Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdoberek :gwizdanie: :kawa::lazy:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 09:04_________________________________________________[br]

O tych kołach ostatnio mówiłem... piękne 18" jakby następna edycja moich :slina::kox:

http://allegro.pl/audi-a4-b8-2009-2010-kola-aluminiowe-oryginalne-i1319397373.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

A ja myśle że trzeba zluźnić zwieracze...

Jak zaczynaliśmy spoty z Filipem to było nas dwóch i było dobrze... teraz mamy dużo liczniejszą ekipe i należy sie z tego cieszyć

Każdy ma swoje zdanie którego bedzie bronił.

Ja wiem jedno jeżeli tylko moge to na spota przyjeżdżam... moj szwagier przestanie mnie niedlugo lubić bo zawsze w niedziele odmawiam mu browara po czym stwierdza..."nie pier**l ze znowu na zlot jedziesz..."

Ale ja sie nie poddaje i bede dalej jeździł nawet jak bedzie jedna osoba. czy to do Torunia czy Bydgoszczy.

Kiedyś jechaliśmy w dwa auta w za***istym śniegu by spotkać się w Toruniu z jeszcze jednym autem i nikt nie marudził. oto dowód http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20452.105

Trzeba chcieć i mieć możliwość przyjechania. Nie podobają mi sie osobiście słowa krytyki ze forum zamiera ze nikt nie pisze... przypomne ze czasami to 4 strony były jakichś zgadywanek co nie wnosiło nic merytorycznego do dyskusji ale zwała była.

Wiec nie należy się sugerować setkami postów tak na prawde o niczym i teraz pisać ze nikt nic nie pisze.

I marudzenie ze na spotach to tylko stoimy gdy samemu sie czegos nie zroganizuje uważam też za lekko przesadzone. Ja postaram sie wybadać sytuacje z torem kartingowym.

To tyle ode mnie do powyższego sporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dawno nie pisałem nie wspomnę już o spotach ale widzę,że niezłe cyrki się dzieją. :slina:

Coś mi się wydaje, że jak najbliższy spot dojdzie do skutku to frekwencja będzie wysoka bo każdy będzie teraz chciał udowodnić (że zależy mu ) Może i Ja się pojawię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tak będziemy robić, bez przepychanek :evil: Za starych czasów pamiętam jak chłopaki przyjeżdzali do Bydgoszczy, nieważne jakie warunki, szacun :notworthy: Nie raz też jechaliśmy do Torunia w 1-2 auta :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20452.msg733839#msg733839

Nie ma co się spierać i wytykać, idźmy do przodu :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ale czytania... A narzekacie, że nic się nie dzieje :polew: No dobra, ostatnio mam trochę mniej mnie widać na forum, ale prowadzę z kumplem jego kampanię wyborczą więc najzwyczajniej czasu brak.

Zauważyłem, że dzieje się to samo co przed niecałym rokiem. Coraz mniejsza aktywność, mniej liczne spoty... Pewnie wszystko wróci do normy jak ostatnio. Nie ma się co spinać. Myślę, że najlepszym sposobem będzie spotkać się na neutralnym gruncie i wszystko przedyskutować.

Jak tylko dotrą do nas koszulki to frekwencja wzrośnie, bo każdy będzie chciał się pokazać w nowym t-shircie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dotrą do nas koszulki to frekwencja wzrośnie, bo każdy będzie chciał się pokazać w nowym t-shircie :D

Kurde, trzeba było zamówić XXXXXL by dało się ją na kurtkę naciągnąć :laghing2: :polew:

Manny... jak widzisz te kółka?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-2009-2010-kola-aluminiowe-oryginalne-i1319397373.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie zmieniam, ale do nowszego auta bym myślał o takich :gwizdanie: Dlaczego? Bo uważam że w B5 17" jest optymalnie, w B6/B7 18" jest akurat.[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 11:09_________________________________________________[br]

25023877.jpg

29475509.jpg

55959367.jpg

albo ten wzór jak na aucie Cuber'a:

b8led.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie zmieniam, ale do nowszego auta bym myślał o takich :gwizdanie: Dlaczego? Bo uważam że w B5 17" jest optymalnie, w B6/B7 18" jest akurat.[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 11:09_________________________________________________[br]

25023877.jpg

29475509.jpg

55959367.jpg

albo ten wzór jak na aucie Cuber'a:

b8led.jpg

reniu :kox: :kox: :kox: :kox: ciekawe jak by moja na nich wygladala :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dotrą do nas koszulki to frekwencja wzrośnie, bo każdy będzie chciał się pokazać w nowym t-shircie :D

Kurde, trzeba było zamówić XXXXXL by dało się ją na kurtkę naciągnąć :laghing2: :polew:

Manny... jak widzisz te kółka?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-2009-2010-kola-aluminiowe-oryginalne-i1319397373.html

Do mnie osobiście nie przemawiają... Twoje zdecydowanie lepsze :D U siebie też zmieniać nie będę. Alusy już z autkiem zmienię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie zmieniam, ale do nowszego auta bym myślał o takich :gwizdanie: Dlaczego? Bo uważam że w B5 17" jest optymalnie, w B6/B7 18" jest akurat.[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 11:09_________________________________________________[br]

25023877.jpg

29475509.jpg

55959367.jpg

albo ten wzór jak na aucie Cuber'a:

b8led.jpg

reniu :kox: :kox: :kox: :kox: ciekawe jak by moja na nich wygladala :gwizdanie:

Można pomyśleć o jakiejś małej wizualizacji... :gwizdanie: potrzebowałbym tylko jakieś dobre foto pacjenta, dawce znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najblizszy spot przypada za 2 tyg. czy organizujemy cos w ten weekend czy czekamy do 28.11.2010 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonił do mnie Nowek że jest w PL, moglibysmy coś zorganizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mogę podjechać w tym tyg... postaram się A6 bo pamiętam, że Reniu kiedyś chciał zobaczyć... ogólnie z tego co się orientuję to te kółka nie podejdą do B6/B7 bo w B8 mają inny otwór centrujący (ale mogę się mylić).. mi się podoba ten wzór od Cubera i ten zaprezentowany przez Renia, tylko te 2 (ori) rozpatruję w następnym aucie (jeśli będzie audi), albo coś typu RH Turbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mogę podjechać w tym tyg... postaram się A6 bo pamiętam, że Reniu kiedyś chciał zobaczyć... ogólnie z tego co się orientuję to te kółka nie podejdą do B6/B7 bo w B8 mają inny otwór centrujący (ale mogę się mylić).. mi się podoba ten wzór od Cubera i ten zaprezentowany przez Renia, tylko te 2 (ori) rozpatruję w następnym aucie (jeśli będzie audi), albo coś typu RH Turbo...

nie tylko reniu chcial zobaczyc A6 :kox:

dzis odwiedzilem salon i dokonalem zakupu :naughty:

ok ja powoli sie zbieram do pracy piszcie kiedy i gdzie spot no i moze przelozymy na wczesniejsza godzine-chociaz raz o ile bedzie kazdemu pasowac :gwizdanie: pozdrawiam i milego dnia zycze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...