Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pogoda jest piekna i suchutko będzie, tylko prubuje sobie wyobrazic jak zimno może i bedzie pewnie wieczorem :kwasny: , oczywiście można pomyśleć o spotkaniu na bajerke np: na sharpie

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurteczki zimowe i można gadać :P zreszta słyszałem że miałeś inna propozycje :P

Opublikowano

sharp sharpem można podjechać oczywiście, ale potem można w jakieś ciepłe miejsce sie udać... nawet możemy smignać gdzieś do Baru miedzy TRN a BDG ? :> :> :> [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 12:09_________________________________________________http://allegro.pl/audi-s4-s6-plus-mtm-330km-i1247877896.html

ale konkretnie zastanawiam się własnie nad C4 Plus

dotacja na paliwo przydałaby sie napewno :P :P

Opublikowano

pewnie tak, przekładka silnika była ... [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 12:17_________________________________________________jeszcze jest inna opcja na takie coś ...

http://allegro.pl/audi-90-coupe-quattro-2-3-20v-jedyna-taka-i1246923539.html

Opublikowano

moze to Honda wlasnie kiedyś była

:tongue4:

Opublikowano

no w cabrio jest bajka :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale to już rarytasiki... :good: :good: czerwona kozak

w 80/90 zawsze mi ta deska rozdzielcza się podobała :naughty:

Opublikowano

damian miales moto kupowac i co zmiana planow! :mysli:

Opublikowano

żadna zmiana :P na WS'ce będe smigał :polew:

spoko spoko... motocyk to raczej w zime kupie... Honda idzie pod młotek na wiosne

Opublikowano

wlasnie ja na ta twoja wsk-e sie czaje! :naughty:

Opublikowano

Grzegorz... przecież to auto koło S2 nawet nie stało :przebiegly:

To tak jak mieć przyklejone S4 w 1.9TDi :decayed:

Później dałeś już właściwe linki :evil:

Opublikowano

Grzegorz... przecież to auto koło S2 nawet nie stało :przebiegly:

To tak jak mieć przyklejone S4 w 1.9TDi :decayed:

jak 80/90 to S2 albo coś takiego

nie napisałem a ani nie sugerowałem że to S2 :cool1:
Opublikowano

wlasnie ja na ta twoja wsk-e sie czaje! :naughty:

czaić sie możesz... ale jak narazie czeka na lepsze czasy :tongue4:

Opublikowano

wlasnie ja na ta twoja wsk-e sie czaje! :naughty:

czaić sie możesz... ale jak narazie czeka na lepsze czasy :tongue4:

sknera! a u mnie nie miala by zle! :decayed:

Opublikowano

napewno... narazie stoi tam gdzie jej miejsce... przykurzona... daleko od światła słonecznego :P :P [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 13:36_________________________________________________to jak dzisiaj Panowie z tą opcja ? Sharp + wypad na jakieś żarło ? konkretnie własnie gdzieś na trasie :gwizdanie:

Opublikowano

jak 80/90 to S2 albo coś takiego

nie napisałem a ani nie sugerowałem że to S2 :cool1:

Racja, sprzedawca wykazał się ponadprzeciętną znajomością gamy modeli :>

W necie jest cała masa rozmaitych eSek, S-line'ów itp... jest ich więcej niż wyprodukowano w fabryce :laghing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.