Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie szkoda Ci sprzetu bylo?

:)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przeciez to sprzęt do zadan specjalnych i niemożliwych :tongue4:

Opublikowano

Takie auta warto dać puścić w "zakupie kontrolowanym" by ktoś je prześwietlił.

Pierwsza jest do odratowania :decayed: druga ma cene zdziebko chorą :disgust:

Opublikowano

ta druga to ma cene "nie z tego swiata" :polew: :polew:

Opublikowano

no w tej 1-szej na bank do wymiany lampy tył,inne koło i lekka gleba :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam moich Krajanow :hi:

mam pytakno ktos ma Vaga itp pomogl by mi zorbic logi :decayed:?

bo mi moja czerwona strzala cos lapie notlaufy ;] myslem ze to od peknietego weza wymienilem go ogolnie mysalem ze wszytsko ladnie pieknie bo sie furka znow zaczela zbierac i troche poprzeciagalem ja na prostej i na 4 na 3,5 tys wpadlo mi w tyrb awaryjny ;] czyli cisne gaz i jade z polową koni ;]

czy jak byl blad powiedzmy spowodowany tym nieszczelnym wezykiem to trzeba bo koniecznie wykasowac ? sama wymiana wezyka nie wystarczy ;]

mam nadzieje ze to nie trubawka yhh

Opublikowano

ja zakleiłem węża(2 dziury w tym co idzie z turbawy do coolera) i nie kasowałem błędu,od tamtej pory nie wchodzi w awaryjny :cool1:

Opublikowano

Zaklejenie węża to jak pudrowanie kupy :decayed:

Jak jest nieszczelność to trzeba ją wyeliminować permanentnie. Przyczyn trybu awaryjnego może być wiele, począwszy od zapieczonych kierownic turbo, nieszczelności w dolocie, przepływek, N75, zapchanego kata itd itp... sam gdy zrobi się trochę cieplej mam zamiar zrobić z tym konkretny porządek.

Wykasowanie błedu nic nie daje, bład to tylko ślad że coś nie poszło.

Opublikowano

Zaklejenie węża to jak pudrowanie kupy :decayed:

lepsze to niż 280zł w ASO za kawałek gumy :gwizdanie:

używek jeszcze nie szukałem, i nie wiem czy będe szukać :gwizdanie:

Opublikowano

Grzechu nie szukaj...tylko jak bedziesz sprzedawal zabe to zaznacz ze wersja S :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ziomki ide ziu ziu... :lazy:

Opublikowano

Zaklejenie węża to jak pudrowanie kupy :decayed:

Jak jest nieszczelność to trzeba ją wyeliminować permanentnie. Przyczyn trybu awaryjnego może być wiele, począwszy od zapieczonych kierownic turbo, nieszczelności w dolocie, przepływek, N75, zapchanego kata itd itp... sam gdy zrobi się trochę cieplej mam zamiar zrobić z tym konkretny porządek.

Wykasowanie błedu nic nie daje, bład to tylko ślad że coś nie poszło.

no mi padla przedluzka kolo egra w aso 100 zl ;] w agromie za 3 zl :D

ale bez logow sie nie obedzie ... yhh a odwilz tez pewnie nie na dlugo przyszla a wiosny czekac i sie wkur... :P

Opublikowano

Ziomki ide ziu ziu... :lazy:

bajeczka na dobranoc :kox:

Dawno, dawno temu, na oceanie istniała wyspa, którą zamieszkiwały emocje, uczucia

oraz ludzkie cechy – takie jak:

dobry humor, smutek, mądrość, duma;

a wszystkich razem łączyła miłość.

Pewnego dnia mieszkańcy wyspy dowiedzieli się, że niedługo wyspa zatonie.

Przygotowali swoje statki do wypłynięcia w morze, aby na zawsze opuścić wyspę.

Tylko miłość postanowiła poczekać do ostatniej chwili.

Gdy pozostał jedynie maleńki skrawek lądu

- miłość poprosiła o pomoc.

Pierwsze podpłynęło bogactwo na swoim luksusowym jachcie. Miłość zapytała:

- Bogactwo, czy możesz mnie uratować ?

Niestety nie. Pokład mam pełen złota, srebra i innych kosztowności.

Nie ma tam już miejsca dla ciebie. – Odpowiedziało Bogactwo.

Druga podpłynęła Duma swoim ogromnym czteromasztowcem.

- Dumo, zabierz mnie ze sobą ! – poprosiła Miłość.

Niestety nie mogę cię wziąźć!

Na moim statku wszystko jest uporządkowane,

a ty mogłabyś mi to popsuć… – odpowiedziała Duma i z dumą podniosła piękne żagle.

Na zbutwiałej lódce podpłynal Smutek.

- Smutku, zabierz mnie ze sobą ! – poprosiła Miłość,

Och, Miłość, ja jestem tak strasznie smutny, że chcę pozostać sam.

- Odrzekł Smutek i smutnie powiosłował w dal.

Dobry humor przepłynął obok Miłości nie zauważając jej, bo był tak rozbawiony,

że nie usłyszał nawet wołania o pomoc.

Wydawało się, że Miłość zginie na zawsze w głębiach oceanu…

Nagle Miłość usłyszała:

- Chodź! Zabiorę cię ze soba ! – powiedział nieznajomy starzec.

Miłość była tak szczęśliwa i wdzięczna za uratowanie życia,

że zapomniała zapytać kim jest jej wybawca.

Miłość bardzo chciała się dowiedzieć kim jest ten tajemniczy starzec.

Zwróciła się o poradę do Wiedzy.

- Powiedz mi proszę, kto mnie uratował ?

- To był Czas. – Odpowiedziała Wiedza.

Czas ? – zdziwiła się Miłość. – Dlaczego Czas mi pomógł ?

- Tylko Czas rozumie, jak ważnym uczuciem w życiu każdego człowieka jest Miłość.

- Odrzekła Wiedza

Opublikowano

:> :>[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 00:20_________________________________________________no a tak wogóle Panowie... odnośnie spotów... to kto się pisze na niedziele?? bo nie wiem jak z Pachołkami czy załatwiać... druga sprawa....

kto się wraz ze mną podjoł by organizacji spota miedzy wojewódzkiego?? oczywiście okolice połowy lutego... poczatek Marca? [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 00:22_________________________________________________tym bardziej że są koszuleczki ... :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

Damian a z kim bys chcial cos oraganizowac - jakie wojewodztwo i co masz na mysli??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.