Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: No poztywnie wczoraj było :kox: Komar dawaj filmiki :cool1::naughty:
Opublikowano

:bry: mam nadzieję, że dziś się żaden kierowca na 80-tce nie wyłoży

nie uśmiecha mi się znowu w koszmarnym korku stać

i tak się nieciekawie na co dzień jeździ

a tu jeszcze przyszło wczoraj kuraki łapać, masakra jakaś

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano

Koledzy i Koleżanki spotykamy się w sobotę lub niedziele w karczmie ? Ostatni raz w tym roku jakieś większę spotkanko można było by zorganizować, tak jak już wcześniej pisał o tym Majki :)

Opublikowano

:bry: mam nadzieję, że dziś się żaden kierowca na 80-tce nie wyłoży

nie uśmiecha mi się znowu w koszmarnym korku stać

i tak się nieciekawie na co dzień jeździ

a tu jeszcze przyszło wczoraj kuraki łapać, masakra jakaś

\Witam,

dostałem właśnie cyne że był wypadek na moście fordońskim!!!!!!!

Dramat !!!!! mam nadzieje, że do 16 będzie posprzątane !!!!!!!!

PS.

Jędruś plany sylwestrowe??? Hmmm...

EGIPT!!!!!!!! :kox: :kox: Jazda na wielbłądach!!!! także koszuleczka się przyda!!!!!!! Jak co to mogę odebrać osobiście.

Pozdrawiam !!!!!! [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 09:05_________________________________________________Aaaa...

wczoraj z Torunia wracałem 1g 30min!!!!!! ;( ;( ;(

Opublikowano

ty krzychu filmiki kiepsko wyszly troszke ciemno i jakims mega filmowcem to ty nie zostaniesz :polew: trzeba sie spotkac w dzien i bedzie o niebo lepiej i wiecej ludzi!! zrzuce po pracy to dam linki

a na ta karczme to sie pisze! :decayed:

Opublikowano

trzeba sie spotkac w dzien i bedzie o niebo lepiej i wiecej ludzi!! zrzuce po pracy to dam linki

a na ta karczme to sie pisze! :decayed:

koniecznie w dzień :good: .... ja musze do mechanika podjechać bo mi sie coś tylnia oś nie napędza....co to może być :?: :polew:

a co do karczmy to niestety odpadam bo pracuje popołudniu :wink4:

Opublikowano

trzeba sie spotkac w dzien i bedzie o niebo lepiej i wiecej ludzi!! zrzuce po pracy to dam linki

a na ta karczme to sie pisze! :decayed:

koniecznie w dzień :good: .... ja musze do mechanika podjechać bo mi sie coś tylnia oś nie napędza....co to może być :?: :polew:

a co do karczmy to niestety odpadam bo pracuje popołudniu :wink4:

tam powinna byc taka srubka musisz ja wkrecic i juz bedzie lux :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ostatni post o 10:13 :blink: co jest :?:

Opublikowano

Siedzę rozwalony przed komputerem, luba na kanapie ogląda "Na wspólnej", zerkam co jakiś czas i co widzę? A4 na klubowych ramkach gra w serialu :D Fura adamooo

Opublikowano

nie wiedzialem czy wklejac tutaj, ale najwyzej opierdol dostane :decayed:

krzysiu dedykacja dla ciebie :naughty:

szanowne jury prosze o ocene :>

a na nastepny raz prosze wiecej chetnych i mozna jakies pacholki postawic i walic okrazenia na czas :evil:

Opublikowano

szkoda że nie nagraliście jak z krzychem ruszaliśmy żeby przestawić furki :naughty:

PS głos z 3 filmiku wygrywa :polew:

Opublikowano

zobaczcie to mam zwale

http://zobacz-ja-nago.aq.pl/?id=qm0ivp

słodka zemsta

Opublikowano

zobaczcie to mam zwale

http://zobacz-ja-nago.aq.pl/?id=qm0ivp

słodka zemsta

daj odrazu linka do fotek i filmu a nie do jakis linkow :slina::polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

jak tam wiara :mysli:

kto się pisze na niedzielny spot pośrodku między toruniem a bydgoszczą :gwizdanie:

wypadało by sie spotakc przed świętami i jeszcze w starym roku w większym towarzystwie :decayed:

mam nadzieje że ta wiadomość nie zostanie bez odzewu :evil:

Opublikowano

jak tam wiara :mysli:

kto się pisze na niedzielny spot pośrodku między toruniem a bydgoszczę :gwizdanie:

wypadałoby sie spotakc przed świętami i jeszcze w starym roku w większym towarzystwie :decayed:

mam nadzieje że ta wiadomość nie zostanie bez odzewu :evil:

jak jutro zdecyduje się iść na chorobowe to zamelduje się w niedziele :hi:
Opublikowano

Ja raczej odpadam w niedzielę, rodzinka się zjeżdża...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.