Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SPOT Niedziela 17 październik 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka

1. wera

2. Reniu

3. Artur

4. jedrekx

5. Kierownik

coś cienko z frekwencją :confused4:

Opublikowano
:hi: jak dam radę to się w niedziele zamelduje
Opublikowano

SPOT Niedziela 17 październik 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka

1. wera

2. Reniu

3. Artur

4. jedrekx

5. Kierownik

6. manny

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:shocked:

:shocked:

nisko :kox:

Opublikowano

W końcu Low Familia ;)

Alm Racing Promo 2010

Najlepszy zjazd do bazy na końcu :kox::evil:

Opublikowano

Polacy tez nie sa w tyle :naughty:

Wolfsgruppe VAG EVENT 2009

ale niestety roznice w samochodach widac :confused4:

Opublikowano

:bry:

no i dzisiejszy wypad do Torunia na zakończenie sezonu VAG niestety mi się nie udał... ale jutro będę na 100% :kox: w przyszłym tygodniu chyba zimowe obuwie trzeba założyć do autka ;(

Opublikowano

SPOT Niedziela 17 październik 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka

1. wera

2. Reniu

3. Artur

4. jedrekx

5. Kierownik

6. manny

7. WIŚNIA[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 11:59_________________________________________________ :siema: w sumie

Opublikowano

SPOT Niedziela 17 październik 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka

1. wera

2. Reniu

3. Artur

4. jedrekx

5. Kierownik

6. manny

7. WIŚNIA

no dalej ludzie dopisywać się :naughty:

Opublikowano

coś słabo na chwile obecna z kolegami z Torunia ? :mysli:

Opublikowano

no właśnie... :mysli:

Opublikowano

coś słabo na chwile obecna z kolegami z Torunia ? :mysli:

bo tam juz spadl snieg i zaspy sa wiec nie dojada :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

coś słabo na chwile obecna z kolegami z Torunia ? :mysli:

bo tam juz spadl snieg i zaspy sa wiec nie dojada :polew: :polew: :polew:

Nie spadł! ale zapowiadają haha :P

SPOT Niedziela 17 październik 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka

1. wera

2. Reniu

3. Artur

4. jedrekx

5. Kierownik

6. manny

7. WIŚNIA

8. Adi (Enzy91)

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

coś słabo na chwile obecna z kolegami z Torunia ? :mysli:

bo tam juz spadl snieg i zaspy sa wiec nie dojada :polew: :polew: :polew:

spokojnie spokojnie nie liczy sie lista tutaj tylko jutrzejsza obecnosc :evil:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 18:03_________________________________________________

:shocked:

:shocked:

nisko :kox:

jak pojdzie mod na wesje black to taka felga plus hamulce jak na 1:51 zajezdza :good:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 18:06_________________________________________________albo w tym golifku na 2:06

Opublikowano

właśnie wróciłem od Wiśni (dzieki :notworthy:),przy okazji na imprezie driftowej na torze BMW spotkaliśmy kolegę A6 czarny avant S-line 4.2 V8 (Boże jak to mruczy :shocked::slina:),Recaro itd (ogólnie :slina:) który jutro raczej się pojawi na spocie bo sam się pytał czy mamy jakieś spotkania :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.