Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eeee tam z twoich 180 kucykow z 30 padlo na twarz - 10 koni ze zmiany biegow -10 koni z poalenia gumy na starcie +10 za wage + 10 za skladajace sie lusterka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mi za to światła nie przygasają w rytm basu z braku prądu :polew: i ten klekot spod maski :doh1: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 23:17_________________________________________________

pomalowałem dach na czarno :gwizdanie: teraz tak jakoś b7 przypomina :polew:

signal4700.jpg

r

to przez ten przedni zderzak tak wygląda.... ach te wkręty :polew:

Opublikowano

takie siurki sobie założe :polew:

car-photo-funny-looking-wheel-rim-strange.jpg

Opublikowano

nic nie przygasa stare info :naughty: :naughty: :gwizdanie: klekot musi byc :gwizdanie: beznyniakiem juz sie najezdzilem

Opublikowano

Dobra ide ;( żonka mnie wygania :hi:

Opublikowano

mi za to światła nie przygasają w rytm basu z braku prądu :polew: i ten klekot spod maski :doh1:

czeka nas męska rozmowa na temat basu i klekotania :punish:

:tongue4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 23:21_________________________________________________

Twoja też by ładnie wyglądała z czarnymi felami... :gwizdanie:

na tamtym VT była z czarnymi :slina:
Opublikowano

Dobra ide ;( żonka mnie wygania :hi:

jeszcze zapewne tu wrócisz cwaniaczku :naughty:
Opublikowano

Ufff... chyba poszli już spać :polew:

Opublikowano

Ufff... chyba poszli już spać :polew:

właśnie wstają powoli :evil:

dobry :hi:

Opublikowano

Twoja też by ładnie wyglądała z czarnymi felami... :gwizdanie:

dobry

:hi:

przecież ma czarne :naughty: nie widziałeś na spocie :tongue4:

Opublikowano

przecież ma czarne :naughty: nie widziałeś na spocie :tongue4:

raczej brązowe :decayed:
Opublikowano

przecież ma czarne :naughty: nie widziałeś na spocie :tongue4:

raczej brązowe :decayed:

rdza :mysli:

:polew::tongue4:

Opublikowano

rdza :mysli:

nazwałbym to bardziej profi .... pakiet bronze :kox: sporadycznie :cool1:
Opublikowano

jakaś lista leci spotowa??? :mysli:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

SPOT GRUPY KUJAWSKO-POMORSKIEJ - 23.01.2011 - PARKING PRZY KRZYŻU POPIEŁUSZKI - GODZ. 16.30

1.Grzechu

2.Damian

3.Krzychu

4.Wiśnia

5.Nowek

6.Majki

7.

Opublikowano

Dobra ide ;( żonka mnie wygania :hi:

jeszcze zapewne tu wrócisz cwaniaczku :naughty:

wróciłem :evil::hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 09:40_________________________________________________gdzieś już tą listę widziałem :mysli: w zeszłym tygodniu podobna była tylko jeszcze Reniu był na niej :naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 09:54_________________________________________________A ten Kierownik to już w ogóle w chu.. wali ze spotami :rolleyes:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________o w morde chyba tu siedzi :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :good:

fajnie że lista poleciała... bardzo dobrze :tongue4:

Opublikowano

SPOT GRUPY KUJAWSKO-POMORSKIEJ - 23.01.2011 - PARKING PRZY KRZYŻU POPIEŁUSZKI - GODZ. 16.30

1.Grzechu

2.Damian

3.Krzychu

4.Wiśnia

5.Nowek

6.Majki

7.Reniu (50%)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.