Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W razie czego jutro powalczymy w czasie pracy :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafi, pamiętasz ile kosztuje glinka meguiars?

http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=478

a tu stronka Oskaro ( 10% rabatu dla klubowiczów)

http://sklep.osconcepts.pl/przygotowanie-powierzchni-c-2.html

Opublikowano

dzięki Krystian :hi: czyli jednak bardziej opłaca mi się usługa u kolegi... mycie + glinkowanie + usuwanie asfaltu + profi woskowanie za 180 zł... :naughty: niedługo pora coś takiego zrobić z autem :cool1:

Opublikowano

dzięki Krystian :hi: czyli jednak bardziej opłaca mi się usługa u kolegi... mycie + glinkowanie + usuwanie asfaltu + profi woskowanie za 180 zł... :naughty: niedługo pora coś takiego zrobić z autem :cool1:

Nie ma problemu ;)

Jakby co to ja też się zgłaszam na takie pucowanie. Tak gdzieś na wiosnę raczej. Oczywiście nawet gdyby cena była troszkę wyższa ;)

Opublikowano

Dziękówa ;)

Opublikowano

dzięki Krystian :hi: czyli jednak bardziej opłaca mi się usługa u kolegi... mycie + glinkowanie + usuwanie asfaltu + profi woskowanie za 180 zł... :naughty: niedługo pora coś takiego zrobić z autem :cool1:

cena jest dobra a glinka kosztuje na bartodziejach ok 50zl + srodek do glinki + wosk fakt ze masz to kilka razy ale duzo jest z tym zabawy :wallbash:

Opublikowano

ooo a tu wszyscy śpią :blink: :blink:

Opublikowano

gdzie :shocked:

Opublikowano

ja mam wolne a wszyscy śpią ja nie wiem jak tak można :decayed: :decayed:

Opublikowano

mozna mozna :tongue4: wiec i ty wera idz spac :>

Opublikowano

no jeden sie znalazł co nie śpi hehehh

Opublikowano
:decayed: moze inni robia cos innego :drunk: albo :sexinbed:
Opublikowano

mozna mozna :tongue4: wiec i ty wera idz spac :>

dzis sie wymigalam od pracy i zrobilam sobie wolne ( jedna nocka mniej :> ) no to jak tu spac przestawilam sie na tryb nietoperza :polew:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 00:06_________________________________________________

:decayed: moze inni robia cos innego :drunk: albo :sexinbed:

byc moze :decayed:

Opublikowano

zaraz sie rozpiszemy to jutro beda 15 stron mieli do czytania :polew:

Opublikowano

no to trzeba bedzie sobie znalesc zajcie :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 00:08_________________________________________________

zaraz sie rozpiszemy to jutro beda 15 stron mieli do czytania :polew:

oj tam odrazu 15 :decayed: a niech czytaja tak to zawsze ja czytam jak wstane wlasnie to jest ten minus nocek ze trzeba je porzadnie odespac

Opublikowano
:siema: z ranca :hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.