Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiejsze fotki możecie obejrzeć tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125484.msg1981687#msg1981687

Niestety aby cokolwiek przy tym lichym świetle było widać musiałem robić bez lampy i dac dłuższy czas naświetlania, dlatego na większości fotek biegają duchy ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Reniu fotki :good: Tylko spóżnionych zabrakło :tongue4:

Opublikowano

No u mnie zabrakło, ale widziałem, że Asia pstrykała.

Opublikowano

oczywiscie reniu , fotki jak zwykle klawe :wink4:

Opublikowano

Asia i Rafi, mialam pytać i jakoś mi umknęło... Ile kosztowały Was dywaniki? Od środy niby ma padać śnieg :wallbash:więc to ostatni dzwonek :disgust:

http://allegro.pl/felgi-19-audi-vw-5x112-model-rs4-i1315995033.html - a to te felgi co o nich wspominalam (ale chyba jednak nie są z oponami) opłaca się? biorąc pod uwagę ich "średni" stan?

Opublikowano

blondi poszło na PW

zdjecia beda jutro :decayed:

Opublikowano

manny zerknij w temat dotyczacy kart rabatowych orlena , bedzie zwrot kasy

Shit... Lipa. U mnie zamawiał grzechu i blondi z tego co pamiętam, ale kaski nie zebrałem. Więc po prostu kart nie będzie.

Opublikowano

manny zerknij w temat dotyczacy kart rabatowych orlena , bedzie zwrot kasy

Shit... Lipa. U mnie zamawiał grzechu i blondi z tego co pamiętam, ale kaski nie zebrałem. Więc po prostu kart nie będzie.

uuu jaka szkoda :(

Opublikowano

ja swoje 16"

Opublikowano

ja również dziękuję za spota (mimo, że byłem baaaaaaaaaaardzo krótko). Reniu, fotki :good:

Opublikowano

Wiśnia jeszcze kilka spotów w garażu i żabka będzie w lepszym stanie niż jak z taśmy produkcyjnej zjeżdzała :good::kox:

Autoryzowany serwis :audi::a4fan::polew: [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 23:36_________________________________________________No jak na razie dajemy rade :good: teraz muszę moją sie trochę zainteresować,bo ostatnio ją zaniedbuje :thumbdown:

Opublikowano

Asia i Rafi, mialam pytać i jakoś mi umknęło... Ile kosztowały Was dywaniki? Od środy niby ma padać śnieg :wallbash:więc to ostatni dzwonek :disgust:

http://allegro.pl/felgi-19-audi-vw-5x112-model-rs4-i1315995033.html - a to te felgi co o nich wspominalam (ale chyba jednak nie są z oponami) opłaca się? biorąc pod uwagę ich "średni" stan?

Blondi te fele to scierwo zajechane i jeszcze bez kapselkow :thumbdown:

Opublikowano

manny zerknij w temat dotyczacy kart rabatowych orlena , bedzie zwrot kasy

Shit... Lipa. U mnie zamawiał grzechu i blondi z tego co pamiętam, ale kaski nie zebrałem. Więc po prostu kart nie będzie.

tak zamawiałem

mówi sie trudno :decayed:

Opublikowano

:hi:

spot elegancki :good:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 07:20_________________________________________________Reniu fotki :good: tradycyjnie

Opublikowano

Dzieńdoberek :lazy::kawa: poniedziałek = :foch:

Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.