Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie pojawiłbym się na jakimś spocie w Toruniu, tylko trochę dziwnie, bo przyjadę, Wy wszyscy się znacie a ja nikogo...

...podjeżdzaj, chetnie Ciebie poznamy. Nie ma czym się denerwować, każdy z nas kiedyś podjechal po raz pierwszy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

jakie żarówki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej??

nie chce mi się wyciągać żeby sprawdzić

C5W 12V

:notworthy:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 16:44_________________________________________________

wszyscy się znacie a ja nikogo...

większość z Nas to przechodzi :wink4:

Zapraszamy :hi:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasem może polecilibyście mi jakąś stację kontroli pojazdów w Toruniu (jestem z Elbląga a tutaj studiuję). Muszę zrobić przegląd, a nie chce mi się dygać po to do Elbląga. Fajnie, gdyby diagnosta był rzetelny, wszystko posprawdzał, ale w razie jakiejś niesprawności wbił przegląd i powiedział, że przydałoby się to naprawić. Wiem, że mam do wymiany któryś z wahaczy, dlatego dobrze gdyby diagnosta powiedział mi który i wbił przegląd. Mam elbląskie blachy więc nie chciałbym trafić na takiego, któremu zaświecą się oczy i będzie na mnie wymuszał żebym coś u niego naprawił.

PW :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

42 mm

:notworthy:

tak się nad zielonymi zastanawiam...ale chyba wiocha co :naughty:

ttp://moto.allegro.pl/zarowka-diodowa-c5w-c10w-31-36-42-mm-6-led-i1406745345.html[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:54_________________________________________________te raczej wezme - białe

http://moto.allegro.pl/zarowka-diodowa-9-led-42mm-c5w-c10w-tunning-i1377644764.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz białe ewentualnie nawet żółte :good:

Zielone i inne to farmerstwo :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czarne są? albo grafitowe? :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:53_________________________________________________Może też bym sobie wziął :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: kto zamawia? :naughty:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:58_________________________________________________ciekawe jak by w podświetleniu gir świeciły :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ciekawe jak by w podświetleniu gir świeciły :mysli:

jak to te same to można wrzucić w giry i potem zamówić jeszcze partie...i na pewniaka[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:02_________________________________________________Wiśnia coś ciężko było Ci żabke na trasie dogonić :naughty: TDI power :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiśnia jest dział na forum o tym

białe ledy we wnętrzu :kox:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=64301.0[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:20_________________________________________________Grzechu

36 mm , pojebalo mi sie z zafirą ojca :kox: srry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo miałem oganicznik kolo siebie :cool1: żonke moją :polew: póki nie wyrezam barku w schowku dla znieczulenia to szybciej jeździć nie moge :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

do ciebie to było gregory :naughty:

:?:

o ograniczniku w postaci żony??

musze na hamownie się kiedyś wybrać bo pare osób mówiło mi że nie ma tam 90koni :mysli: może tam jest 3.0TDI wsadzony z b7-ki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ciebie to było gregory :naughty:

:?:

o ograniczniku w postaci żony??

musze na hamownie się kiedyś wybrać bo pare osób mówiło mi że nie ma tam 90koni :mysli: może tam jest 3.0TDI wsadzony z b7-ki :naughty:

tak,cały czas mi nadawała nad uchem że mam zwolnic :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

tak,cały czas mi nadawała nad uchem że mam zwolnic :wallbash:

ja jakiś czas temu na fordońskiej sobie wyścig urządziłem ze skodą fabią i passatem b6 to moja prawie mi kiere wyrwała :blink:

ale faktycznie wtedy adrenalina mnie poniosła bo praktycznie kilka cm od siebie wyprzedzaliśmy slalomem co się dało....kufer pelen zakupów :kox:

a ciasno było bo godziny szczytu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...