Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gregory jak chcesz to wbijaj do garażu.

w piątek jak robisz?? :naughty:

Od dzisiaj mam 2 zmiany :wallbash: tak mnie w konia zrobili.

to wtedy jak w łikend Ci pasi to się wbijam do garażu :kox:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak planujecie jakieś bocurowanie to dajcie znać

tylko tego śniegu na to jeszcze mało

cały dzień dzisiaj mój dzielny muł latał bokami. Niestety tylko na rękawie ale lekkie podcięcie i już piękny bocur aż dziwne bo to przecież kombi (lancer 2,0 klekot). W sumie dawno nie latałem klekotem po śniegu ale to ciągnięcie od dołu w połączeniu z dobrą gumą daje niezłą frajdę.

Najgorsze jest to że robiąc dzisiaj prawie 200 km lancerem i dostawczakiem stwierdzam że poziom umiejętności kierowców jest po prostu TRAGICZNY !! nieracjonalne zachowania, 30 km/h kiedy już po śniegu ani śladu że już nie wspomnę o cudownych pomysłach typu zjadę sobie w bramę przed nosem nadjeżdżającego bo co mi tam

Czekam na mocniejszy śnieg i wyciągam bestię z garażu i wtedy quattro rules :kox:

Opublikowano

przelew poszedl :good:

Opublikowano

Siedziałem dzisiaj w nowym A8 ;) :gwizdanie: Jest pełen kozak!

Opublikowano

w tej co stoi u Konara? fajnie jest, fajnie.... ale R8 fajniejsze :naughty: siedziałem w DE w czerwonym R8 spider :slina:

Opublikowano

Gregory jak chcesz to wbijaj do garażu.

w piątek jak robisz?? :naughty:

W weekend chyba ni dam rady,ale jeszcze nic nie wiadomo.

Od dzisiaj mam 2 zmiany :wallbash: tak mnie w konia zrobili.

to wtedy jak w łikend Ci pasi to się wbijam do garażu :kox:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:25_________________________________________________Płyn do sprysków mi zamarzł :wallbash:
Opublikowano

a ja mam grzane spryski :naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:papa:
Opublikowano

:hi:

-14 dzis u mnie na 1p w centrum torunia

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano

:hi:

-19 w Górsku metr od ziemi :naughty:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Przydało by się bo teraz na jednej zmianie świateł przelatuje zbyt mało aut :thumbdown:

Opublikowano

pomysł napewno bardzo ciekawy... chociaż odliczanie już na niektórych skrzyżowaniach Torunia jest... takie świetlne klepsydry myślę że to spory wydatek i pewnie szybko się nie pojawią przy naszej gospodarce

Opublikowano

Przydało by się bo teraz na jednej zmianie świateł przelatuje zbyt mało aut :thumbdown:

Dobrym rozwiązaniem są też zwykłe liczniki obok świateł...

pomysł napewno bardzo ciekawy... chociaż odliczanie już na niektórych skrzyżowaniach Torunia jest... takie świetlne klepsydry myślę że to spory wydatek i pewnie szybko się nie pojawią przy naszej gospodarce

No właśnie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.