiał kilka(naście) modów zrobić u siebie, bo aż wstyd mi się pokazać ;P

no teraz to przesadziles...wstydu nie ma nigdy na spotach...zawsze jest przednio

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.