Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odbierzesz jeśli ich nie zapomnę ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

uderz w stół...... :polew:

Opublikowano

:hi:

No to na Gdańsk, będzie okazja przedmuchać turbinę ;)

Ja ostatnio tak dmuchałem turbinę, że całą autostradę w 35 minut przejechałem :gwizdanie: :naughty:

ja ma nowke se xperia x8... na sprzedaz

Ja szukam czegoś z WiFi. W jakiej cenie Twój SE?[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________BTW.

Wiem, że było na strefie śmiechu, ale wklejam to tu. Scena z 3:56 mnie rozwaliła. Chyba to któryś klubowicz z Koj-Pom :D

Opublikowano

:hi:

No to na Gdańsk, będzie okazja przedmuchać turbinę ;)

Ja ostatnio tak dmuchałem turbinę, że całą autostradę w 35 minut przejechałem :gwizdanie: :naughty:

ja ma nowke se xperia x8... na sprzedaz

Ja szukam czegoś z WiFi. W jakiej cenie Twój SE?[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________BTW.

Wiem, że było na strefie śmiechu, ale wklejam to tu. Scena z 3:56 mnie rozwaliła. Chyba to któryś klubowicz z Koj-Pom :D

500zl

Opublikowano

Haha jedziemy pod Tesco, nie widziałem tego ale stwierdzam mistrzostwo świata. :polew:

Opublikowano

dropsone

Znośna ta komórka? Pytam się, bo nawet w ręku jej nie miałem. W komisach jej nie widziałem, by się nią pobawić.

Opublikowano

dropsone

Znośna ta komórka? Pytam się, bo nawet w ręku jej nie miałem. W komisach jej nie widziałem, by się nią pobawić.

jak kto lubi, majac dostep do wifi naprawde sporo mozna w nim nagrzebac, dosyc dobrze przeglada sie internet, i filmy np na youtube, nie mialem predzej do czynienia z tego typu telefonami wiec ciezko porownac mi go do czegos

Opublikowano

SPOT IN BYDGOSZCZ 09.01.2011 TESCO + BONUS - PIZZA

1.Grzechu + bonus

2.Damian + bonus

3.Krzychu + bonus

4.Wiśnia + bonus

5.Reniu

6.Artur

7.Jędrek

8.wera

Opublikowano

Weronika nie zapomnij dac korby Newmanowi

Opublikowano

Układy z Verą ma :polew: dostaje spod lady :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 20:13_________________________________________________

Wiśnia ale na plus że nowe wrota do dziupli wyrezałeś bo tamte to :facepalm:

sąsiad całą zime nimi palił w piecu :naughty:

wiśnia ty nie przeginaj tak :disgust: bo bedziesz tak wygladal :vava: ........ :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:52_________________________________________________

Weronika nie zapomnij dac korby Newmanowi

pamietam nie zapomne jak bedzie to przekaze :> nie jedna bo sa dwie :tongue4:

Opublikowano

napisalem, korby.... niewazna, z gory wielkie dzieki

Opublikowano

napisalem, korby.... niewazna, z gory wielkie dzieki

dobra niech ci bedzie :tongue4: w jezyku polskim jest za duzo odmian :polew: :polew:

Opublikowano
Wiem, że było na strefie śmiechu, ale wklejam to tu. Scena z 3:56 mnie rozwaliła. Chyba to któryś klubowicz z Koj-Pom :D

:nabijasie:

Opublikowano
Wiem, że było na strefie śmiechu, ale wklejam to tu. Scena z 3:56 mnie rozwaliła. Chyba to któryś klubowicz z Koj-Pom :D

:nabijasie:

dobre :polew:

Opublikowano

Rafi, a Ty się jutro pojawisz?

Opublikowano

do pracy na popoludniu :wallbash: :wallbash: musze zmienic robote bo spoty opuszczam :mysli:

Opublikowano

SPOT IN BYDGOSZCZ 09.01.2011 TESCO + BONUS - PIZZA

1.Grzechu + bonus

2.Damian + bonus

3.Krzychu + bonus

4.Wiśnia + bonus

5.Reniu

6.Artur

7.Jędrek

8.wera

9.blondi + bonus

Ale ja mam jeszcze pytanie... o ktorej godzinie? I czy będzie jeszcze jakaś koleżanka bo jak tylko ja to lipa:/ a widzę, że Wera się nie pisze na bonus:/ no chyba, ze zmienisz zdanie?? :>

Opublikowano

Nowek bedzie :gwizdanie: jako kolezanka tez moge byc

Opublikowano

haha, szczerze wątpię, bo jak Wy wejdzecie na te swoje ZAAWANSOWANE tematy dot. audi to ja bedę zielona i co mi z takiego wypadu??

Opublikowano

Wiśnia się z Kobietą wybiera więc sama nie będziesz na pewno.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.