Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name=wera :) ]

:OMG: normalnie świeci tu pustkami i słychać jak hula wiatr :buahaha:

nie pozostaje nic innego jak tylko iść :lazy:

gwiazda,a co z tymi fotelami? bo bym cos wypil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:bla: tylko się tu kłócą :tongue4: ja nie wiem oj oj

a wam powiem jeszcze coś lepszego dziś z reniem mieliśmy mini spocik pod tesco we dwoje (spotkaliśmy się przypadkiem ) i tylko z jedym autkiem bo niestety ja dzis mzk :witch:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 20:59_________________________________________________

[quote name=wera :) ]

:OMG: normalnie świeci tu pustkami i słychać jak hula wiatr :buahaha:

nie pozostaje nic innego jak tylko iść :lazy:

gwiazda,a co z tymi fotelami? bo bym cos wypil!

a kiedy masz czas ??? bo ja tak caly dzien wolny to dopiero mam 29 listopada :kwasny: a tak caly czas pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, Damian o ile dobrze kojarzę fakty chodzi o to że kolejny raz Toruńska ekipa miała w nosie planowany spot w Bydgoszczy, zdaje się o to się rozchodzi. :przebiegly:

Rozumiem, że obiecujecie poprawę i na kawkę można będzie podjechać :decayed:

Ja wczoraj nie mogłem podjechać za to sam sobie zrobiłem spota pod Tesco :polew: Wera może potwierdzić... namierzyła mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i konkretnie napisz mi ile za to chcesz :tongue4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:01_________________________________________________

Ja wczoraj nie mogłem podjechać za to sam sobie zrobiłem spota pod Tesco :polew: Wera może potwierdzić... namierzyła mnie :naughty:

a jak :naughty: i to jeszcze z zaskoczenia bo sie za słupem chował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"torunska ekipa" :polew: kiedy nastepny spot :polew:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________flache..... dobra i duza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty mi tu napisz jak ci pasuje z tymi fotelami :tongue4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:08_________________________________________________a 29 listopad ci pasuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tym miesiacu to juz tylko 29 mam caly dzien wolny ... no jak da rade to mozemy na spcie a jak nie no to jakos sie jeszcze mozemy dogadaac chyba ze pasuje ci popoludniu to jakos sie dopasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięx :wink4: udało się znaleźć w moim obecnym wzorze, dlatego podwójnie się cieszę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly: mody na razie stop, mam wszystko co zaplanowałem :cool1:

Na przyszły sezon mam pewien plan :evil: jak doprowadzę do końca to pewnie przyjdzie na zmianę auta :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co do planow to sie nie pochwalisz ?

koniec z Audi ?

Pawle, mój imienniku :naughty: Nie zamierzam się rozbratać z marką, zobaczymy co przyniesie życie, jedno czego jestem pewien to że następnym autem będzie germański twór ;) Trójca jest jedna, jak będzie zobaczymy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam kiedys jak pisalismy cos o BiEmDabli i mowiles ze jestes baaardzo zainteresowany e39 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak E39 to tylko 530D, obecnie moją budą marzeń jest E60 :slina: ale... blachy słabe... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał A6 C6 zamiast E60... ale to są jeszcze za duże krowy dla mnie :naughty: ehh... byle do września :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...