Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja rozumiem ale rozmawialiśmy o tym 2 dni na forum i wydawało mi się że była ustalona godz 19.30 ? Tylko nie było miejsca pytałem pózniej to apisaliście że myślicie nad miejscem więc trzeab było napisać na forum i sądzę że była by większa frekwencja i wogóle. Ale nie ważne do nstępnego :)[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:24_________________________________________________A jakieś fotki filmiki i wogóle kto wpadł ?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam 3 filmiki nakręcone telefonem :facepalm:

Byłem ja z Rafim, Petara, Marcin z Torunia, pod Leroyem na chwilę wpadli Buba i Siucek. Frekwencja niezbyt wielka ale za to zabawy kupa (z przewagą zabawy ;))

Opublikowano

No to elegancko. Ale w Bydzi się spotkaliście ? I czekamy na filmiki :decayed:

Opublikowano

Byliśmy w Bydzi pod Leroy Merlin ale była lipa (ochrona :sarcastic:) potem śmignęliśmy do Przysieka ale tam mało miejsca, ostatecznie wylądowaliśmy na parkingu koło krzyża :good:

Opublikowano

Ale w przysieku byliście tam na tym placu za caritasem po prawej str jadąc z Bdg ? Bo tam jest super miesjce dosyć dużo miejsca (tam gdzie był nasz filmik) a koło krzyża też jest w miare Ok :tongue4:

Opublikowano

Czy Caritas tam był to nie wiem ale po prawej stronie po przeciwnej stronie ulicy co Polo.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:02_________________________________________________[br]

[edit]

Fajne koło:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-2009-2010-kola-aluminiowe-oryginalne-i1368735398.html

Opublikowano

właśnie o to miejsce mi chodziło ale jak lata się tam w kółko to jest wypasik miejscóweczka [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:32_________________________________________________A koła eleganckie :)

Opublikowano

rafi majki mi sie przedluzylo na tym pogrzebie i dlatego nawet nie odbieralem bo mialem kome w samochodzie, ciezko przy takiej atmosferze cos gadac przez kome, dlatego mowilem rafiemu przez tel ze ja to jeszcze moja obecnosc potwierdze, trudna sytuacja ogólnie :(

nastepnym razem napewno sie uda! :good:

Opublikowano

Serdecznie ZAPRASZAM

>> Kalendarz Klubowy 2011 <<

Opublikowano

Ja się chyba piszę na ten kalendarz świetnie wygląda (wg mnie oczywiście) :kox:

Opublikowano

Też się zastanawiam nad tym kalendarzem :gwizdanie:

Opublikowano

Nie ma co zastanawiać się... brać póki są. Najwyższa jakość gwarantowana :good:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

w koncu reka mistrza robila :gwizdanie:

Opublikowano

ja też bym się pisał na kalendarz.. może weźmiemy jedną przesyłką żeby było taniej? może taka mała lista do jutra (powiedzmy do 12) żeby ogarnąć:

1. jedrekx 1 szt

2. ...

a te felgi, co pokazał Reniu chciałbym mieć w następcy A3... :slina:

Opublikowano

CHĘTNI NA GRUPOWY ZAKUP KALENDARZA KLUBOWEGO 2011R.

1. jedrekx 1 szt

2. manny90 1szt

Opublikowano

Newman namierzony na Kamiennej :good:

Opublikowano

Krzysiu podpis :good:

Opublikowano

Krzysiu podpis :good:

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.