Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem :naughty:

:facepalm:

:tongue4:

Kempes to mnie też byś podpiął, bo mi przegląd wyskakuje w zegarach :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kempes jaki masz system na laptopie??

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 10:31_________________________________________________MA ktos wogole WIndows7 ale 32Bitowy na stanie ????

Opublikowano

Mam

Opublikowano

ale bankowo 32bity?? Manny a pozyczylbys??

Opublikowano

mi tam obojętne czy 16 czy 17

z Majkim pisałem to myśli tak samo, że obojętnie

także wypowiadać się smiało ,żeby potem marudzenia nie było :gwizdanie:

:hi:

widzę że ciśnienia nie ma po tym co napisałeś, znowu ciężkie ustalenia nas czekają a nawet odwołanie spotu czuję :mysli:

ja w każdym bądź razie z binkiem jestem umówiony czy spot się odbędzie czy nie, tak jak mówiłem :tongue4:

Opublikowano

Wiem :naughty:

:facepalm:

:tongue4:

Kempes to mnie też byś podpiął, bo mi przegląd wyskakuje w zegarach :cool1:

nie i uj :polew: nie zasłużyłeś

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 10:46_________________________________________________

mi tam obojętne czy 16 czy 17

z Majkim pisałem to myśli tak samo, że obojętnie

także wypowiadać się smiało ,żeby potem marudzenia nie było :gwizdanie:

:hi:

ja bede z Gregorym

widzę że ciśnienia nie ma po tym co napisałeś, znowu ciężkie ustalenia nas czekają a nawet odwołanie spotu czuję :mysli:

ja w każdym bądź razie z binkiem jestem umówiony czy spot się odbędzie czy nie, tak jak mówiłem :tongue4:

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 10:48_________________________________________________ja bede z gregorym :naughty:
Opublikowano

no tak tylko wiara miała się wypowiedzieć na którą godzinę??? :evil:

Opublikowano

no tak tylko wiara miała się wypowiedzieć na którą godzinę??? :evil:

jakby pod tesco się umawiali to by wiedzieli na którą godzine tydzień temu...a że w toronto to..............

:thumbdown:

Opublikowano

Zmieniłem godzinę i miejsce aktualnego spotkania. W razie czego skoryguje się w ciągu dnia.

Tak w ogóle to :siema:

Opublikowano

CZYLI GODZINĄ SPOTU DZISIEJSZEGO JEST GODZ 17 :good:

jak tam z planowaną obecnością :mysli:

jakas aktualizacja listy :gwizdanie:

Opublikowano

Ja auta nie mam więc będę chciał się zabrać z kimś.

Opublikowano

Spot Toruń - odwiedziny ziomka Binka / godz.17 PiP w Toruniu :good:

gif_8cde0c27feb621533ad32db3cee16d38Binek Special Spot

1.Grzechu

2.Krzychu

3.Damian

4.Nowek

5.WIŚNIA

6.Majki

7.Binek

8.

Opublikowano

Ja auta nie mam więc będę chciał się zabrać z kimś.

z listy wynika ze mósiałbyś na fordon dojechać, :polew: bo nie widzę nikogo z głębi bydgoszczy :tongue4:

Opublikowano

Nowek jest z glebi Bydgoszczy

Opublikowano

ja bede tak na 80-90% mam coś do załatwienia po południu, nie wiem czy się wyrobie

Opublikowano

Nowek jest z glebi Bydgoszczy

jak mam to rozumieć Artur :mysli:

liczyłem na twoją obecność dziś :naughty:

Opublikowano

Ja auta nie mam więc będę chciał się zabrać z kimś.

z listy wynika ze mósiałbyś na fordon dojechać, :polew: bo nie widzę nikogo z głębi bydgoszczy :tongue4:

Yep, Nowek ma mnie po drodze ;)

Opublikowano

U mnie sprawa wyjazdu wygląda 50/50, niestety robota czeka. Jak będę jechał to mogę cię Reniu zabrać ;)

Opublikowano

coś się wykruszacie... ja powinienem się pojawić, ale moge się odrobinke spóźnić :good:

Opublikowano

musze żabke po kilku dniach stania rozruszać :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.