Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SPOT Niedziela 17 październik 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka

1. wera

2. Reniu

3. Artur

4. jedrekx

5. Kierownik

6. manny

7. WIŚNIA

8. Adi (Enzy91)

9. MichalG23

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

coś słabo na chwile obecna z kolegami z Torunia ? :mysli:

bo tam juz spadl snieg i zaspy sa wiec nie dojada :polew: :polew: :polew:

Nie spadł! ale zapowiadają haha :P

[quote name=wera :) ]

coś słabo na chwile obecna z kolegami z Torunia ? :mysli:

bo tam juz spadl snieg i zaspy sa wiec nie dojada :polew: :polew: :polew:

spokojnie spokojnie nie liczy sie lista tutaj tylko jutrzejsza obecnosc :evil:[br]Dopisany: 16

oj chlopcy to tylko taki maly żarcik wiem ze czesc osob sie nie wpisuje na liste a sa obecni :> :> ale przynajmniej smiesznie bylo jak to pisalam :polew: :polew:

[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 20:18_________________________________________________zycze udanego sobotniego wieczorka :thumbup: ja ruszam na balet :drunk::travolta::radocha: do jutra

Opublikowano

właśnie wróciłem od Wiśni (dzieki :notworthy:),przy okazji na imprezie driftowej na torze BMW spotkaliśmy kolegę A6 czarny avant S-line 4.2 V8 (Boże jak to mruczy :shocked::slina:),Recaro itd (ogólnie :slina:) który jutro raczej się pojawi na spocie bo sam się pytał czy mamy jakieś spotkania :good:

Spoko :good: a ta A6 :slina: :slina: jak dał po garach to tylko liście z tyłu fruwały :slina: i te skóry :slina: a poza tym furki dawały rade na torze :good:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: wszystkim
Opublikowano

Do :bry:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

mnie nie bedzie = kac :(

Opublikowano

Pany,bedzie miał ktoś kompa na spocie? Bo mi aku siadło musiałem podładować,ale po tym zabiegu pewnie z 1000 błędów pokaże :kwasny:

Opublikowano

do 18 nie dojdziesz do siebie?

Opublikowano

Do zobaczenia do 18 , jak by plany co do spota uległy zmianie prosze o smsa :wink4:

:hi:

Opublikowano

Kieras, a Ty z Fordonu ruszasz czy z Wyżyn?

Opublikowano

SPOT Niedziela 17 październik 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka

1. wera

2. Reniu

3. Artur

4. jedrekx

5. Kierownik

6. manny

7. WIŚNIA

8. Adi (Enzy91)

9. MichalG23

10. Blondi

Opublikowano

Startuje ktoś z Błonia na spot?

Opublikowano

Niestety ja dzisiaj odpadam :confused4: Niech ktoś porobi jakieś fotki ;)

SPOT Niedziela 17 październik 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka

1. wera

2. Reniu

3. Artur

4. jedrekx

5. Kierownik

6. manny

7. WIŚNIA

8. Adi (Enzy91)

9. MichalG23

10. Blondi

Opublikowano

SPOT Niedziela 17 październik 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka

1. wera

2. Reniu

3. Artur

4. jedrekx

5. Kierownik

6. manny

7. WIŚNIA

8. Adi (Enzy91)

9. MichalG23

10. Blondi

Nie będzie mnie raczej, chłopakom ode mnie nie pasuje, ale nie mówie na pewno bo będę przejeżdzał z kumplem przez bdg jadąc po samochód dla niego, zależy jak z czasem się wyrobimy ;)

Opublikowano

Ja niestety też odpadam, sorry, że tek w ostatnim momencie.

Opublikowano

no i po spocie... było zimno :decayed: ale atmosfera bardzo miła :) koledzy z Torunia się nie popisali.. nikogo nie było! aż wstyd... Kierowniku prosimy o fotki, które porobiłeś :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.