Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak tam ? był ktoś sie ślizgać ? jakieś fotki/filmy ?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dość odśnieżania... Niestety, żeby wyjechać z garażu muszę odśnieżyć jakieś 50m drogi :wallbash:

Nowek... Fura mega :kox: Gratuluję!

Dzisiaj miałem okazję przejechać się Range Roverem Sport... :OMG: Mega auto na taką pogodę.

Opublikowano

filmów nie robię niestety

bocury były grube i będą jeszcze

ruszam na miasto za kilkanaście minut więc jak ktoś zobaczy lecącą bocurem na pełnym ogniu czarną cygaretę to będę ja :)

na plac beemkowiczów mam zamiar się też wybrać wieczorem tak więc zdam relację

Opublikowano

ja dziś też 2h wachlowałem łopatą, w drodze do pracy 2 razy bokiem leciałem :wallbash: jak wracałem na samej górze na stromej też drifcik :wallbash:

Opublikowano

Buba jak co jestem jutro po 18 gotowy na extremalną jazdę mów tylko gdzie będziesz. Dzisiaj nie miałem czasu bo miałem trening w Koronowie ale w drodze powrotnej zatrzymałem się na parkingu przy pasie. Trochę się pokręciłem i dalej rura do domku.

Dziś śmiało możemy powiedzieć, że kto ma :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro:

MA WŁADZE NAD ŚNIEGIEM!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Czekam na info.

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z odśnieżania garażu :heat: przy okazji pojeździłem trochę po mieście, byłem na Łuczniczce i tam kicha, mało miejsca, za dużo śniegu, nie widać progów zwalniających, śmignąłem więc pod Galerię Pomorską i tam się trochę wyszalałem :evil: dużo miejsca, nie było zasp także można było trochę się pobawić :good: Hehe... na każdym większym placyku widać, że ktoś się cieszy z zimy :decayed:

Kutfa jak ja Wam zazdroszczę Quattro ;(

Opublikowano

Ja w przyszłym roku chciał bym sobie wrzucić most do tyłu :naughty: dołączył bym do grona :audi::a4fan::quattro:

Opublikowano

Bez cięcia podłogi się nie obejdzie... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja w przyszłym roku chciał bym sobie wrzucić most do tyłu :naughty: dołączył bym do grona :audi::a4fan::quattro:

Zapraszamy, naprawdę warto :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Skąd wiesz? tunel jest dosyć spory z tego co widziałem.

Opublikowano

Wyczytałem na forum, do B6 można dorezać w B5 trzeba ciąć :ad:

Opublikowano

Manny tak się właśnie zastanawiałem czyj to Range... a to był Filipa :decayed:

Opublikowano

Wyczytałem na forum, do B6 można dorezać w B5 trzeba ciąć :ad:

no to bydziem ciąć :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 23:07_________________________________________________Albo samochód zmieniać :polew:

Opublikowano

Wyczytałem na forum, do B6 można dorezać w B5 trzeba ciąć :ad:

no to bydziem ciąć :decayed:

szkoda kasy ...to lepiej b3 w Q za 2tyś kupić na zime :gwizdanie:
Opublikowano

Łoooo obudził sie z snu zimowego :polew: sprzęt podłączony?

Opublikowano

sprzęt podłączony?

:no: ;(
Opublikowano

No jak dziadek garażu nie udostepni to ni uja widze z modami :tongue4::polew:

Opublikowano

No jak dziadek garażu nie udostepni to ni uja widze z modami :tongue4::polew:

:naughty:

walnąć w stół a nożyce same się otworzą :kox:

Opublikowano

Teraz jeszcze punto stoi więc trochę ciasno sie zrobiło :thumbdown::confused4:

Opublikowano

Teraz jeszcze punto stoi więc trochę ciasno sie zrobiło :thumbdown::confused4:

kto tą puszke po piwie tam wstawił :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.