Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Realia są takie że gdzieś zostało grubo posmarowane a my jesteśmy zbyt ciency :bag:

noo, to juz jest normalna sprawa że zostało gdzies grubo posmarowane i u kogos na koncie pojawił się zastrzyk konkretnej gotówki :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry! po wczorajszym jeszcze dochodze do siebie a dzis powtorka :naughty:

Opublikowano

SPOT Niedziela, 3 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł na ul. Broniewskiego

1. damian_qbass

2. Reniu

3. Bebeto na 99,9%

4. krzychu-trn

5. Rafi

6. Komar

7. ArturB6 - chyba confused4

8. MichalG23 z ArturemB6 na pokładzie (no chyba ze się rozmyśli confused4 )

9. Marcin z rodzinką:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

o ktorej jutro zbiórka w strzyżawie??

Opublikowano

:bry:

pozdrowienia dla ekipy kujawsko-pomorskiej z Gdańska :)

Opublikowano

ale melodia spod maski :slina:

Opublikowano

o ktorej jutro zbiórka w strzyżawie??

no to widze artur ze odebrales samochod :) moze spotkamy sie w strzyzawie o 17:00 i troszke wczesniej bedziemy w toruniu :gwizdanie:

Opublikowano

Chłopaki gratki... Wy już wiecie za co :cool1::good::wink4:

:notworthy:

Opublikowano

Pociesze Cię, bo na pewno jest zepsuta, w ogóle nie jedzie, pewnie była spawana z przystanku autobusowego i w ogóle jest feeee :sick3:

:decayed:

Opublikowano
:polew: tak ja wiem,moja jest najśliczniejsza :kox::wallbash:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 15:53_________________________________________________nie no ładna jest,ale jak moją zrobię jak planuje to tamta sie schowa :decayed: tyle że pierwszy raz widze amerykańca w manualu
Opublikowano

ale melodia spod maski :slina:

nie ma się czym podniecać

zaraz na początku słychać jak mu gra przynajmniej jedna szklanka w głowicy hehehehehe

powie ktoś coś więcej o niedzielnym wyjeździe ?

Opublikowano
powie ktoś coś więcej o niedzielnym wyjeździe ?

W niedzielę mamy regularny spocik, tym razem w Toruniu. Spotykamy się w Strzyżawie na stacji paliw po prawej stronie i śmigamy kolumną do Torunia.

Opublikowano

ale melodia spod maski :slina:

nie ma się czym podniecać

zaraz na początku słychać jak mu gra przynajmniej jedna szklanka w głowicy hehehehehe

powie ktoś coś więcej o niedzielnym wyjeździe ?

a myślałem ze to wtedykiwacz od gazu :polew:

Opublikowano
:travolta: a ja już mam blachy CB :yeee:
Opublikowano

:travolta: a ja już mam blachy CB :yeee:

a ja nadal chrzanowskie

no ale na przerejestrowanie trzeba mieć czas a ja kupiłem auto dopiero 2,5 roku temu

o której w strzyżawie ?

Opublikowano

:travolta: a ja już mam blachy CB :yeee:

a ja nadal chrzanowskie

no ale na przerejestrowanie trzeba mieć czas a ja kupiłem auto dopiero 2,5 roku temu

o której w strzyżawie ?

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 16:48_________________________________________________No ja na włoskich długo bym nie pojeździł :decayed: tym bardziej że z pleksy :polew: a nie orginalne
Opublikowano

mieliśmy jechac tylko do Malborka a skończyło sie na Sopockim Molo... Dzieki Krzysiu za spontan :>

Opublikowano

Ja załatwiałem przez taką agencje,najpierw zawiozłem im papiery a później tylko do nich po blachy jechałem i dowód w 7 dni wszystko załatwione łącznie ze skarbówką i tłumaczeniami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.