Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe rzeczy tutaj opowiadacie... :zemdlal:

życiowe sprawy :sarcastic:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe rzeczy tutaj opowiadacie... :zemdlal:

życiowe sprawy :sarcastic:

wlasnie :naughty:

Opublikowano

Spotem się zainteresujcie... :gwizdanie:

Opublikowano

Spotem się zainteresujcie... :gwizdanie:

eeeeetam :gwizdanie:
Opublikowano

grzechu na spot wez jakies granulaty albo wyroby z tworzywa to bedzie o czym gadac :polew:

Opublikowano

grzechu na spot wez jakies granulaty albo wyroby z tworzywa to bedzie o czym gadac :polew:

całą hale produkcyjną wezme to pokaże Ci jak się kabluje :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 15:47_________________________________________________Pimp my ride....wytłaczarka w bagażniku :laghing2:
Opublikowano

o wytlaczarkach moglbym ci co nieco powiedziec :polew:

Opublikowano

W niedzielę o ktorej spotykamy się w Toruniu? 17 może być?

ja tam bym wolała nawet na 16 :)

Opublikowano

o wytlaczarkach moglbym ci co nieco powiedziec :polew:

o tych na ciśnienie czy na próżnie :polew:

Rafi tez w temacie to do kółka graniastego Go :kox:

Opublikowano

W niedzielę o ktorej spotykamy się w Toruniu? 17 może być?

ja tam bym wolała nawet na 16 :)

ja sie dostosuje! trzeba by sie pokazac bo juz powoli lincz sie szykuje :gwizdanie:

Opublikowano

W niedzielę o ktorej spotykamy się w Toruniu? 17 może być?

ja tam bym wolała nawet na 16 :)

Tyle, że by dotrzeć do piernikowa na 16 trzeba się zacząć wygrzebywać ok 15.

Opublikowano

a jakie miejsce proponuja koledzy z toronto bo mam nadzieje ze nie PIP-bo pogoda nie zapowiada sie ciekawa :mysli:

Opublikowano

no w niedzielę w Toruniu zapowiada się -2, -3 na zewnątrz... wg. portalu gazeta.pl

Opublikowano

mama mowila, ze niby -7 ma byc

Opublikowano
:hi: [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 17:27_________________________________________________lepiej do mnie do garażu przyjedźcie moją furke naprawiać :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 17:28_________________________________________________http://images47.fotosik.pl/415/c937cb350d2b193cm.jpg
Opublikowano

lepiej do mnie do garażu przyjedźcie moją furke naprawiać :polew:

ja mogę co inne przyjechać robić.....oczywiście przy żabce :naughty:

:kox:

Opublikowano

Wisnia popracuj nad wstawianiem fotek

Opublikowano
:takiego:
Opublikowano

:wtf:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 20:20_________________________________________________

[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 17:28_________________________________________________http://images47.fotosik.pl/415/c937cb350d2b193cm.jpg

[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 20:21_________________________________________________ :good:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 20:22_________________________________________________ :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.