Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byc moze.....A4 NAPEWNO ODPADA TERAZ DYLEMAT a3 czy a6 :mysli:

przekreślasz flagowy model naszego klubu/forum :wallbash:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A3... chyba że chcesz nowsze... to owszem a jeśli chodzi o A6 ...

http://moto.allegro.pl/audi-a6-4-2-v8-quattro-300km-s-line-full-opcja-i1426992949.html

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Piękne auto :kox: :kox: :kox: super koła, po prostu malina, tylko dokładki w kolor :notworthy:

Nie ma co idealizować... dla mnie może być nawet BMW bo to konkretna fura.

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-C17146050.html

tylko hak wywalić bo międzi kominami wygląda jak .... :sick3:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 18:16_________________________________________________teraz zauważyłem że ma klubowe ramki :gwizdanie:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-C17146050.html

tylko hak wywalić bo międzi kominami wygląda jak .... :sick3:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 18:16_________________________________________________teraz zauważyłem że ma klubowe ramki :gwizdanie:

ahh piękna :kox:

Opublikowano

:hi:

Dobre foty Damian :thumbup:

dzieki, ale musze aparat zmienić... z dnia na dzień robi coraz gorsze jakościowo zdjęcia :( orientuje się ktoś w sprawach lustrzanek? by coś dobrego polecic, nawet używanego w dobrej cenie....

Ostatnio Emil "Łowca fotoradarów" wystawiał swój sprzęt na allegro ;P Aparacik w miarę, w miarę ;)

Opublikowano

a mi sie dzisiaj wyświetlił komunikat na fis-e break light czy cos takiego i i hamulce sie zblokowały pedał twardy masakra :wallbash:

Opublikowano

myslisz ze to przez spalona zarowke?

Opublikowano

znalazłem drania :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/b6_30_premiera_lukas_czeparaaelig_ii-t6932.0.html

to jest to V6 które budziło mnie Swoim dźwiękiem w Jarosławcu :slina: na żywo wygląda pięknie :slina: i ten wydech :slina:

no kozak ku.wa bez kitu :good:

Opublikowano

odnośnie lustrzanek to ja polecam wszystkim Canona EOS 500D, którego użytkuję od lipca :) wg. mnie największą zaletą jest kręcenie filmów w jakości HD. Jak chcesz Damian to jeśli będę na następnym spocie to mogę go ze sobą zabrać to zobaczysz :)

Nowek odnośnie tego S3 to wygląda ładnie, ale jak na poliftowe S3 jest troszkę ubogie.. jak chcesz to mogę popatrzeć na A3-clubie czy żadna klubowa S3 nie jest na sprzedaż

Opublikowano

myslisz ze to przez spalona zarowke?

na początku tak myślałem jak jechałem pod szpitalem wojskowym,lecz na grunwaldzkiej jak mi zaczęła na luzie i wciśniętym sprzegle hamować to zauważyłem że jest coś nie tak :kwasny: jak sie w lesie zatrzymałem to z przedniego prawego koła dymek leciał i azbestem było czuć czyli klocki sie fajczyły i tarcza fioletowa :wallbash: ale po telefonie do grzesia,wglądzie na forum i magicznej kombinacji :naughty: puściło i niby jest dobrze,ale mi i tak cos nie pasi jutro musze ogarnąć temat :wallbash:

Opublikowano

:polew: Panie nie bierzcie tego do siebie :hi:

Józek w Bydzi chyba jest taka firma, zapytam kolegę gdzie robił bo u siebie w MX-5 usuwał wgniotki

Opublikowano

Jędrek byłbym wdzięczny :notworthy: to pamiętaj o mnie :):good:

Opublikowano
:siema: z rańca
Opublikowano

siemanko :hi:

Opublikowano

:siema: z rańca

:hi:

nareszcie po dwóch tygodniach :gwizdanie:

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 07:38_________________________________________________miałem nadzieję ze pojawisz sie chociaz na jednym w toruniu :tongue4:

Opublikowano

MAJKI jak widzisz nawet na forum praktycznie nic nie pisalem...pojawialem sie tylko na chwile zeby zerknac co sie dzieje i az mnie skrecalo ze dwa spoty musze odpuscic ale spokojnie...jeszcze jeden egzamin i wracam do zycia :cool1:

Opublikowano

Dzieńdoberek :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.