Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reniu i Newmann swiete slowa :notworthy:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Ale czytania... A narzekacie, że nic się nie dzieje :polew: No dobra, ostatnio mam trochę mniej mnie widać na forum, ale prowadzę z kumplem jego kampanię wyborczą więc najzwyczajniej czasu brak.

Zauważyłem, że dzieje się to samo co przed niecałym rokiem. Coraz mniejsza aktywność, mniej liczne spoty... Pewnie wszystko wróci do normy jak ostatnio. Nie ma się co spinać. Myślę, że najlepszym sposobem będzie spotkać się na neutralnym gruncie i wszystko przedyskutować.

Jak tylko dotrą do nas koszulki to frekwencja wzrośnie, bo każdy będzie chciał się pokazać w nowym t-shircie :D

Opublikowano
Jak tylko dotrą do nas koszulki to frekwencja wzrośnie, bo każdy będzie chciał się pokazać w nowym t-shircie :D

Kurde, trzeba było zamówić XXXXXL by dało się ją na kurtkę naciągnąć :laghing2: :polew:

Manny... jak widzisz te kółka?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-2009-2010-kola-aluminiowe-oryginalne-i1319397373.html

Opublikowano

Reniu Twoje kolka sa o wiele wiele ladniejsze :good:

Opublikowano

U mnie nie zmieniam, ale do nowszego auta bym myślał o takich :gwizdanie: Dlaczego? Bo uważam że w B5 17" jest optymalnie, w B6/B7 18" jest akurat.[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 11:09_________________________________________________[br]

25023877.jpg

29475509.jpg

55959367.jpg

albo ten wzór jak na aucie Cuber'a:

b8led.jpg

Opublikowano

U mnie nie zmieniam, ale do nowszego auta bym myślał o takich :gwizdanie: Dlaczego? Bo uważam że w B5 17" jest optymalnie, w B6/B7 18" jest akurat.[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 11:09_________________________________________________[br]

25023877.jpg

29475509.jpg

55959367.jpg

albo ten wzór jak na aucie Cuber'a:

b8led.jpg

reniu :kox: :kox: :kox: :kox: ciekawe jak by moja na nich wygladala :gwizdanie:

Opublikowano
Jak tylko dotrą do nas koszulki to frekwencja wzrośnie, bo każdy będzie chciał się pokazać w nowym t-shircie :D

Kurde, trzeba było zamówić XXXXXL by dało się ją na kurtkę naciągnąć :laghing2: :polew:

Manny... jak widzisz te kółka?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-2009-2010-kola-aluminiowe-oryginalne-i1319397373.html

Do mnie osobiście nie przemawiają... Twoje zdecydowanie lepsze :D U siebie też zmieniać nie będę. Alusy już z autkiem zmienię ;)

Opublikowano

U mnie nie zmieniam, ale do nowszego auta bym myślał o takich :gwizdanie: Dlaczego? Bo uważam że w B5 17" jest optymalnie, w B6/B7 18" jest akurat.[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 11:09_________________________________________________[br]

25023877.jpg

29475509.jpg

55959367.jpg

albo ten wzór jak na aucie Cuber'a:

b8led.jpg

reniu :kox: :kox: :kox: :kox: ciekawe jak by moja na nich wygladala :gwizdanie:

Można pomyśleć o jakiejś małej wizualizacji... :gwizdanie: potrzebowałbym tylko jakieś dobre foto pacjenta, dawce znajdę.

Opublikowano

najblizszy spot przypada za 2 tyg. czy organizujemy cos w ten weekend czy czekamy do 28.11.2010 :mysli:

Opublikowano

Właśnie dzwonił do mnie Nowek że jest w PL, moglibysmy coś zorganizować...

Opublikowano

Pisałem również o tym wcześniej :tongue4: ale nikt nie chciał odpowiedzieć :mysli: ja również jestem za tym żeby coś zorganizować :good:

Opublikowano

ja też mogę podjechać w tym tyg... postaram się A6 bo pamiętam, że Reniu kiedyś chciał zobaczyć... ogólnie z tego co się orientuję to te kółka nie podejdą do B6/B7 bo w B8 mają inny otwór centrujący (ale mogę się mylić).. mi się podoba ten wzór od Cubera i ten zaprezentowany przez Renia, tylko te 2 (ori) rozpatruję w następnym aucie (jeśli będzie audi), albo coś typu RH Turbo...

Opublikowano

To skoro są osoby chętnę na spotkanie a myślę że również kilka osób z Trn wpadnie tylko zorganizujmy jakieś miejsce macie jakiś pomysł? :mysli:

Opublikowano

Bydgoszcz? :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

ja też mogę podjechać w tym tyg... postaram się A6 bo pamiętam, że Reniu kiedyś chciał zobaczyć... ogólnie z tego co się orientuję to te kółka nie podejdą do B6/B7 bo w B8 mają inny otwór centrujący (ale mogę się mylić).. mi się podoba ten wzór od Cubera i ten zaprezentowany przez Renia, tylko te 2 (ori) rozpatruję w następnym aucie (jeśli będzie audi), albo coś typu RH Turbo...

nie tylko reniu chcial zobaczyc A6 :kox:

dzis odwiedzilem salon i dokonalem zakupu :naughty:

ok ja powoli sie zbieram do pracy piszcie kiedy i gdzie spot no i moze przelozymy na wczesniejsza godzine-chociaz raz o ile bedzie kazdemu pasowac :gwizdanie: pozdrawiam i milego dnia zycze :hi:

Opublikowano

Godzina jest do ustalenia, byle nie o 14

dzis odwiedzilem salon i dokonalem zakupu :naughty:

Chwal się co nabyłeś :przebiegly:

Opublikowano

A może ustalmy jakieś miejsce gdzie będziemy mieli po drodze i Wy i My? Nie chce się wypowiadać za wszystkich ale myślę że to jest dobre rozwiązanie :>

Opublikowano

dzis odwiedzilem salon i dokonalem zakupu :naughty:

Chwal się co nabyłeś :przebiegly:

podejrzewam, że dywaniki :naughty:

Opublikowano

reniu odbieram w sobote wiec na spocie bede juz mial :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.