Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na szczęście jeszcze tylko,wtorek,środa,czwartek,piątek i wolne :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:27_________________________________________________ :pali: dlatego trzeba sie wyluzować :wink4:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:30_________________________________________________I przestańcie sie mazać ,chłopaki nie płaczą :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chlopaki to sa w burdelach! :evil:

Opublikowano

aha... a my jesteśmy młode wilki :bag:

Opublikowano

Witam panowie, :hi: ma może ktoś gdzieś jakieś wejścia na oponki zimowe używane w dobrym stanie ?? Szukam na zime najlepiej 4 szt te same 195/65 R 15.

Dzieki z góry za odpowiedzi :hi:

Opublikowano

Witam panowie, :hi: ma może ktoś gdzieś jakieś wejścia na oponki zimowe używane w dobrym stanie ?? Szukam na zime najlepiej 4 szt te same 195/65 R 15.

Dzieki z góry za odpowiedzi :hi:

na Allegro w pip tego :cool1:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 22:57_________________________________________________

chlopaki to sa w burdelach! :evil:

nie zgadzam się :no:
Opublikowano

tomek ja mam takie wejscia i ceny takie ze allegro to masakra drozyzna :blink:

Opublikowano

aha... a my jesteśmy młode wilki :bag:

jak już to <młodzi wilcy> :polew:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 23:25_________________________________________________

Witam wszystkich Klubowiczów :) oraz ciebie Majki77 :P domyslasz sie kto to :) ?

Polecam wypowiedzenie sie w temacie :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163837.0

znając życie pewnie nie omieszkam sie pojawić kontrolnie :gwizdanie:

Opublikowano

młode wyjce :polew:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 23:47_________________________________________________Ale tu cicho :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

siemanko wiara :>

miłego dzionka :good:

kurna jak mi sie nie chce, mała kawka mocna czarna na rozruch :naughty:

:kawa:

Opublikowano

Siemka Wszystkim. I zaczynamy kolejny dzień w pracy a co nie którzy już po :hi:

Opublikowano

Dzieńdoberek... zaczynam mój tydzień pracy :guma::kawa:

Opublikowano

Koledzy orientujecie się gdzie mogę dostać tanio żarówki xenonowe ? Bo padła mi prawa i jestem jednooki ;(

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Koledzy orientujecie się gdzie mogę dostać tanio żarówki xenonowe ? Bo padła mi prawa i jestem jednooki ;(

Znaczy się palniki... na allegro zapewne ;)

Opublikowano
:hi: z pracy :thumbdown:
Opublikowano

Siema :hi:

ja dzisiaj 24h w pracy :naughty: popołudniówka+nocka+rano :cool1:

Opublikowano

jakieś fatum jest nad Polską ostatnio jeśli chodzi o transport osobowy :blink:

Opublikowano

:bry:

powróciwszy z Niemiec piszę :decayed: Rafi - nie udało mi się nic załatwić, nie starczyło mi na to czasu :kwasny: ogólnie stwierdzam, że Niemcy zamieszkujący Bawarię (a właściwie to pracownicy ich salonów samochodowych) to straszni kretyni - chcą sprzedać auto, ale nie mają do niego dokumentów... :wallbash: widziałem idealne B8... biały avant s-line z czarnym pakietem :slina: 2009 rok, 2.0 TDI 170ps 25000 przebiegu za... 38000 euro! powariowali chyba! za tyle samo stało poliftowe A6 z 2008 roku... :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.