Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Bzdura... niekoniecznie...i może nie dla wszystkich ...jeśli Każdy tylko myśli .. a działania brak ...bezczynnością się raczej nie przyciągnie nowych forumowiczów czy zainteresowania ze strony innych użytkowników. Oczywistym jest fakt że wypowiedzi tutaj jest coraz mniej, bo niestety nic sie nie dzieje... chyba czas najwyższy to powiedzieć głosno i wyraźnie a nie udawać że wszystko jest ok prawda? moge na sobote zorganizować sale do gry w piłke? czy ktoś przyjedzie?? Nie sądze... każdy ma inne swoje własne plany i życie... a aby tak naprawde sie spotkać nie trzeba tylko i wyłącznie stać i marznąć przy autkach tym bardziej teraz w taką pogode, a w ten także można rozwijać znajomości które łączy pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak naprawde komuś zależy na rozwijaniu klubu to przyjedzie bez wzgledu na różne rzeczy... a czas zaplanować sobie można wcześniej...

Wybacz ale to bzdura co napisałeś :przebiegly:

Reniu widze jak chorągiewka, raz aktywny raz nie :tongue4:

co jest bzdurą w wypowiedzi Damiana :mysli:

jeśli tak naprawde komuś zależy na rozwijaniu klubu to przyjedzie bez wzgledu na różne rzeczy... a czas zaplanować sobie można wcześniej...

ja bynajmniej tez tak uważam ze jesli komus zależy to .... jak wyżej :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:38_________________________________________________piłka, karting itd

a może Rugby wolna amerykanka, bydgoszcz vs toruń

jakies np. 5 osobowe składy, jakieś fajne trawiaste mokre boisko napewno sie znajdzie i wtedy sie wyżyja wszyscy, i zobaczymy kondycyjnie tez przygotowanie co niektórych filozofów :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak naprawde komuś zależy na rozwijaniu klubu to przyjedzie bez wzgledu na różne rzeczy...

dla mnie to jest bzdurą. to zabrzmiało tak: jeśli komuś zależy na rozwijaniu klubu, to rzuci wszystko (np. spotkanie rodzinne), wsiada w samochód i przyjeżdża.

są sprawy ważne i ważniejsze.

Damian, skoro Tobie zależy na rozwijaniu klubu to czemu nie przyjechałeś na spot do Bydgoszczy? bo Ci się nie chciało... więc nie pisz, że jak komuś zależy to przyjedzie bez względu na różne rzeczy. ja na ostatnim spocie w Toruniu nie byłem - przyznaję się, byłem 550 km od Bydgoszczy i fizycznie nie było to możliwe abym przyjechał (Święto Zmarłych), poprzednio się uczyłem (sorry takie życie studenta), a studia są dla mnie ważniejsze niż spot...

Od niedawna stworzył się wyraźny podział Toruń-Bydgoszcz. Jak zacząłem przyjeżdżać na spoty to tego podziału nie było! Każdy stał razem, nikogo nie znałem a starałem się z każdym pogadać żeby poznać. Sorry... ale jak przyjeżdżacie na spot i stoicie we własnym gronie i nawet nie przyjdziecie się przywitać (tak było na BIG spocie - bynajmniej ze mną się nie przywitaliście) to dla mnie to jest chamstwo... tak samo ostatnio.. planowo spot w Bydgoszczy, a Wy (Toruń) spotykacie się we własnym gronie pod PiP - generalnie trochę nie fair. Słyszałem od innych, że na spocie w Toruniu Damian, Krzychu, Komar stali sami i nawet nie pogadali z Bydgoszczą, a z "naszymi" gadali tylko Dropsone i Majki... dla mnie wnioski nasuwają się same...

jeśli kogoś uraziłem, to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj, nie rzuci wszystkiego tylko sie postara bardzo podjechać :tongue4:

ja pier***e co tu się ku***a dzieje, bez komentarza :thumbdown:

nie udzielam sie juz, wyjebane, jestescie żałośni

od dzis tylko czytam, a jak cos zorganizujecie to podjadę pogadac jesli nie bede mial innych zajęć :tongue4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 23:08_________________________________________________acha i żeby zdziwienia nie było klubowicze Audi jak wspominałem

to pokazuje, teraz tym sie bujam :gwizdanie:

24d7ef3494d4019e.jpg 0601e0ec2bdfb2c0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy spot to był ten duży :embarrassed: no i mi zaiponowaliście,no ale później lipsztyk nastał... przyznaje że w Bdg na wszystkich spotach byłem,tylko na ostatnim chyba nie,a dlatego do Toronto nie dotarłem bo mam do wymiany rozrząd od 3tyś. km. i sie boje tak daleko zapuszczać żeby mi pasek nie trzasnął po drodze :wallbash: Jak wymienie to z chęcią sie wybiorę,no ale widzę że podział nastał Toruń vs. Bydgoszcz i sie boje że mnie tam kamieniami obrzucą :polew: powiem wam że takim pisaniem i wytykaniem błędów nie wiem czy nowych klubowiczów ściągniemy :kwasny: [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 23:38_________________________________________________majki77 NIE DOGONISZ JAPOŃCA BO KRĘCI DO KOŃCA PB98 fura :good: ścigamy sie? :decayed: po wymianie paska oczywiście :polew: co nastąpi w ten weekend mam nadzieje :wallbash: bo zabieram sie za to jak pies do jeża :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu widze jak chorągiewka, raz aktywny raz nie :tongue4:

co jest bzdurą w wypowiedzi Damiana :mysli:

Reniu jest zawsze na posterunku, powinieneś to wiedzieć :tongue4:

Bzdurą jest co co zacytowałem, nic więcej ;) Kolega pisze o rozwijaniu klubu o tym że jak komus zależy, to rzuci wszystko i się pojawi, tymbardziej że można zaplanowac to wcześniej. Na przykładzie ostatnich kilku zaplanowanych spotkań nie zauważyłem większego planowania z jego strony ani większego poświęcenia :cool1: daltego podtrzymuję to co napisałem wcześniej.

jeśli tak naprawde komuś zależy na rozwijaniu klubu to przyjedzie bez wzgledu na różne rzeczy...

dla mnie to jest bzdurą. to zabrzmiało tak: jeśli komuś zależy na rozwijaniu klubu, to rzuci wszystko (np. spotkanie rodzinne), wsiada w samochód i przyjeżdża.

są sprawy ważne i ważniejsze.

Damian, skoro Tobie zależy na rozwijaniu klubu to czemu nie przyjechałeś na spot do Bydgoszczy? bo Ci się nie chciało... więc nie pisz, że jak komuś zależy to przyjedzie bez względu na różne rzeczy. ja na ostatnim spocie w Toruniu nie byłem - przyznaję się, byłem 550 km od Bydgoszczy i fizycznie nie było to możliwe abym przyjechał (Święto Zmarłych), poprzednio się uczyłem (sorry takie życie studenta), a studia są dla mnie ważniejsze niż spot...

Od niedawna stworzył się wyraźny podział Toruń-Bydgoszcz. Jak zacząłem przyjeżdżać na spoty to tego podziału nie było! Każdy stał razem, nikogo nie znałem a starałem się z każdym pogadać żeby poznać. Sorry... ale jak przyjeżdżacie na spot i stoicie we własnym gronie i nawet nie przyjdziecie się przywitać (tak było na BIG spocie - bynajmniej ze mną się nie przywitaliście) to dla mnie to jest chamstwo... tak samo ostatnio.. planowo spot w Bydgoszczy, a Wy (Toruń) spotykacie się we własnym gronie pod PiP - generalnie trochę nie fair. Słyszałem od innych, że na spocie w Toruniu Damian, Krzychu, Komar stali sami i nawet nie pogadali z Bydgoszczą, a z "naszymi" gadali tylko Dropsone i Majki... dla mnie wnioski nasuwają się same...

jeśli kogoś uraziłem, to przepraszam.

Niestety podobnie to widzę jak Jędrek.

* * *

Tymczasem koledzy idę trochę wypocząć by rano normalnie wstać do pracy. Wam życzę spokojnej nocki, mam nadzieję że uda nam się WSPÓLNIE na jakimś spocie wylądować ;) Trzymajcie się :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo!!

dzis na moim aucie zawutaly zimowki :cool1: i co nie uwerzylem jakie audi a4 moze byc komfortowe :polew: 195/65/15 robi robote jesli chodzi o komforcik

RENIU racje prawi!! Jedrek tez bo to ja powiedzialem ze w Toruniu tylko Majki, Dropspne i Marcin z nami rozmawiali :gwizdanie:

Pozdrawiam Toruń :tongue4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 00:26_________________________________________________

Ja tam z makavelim mam co weekend spot :naughty: u mnie w garażu :polew:

Wisnia :audi: sie jezdzi a nie w garazu podziwia...i skoncz sie juz tlumaczyc tym paskiem...albo go poprostu wymien :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: ale zadyma :sarcastic:

Majki gratki za auto

2.2 Vtec ?? dobrze widze?? :naughty::good:

Artur żeby Audi jeździło trzeba o nie dbać(m.in. właśnie przez grzebanie w garażu) :cool1:

:hi:

eetam zara zadyma, gorsze spiecia były nie raz :polew:

Artur szacun za pamięć :>

tak. 2.2 ivtec

miłego dzionka wiara :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno nie jestem długo w tym klubie dopiero od września z tego pamiętam przywitałem się z każdym w bydgoszczy także i w Toruniu na pierwszym spotkaniu i staliśmy razem i rozmawialiśmy. Dobra to jest akurat najmniej ważne natomiast jeżeli chodzi o ostatni spot na którym nie byliśmy fakty są takie że nie stety prawie cały dzień z Damianem spędziliśmy przy moim aucie bo miałem do roboty klape bagażnika oraz zderzak skończyliśmy to dość póżno żeby jechać do Bydgoszczy dlatego spotkaliśmy się tylko w trzech pod pip-em. Myślę że nie ma się co kłocić można się spotkać w tę sobotę lub niedzielę w karczmie pomiędzy Trn a Bdg i spokojnie pogadać przy herbacie czy czym kolwiek i przemyśleć pare tematów. Jak napisałem wyżej nie jestem tu aż tak długo żeby się jakoś strasznie udzielać ale każdy ma swoje zdanie. Co prawda nie byliśmy na ostatnch 2 spotach w Bydgoszczy ale chciałbym również przypomnieć że ostatnio również był spot w Toruniu na którym nikt się nie pojawił.

Pozdrawiam

A tak wogóle to Do :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ustalcie że spotykacie się w jeden weekend w miesiącu na big spocie(raz tu ,raz tam) a trzy weekendy macie żeby robić co się chce i tyle :decayed:

Ty chyba też powinieneś się pokazać :tongue4:

swego czasu urlop(na żądanie) brałem żeby na spocie być :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustalcie że spotykacie się w jeden weekend w miesiącu na big spocie(raz tu ,raz tam) a trzy weekendy macie żeby robić co się chce i tyle :decayed:

Ty chyba też powinieneś się pokazać :tongue4:

swego czasu urlop(na żądanie) brałem żeby na spocie być :gwizdanie:

Oczywiście ja nie mówie że nie byłeś czy coś :tongue4: Tylko żebyś teraz też wpadł pogadać o tym wszystkim :rolleyes: I jak zrobiłeś coś z tym olejem bo byłem wtedy u wujasa (Grzegorz gurban6) jak do niego dzowniłeś :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...