Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

To chyba najlepszy pomysł na nasze spoty. Wszyscy zajmą się jedzeniem pizzy i nie będzie szans na słowne pojedynki :decayed:

haha nie chodzi o jakieś potyczki słowne tylko o to żeby sb posiedzieć pogadać w ciepłym, przyjdzie wiosna czy lato można śmigać na Łuczniczke czy co kolwiek :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie moge podjechac byle gdzie ale max do polowy drogi do torunia bo w koncu trzeba sie trzymac kalendarza czyli teraz spotu w bydzi.

O tym właśnie piszemy od długiego czasu, że Karczma jest optymalna ale jakoś nie wszystkim to odpowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu było w strefie śmiechu :gwizdanie:

Bo stamtąd to wziąłem :gwizdanie: a nie każdy tam zagląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek :hi:

sory że się wtrące w wasze spory i waśnie gdzie lepiej a gdzie gorzej ;)

wy robicie spoty w toruniu i bydzi a ja mam pomysł aby jak będzie ciepło zrobić spota u mnie w brodnicy :)

wiem z torunia tylko 60km z bydzi prawie 110km...daleko lecz to nie spot na godzinę czy dwie a np. na całą sobotę z rodzinami

jest u mnie jezioro, ładna plaża oraz na około parę ośrodków wypoczynkowych, bary, pizzerie itp też się znajdą a i miasto fajne choć nie tak duże jak wasze :) jest spory parking na orlenie jak i przy statoilu gdzie z 50 aut się zmieści bez problemu.

to taka moja mała propozycja do przemyślenia, poruszę temat znów jak pogoda będzie lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście na brodnice się pisze jaknajbardziej... całe zeszłe lato przesiadziałem nad okolicą Brodnicy a nad tamtejszymi jeziorkami... bardzo sympatycznie a przedewszystkim natura....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechowi to zalatwcie w Toronto meldunek :polew:

A co do spota to jesli ma sie odbyc w Bydg ...to nie proponujcie za kazdym razem w polowie drogi...Majki wam powie ile razy przejechal cala droge i dal rade :tongue4: (prawda Majki?? )

Lepiej jak juz tak bardzo nie lubicie stac przy autach utalacie gdzie sie spotakac (zmarzlaki) :wallbash:

Wkocu to sa spoty klubu audi a nie pizzerow czy innych kawoszy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechowi to zalatwcie w Toronto meldunek :polew:

A co do spota to jesli ma sie odbyc w Bydg ...to nie proponujcie za kazdym razem w polowie drogi...Majki wam powie ile razy przejechal cala droge i dal rade :tongue4: (prawda Majki?? )

Lepiej jak juz tak bardzo nie lubicie stac przy autach utalacie gdzie sie spotakac (zmarzlaki) :wallbash:

Wkocu to sa spoty klubu audi a nie pizzerow czy innych kawoszy :evil:

bywało się tu i tam, nawet samemu :gwizdanie:

jak ma być ta bydgoszcz i są zmarźlaki to może ta pizza koło Grzecha :mysli:

chociaż tradycyjnie jest mi to obojętne gdzie byle porządek był na forum i spięć nie było w tym temacie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to już też jest objętne tylko rozchodzi się o to że spotkamy się o x godzinie postoimy 20 min i mamy jechać spowrotem to jest chyba bez sensu nie po to się jedzie 100 km w strony żeby sb postać 20 min lepiej coś zorganizować gdzieś jechać czy co kolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu znów jakieś kłótnie oj dzieciaki :decayed:

szkoda że mam tak mało miejsca przed domem do parkowania bo bym was wszystkich na kawę zaprosiła :buahaha: a sąsiedzi by chyba zawał dostali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...